Мрію про справжнє дитинство! 2
Мрію про справжнє дитинство! 2
Завершений

Мрію про справжнє дитинство! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 21.02.2018
Одеська обл.
Завершений
Всього зібрано
10540,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10540,00 грн.

Вже вдруге сім'я Олексія звертається за допомогою до донорів УББ. Завдяки Вам малюк зміг пройти реабілітацію в клініці "Еліта" в минулому році. Відтоді багато чого змінилося. Олексій дуже виріс, став набагато активнішим. Він із задоволенням займається лікувальною фізкультурою вдома з мамою, і так само з реабілітологами в центрі. На заняттях Олексій вже не плаче. У листопаді 2017 року хлопцеві зробили операцію за методом Ульзібата. Батьки результатами більше, ніж задоволені!

Після надсічок малюкові стало легше розгинати руку, до цього було боляче, він затискався і плакав. Зараз він вже намагається ставати навколішки, а найбільше досягнення в фізичному плані це те, що він став набагато краще сидіти. Може сидіти самостійно до 30 хвилин!

Став помітніший і прогрес у розумовому розвитку Олексія, у нього збільшився словниковий запас. Все це завдяки пройденим курсам у Львові, в Одесі, завдяки операції по методу Ульзібата. А також щоденній праці вдома. Крім курсів в реабілітаційних центрах, до хлопця додому приїжджає реабілітолог, який займається з малюком і вчить маму, як правильно проводити заняття. У Льоші дуже хороша динаміка і помітні явні покращення. Однак саме тому не можна зупинятися на досягнутому, потрібно йти далі. Зараз йому дуже потрібен черговий курс реабілітації у Львові в РЦ "Еліта".

Батьки практично все оплачують самостійно, намагаючись не турбувати інших. Однак зараз їм знову потрібна допомога. Олексій так хоче бігати і гратися, як інші діти, як його старша сестричка Дашенька. Допоможіть йому, будь ласка, адже дитячі роки пролітають дуже швидко, і їх важливо використовувати, поки організм пластичний і піддається реабілітації, коли відповідає на старання все новими і новими перемогами! Підтримайте цього сильного і цілеспрямованого малюка!

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Олексія. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Шкрабак Олексiй Вадимович, 22.02.2014

Місто: Бiлгород-Днiстровський, Одеська обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психо-мовленнєвого розвитку, гіпогенезія мозолистого тіла, порожнина прозорої перегородки, дисплазія тазо-стегнових суглобів, підвивих зліва

ID: 3806
Підтримали
Благодійна допомога
19.03.2018 19:47
368,37 грн.
Благодійна допомога
19.03.2018 19:39
100,00 грн.
Благодійна допомога
19.03.2018 19:35
101,96 грн.
Благодійна допомога
19.03.2018 18:56
101,85 грн.
Благодійна допомога
19.03.2018 18:32
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я теж хочу ходити
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я теж хочу ходити
Назар мріє зробити свій перший крок. Після складної операції йому потрібна реабілітація. Допоможіть йому…
Єва мріє лікувати тварин
Підтримати
Здоров'я
Єва мріє лікувати тварин
Єва встигла прожити тільки трохи більше одного року, як лікарі діагностували їй інсулінозалежний цукрови…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможемо Ярославу лікуватись
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ярославу лікуватись
Ярослав – дуже мужня дитина. З семирічного віку він хворіє на цукровий діабет. Зараз Ярославу потрібно с…
Показати всі