Мрія сонячного хлопчика
Мрія сонячного хлопчика
Завершений

Мрія сонячного хлопчика

Проєкт здійснює
Розпочато: 08.10.2014
Рівненська область
Завершений
Всього зібрано
9421,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9421,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

З фотографії на нас дивиться сонячний хлопчик. Сонячний – тому що проживає на Сонячній вулиці. А ще тому, що в оченятах Іванка стрибають промінчики сонця, адже він понад усе на світі хоче бути таким як його однолітки: бігати, стрибати та гасати на велосипеді. Раз і назавжди він прагне забути про свою хворобу та щоденний прийом величезного переліку ліків. Та до того часу, поки йому не буде зроблена пересадка нирки, кожен день його життя залежатиме від вчасно прийнятих ліків.

Іванко народився з вродженою вадою нирки. Через хворобу хлопчик навіть не може постійно відвідувати школу, а навчається за індивідуальною формою навчання. За прогнозами лікарів, єдиний порятунок – це пересадка нирки, якій передуватиме ще й гемодіаліз. Хоча інколи Іванко все ж таки ходить до школи і неймовірно цьому радіє. Адже рухливому і кмітливому хлопчику надзвичайно подобається спілкуватися з однолітками. Через свою хворобу кожен день життя хлопця пов'язаний з неодмінним прийомом ліків.

Іван – менша дитина в невеликій родині Євчук. Від самого народження життя хлопчика тісно пов'язане з лікарнями, медперсоналом, ліками. У 3-місячному віці дитині було проведено коригуючу операцію на сечоводі. Вроджена вада нирок потребує постійного контролю з боку лікарів, тому Іванко знаходиться на контролі в Інституті урології та нефрології, а також в Інституті ендокринології.

За прогнозами лікарів, з діагнозом, який є у нього, вже в 6-річному віці планувався гемодіаліз та пересадка нирки. Неймовірно важко було жити з очікуванням того, що дитині ось-ось знадобиться гемодіаліз, якого в Рівному пацієнтам-дітям не проводять. Ще складніше усвідомлювати батькам і те, що єдиний порятунок дитини – це трансплантація нирки, операція, яка надто дорого коштує закордоном для родини з невеликими прибутками. Та Іванкові дуже пощастило. Ретельний догляд за сином, постійний прийом ліків, виконання всіх призначень лікарів – все це дає можливість відстрочити проведення гемодіалізу і операції. Цього літа Іванові виповнилось 9 років і до сьогоднішнього дня, завдяки турботі та піклуванню мами, хлопчику вдається уникнути гемодіалізу – процедури, після якої залишається тільки пересадка донорського органу.

Незважаючи на хворобу, хлопчик росте дуже енергійним та допитливим. Він дуже жвавий, веселий та життєрадісний. Якщо самопочуття сина дозволяє, мама відпускає його до школи. Адже перебування на індивідуальній формі навчання досить обмежує рухливого хлопчика. Натомість найменші фізичні чи розумові навантаження переносяться важче, ніж у здорових дітей. Додаткові проблеми створює неспроможність нирок виводити шлаки, які отруюють організм. Від цього в Івана періодично підвищується тиск, з'являються головні болі, нудота та блювання.

Іванко дуже хоче одужати, мріє бути як інші хлопчики, і що обмежень у його житті стане набагато менше. А зараз цей моторний хлопчина чекає на заняття в школі та займається колекціонуванням та вирощуванням метеликів. Спочатку Іван разом з татом просто ловив метеликів. А цього літа йому вдалося виростити з гусениці метелика-махаона!

На УББ ми збираємо кошти для придбання медикаментів, які потрібні Іванкові протягом трьох місяців. Запас ліків на цей період коштує 9 421 грн. Для родини, де працює лише тато, така сума є величезною. Родині Євчук потрібна наша з вами допомога. Тож давайте разом допоможемо сонячному хлопчику Іванкові!

 

ПІБ: Євчук Іван Сергійович, 07.06.2005 р.

Місто: Рівненська область

Діагноз: Хронічне захворювання нирок ІІ-ІІІ ст. Вроджена уропатія. Хронічний пієлонефрит. Хронічна ниркова недостатність, термінальна стадія. Нанізм змішаного ґенезу. Вторинна артеріальна гіпертензія легкого ступеня. Вторинна анемія легкого ступеня. Порушення ритму серця.

 

 

 

ID: 1115
Підтримали
Благодійна допомога
10.10.2014 19:38
5200,00 грн.
Ninel V
10.10.2014 14:04
91,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 13:32
1000,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 13:15
200,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2014 11:38
55,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
Ліки для сімей-переселенців
Підтримати
Здоров'я
Ліки для сімей-переселенців
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо 80 ВПО, які наразі проживають у Києві, необхідними ліками. Знаємо, …
Мобільна стоматологія
Підтримати
Здоров'я
Мобільна стоматологія
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо автомобіль для мобільної стоматології та необхідні матеріали для ліку…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Показати всі