Мрію не пропустити випускний бал!
Мрію не пропустити випускний бал!
Завершений

Мрію не пропустити випускний бал!

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.02.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
44860,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
44860,00 грн.

Крістіна – красива і тендітна дівчина. Багато років професійних занять танцями навчили її завжди тримати спину прямо, а голову – високо. Це допомагає віцечемпіонці України з бального танцю не піддаватися підступній хворобі. Рак вразив кишківник дівчини і почав розростатися по органах. Але його можна зупинити.

Лікарі на консиліумі прийняли рішення про метрономну терапію з препаратом "Вектибікс". Ця терапія передбачає введення ліків невеликими дозами тривалий період, щоб зменшити негативний вплив на організм. Ліки є в Україні, але на жаль, їх не закуповує держава. На два введення Крістіні потрібно 6 флаконів – це майже 68 тисяч гривень. Родина таких коштів не має. 

Мрія Крістіни – одужати та повернутися до однокласників, до друзів, до звичного активного життя. А ще встигнути вилікуватися до випускних екзаменів, вдягнути красиву сукню та закружляти у вальсі на шкільному балу.

Рак можна перемогти! Ми можемо подарувати Крістіні танець життя!

Повне ім’я: Войтенко Крістіна Олександрівна, 01.07.2005 р.
Місто: Київ
Діагноз: муцинозна карцинома
ID: 7908
Підтримали
Yevgen Grynke
14.03.2022 09:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
14.03.2022 09:02
200,00 грн.
Luckfart Янютін
04.03.2022 00:30
130,00 грн.
Андріан Г.
22.02.2022 01:09
400,00 грн.
Юлия Добро
21.02.2022 22:46
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Максим продовжує боротися. 2
Підтримати
Здоров'я
Максим продовжує боротися. 2
10-річний Максим продовжує боротьбу з хворобою за своє здоровʼя, адже у нього ДЦП, недорозвинення мовлен…
Ми потрібні Максимові. 2
Підтримати
Здоров'я
Ми потрібні Максимові. 2
Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Ро…
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вані впоратися з хворобою Крона
Дітям із хворобою Крона необхідно спецхарчування, але такі суміші коштують значно дорожче від звичайної …
Психосоціальна підтримка дітей в часі війни
Підтримати
Здоров'я
Психосоціальна підтримка дітей в часі війни
В рамках реалізації цього проєкту ми на декілька днів перенесемо 60 його учасників із державних закладів…
Показати всі