Наблизитися до мрії
Наблизитися до мрії
Завершений

Наблизитися до мрії

Розпочато: 04.08.2020
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
47000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
47000,00 грн.

Вже сім років Вероніка бореться зі своїм тілом! Діагноз ДЦП не дає їй жити повноцінним життям, та він не може зламати її дух та прагнення. Вероніка ціленаправлено прямує до своєї мети – стати на ноги. "Вона весела, мила, дружелюбна та неймовірна дівчинка! Нею пишаються усі реабілітологи, які з нею займаються, а люди навколо захоплюються її щирістю і неймовірною посмішкою", – говорить про свою донечку мама Оля. 

Операція – це шанс Вероніки звільнити свої ніжки від спастики і дати їм змогу ходити!

З народження Вероніка не вміла нічого, що можуть звичайні діти, та своїм прагненням до кращого життя вона навчилася повзати, сидіти, пересуватися з допомогою мами з ходунцями! Цього року Вероніка "йде" до школи, вона вміє читати, рахувати, письмо дається дуже важко, та незважаючи на це вона любить малювати, так дівчинка висловлює свої почуття. Вероніка дуже дружелюбна та безмежно любить тварин. Життя в візку обмежує, та Вероніка все одно любить прогулянки на вулиці з друзями, грати в різні інтелектуальні ігри, малювати, писати, робить спроби допомагати на кухні. Весела, терпелива, наполеглива, активна, дружелюбна.

ЇЇ наполегливості та витримці заздрять всі навкруги. Я пишаюся її вмінням радіти життю, не зважаючи ні на що. Проходити цей тяжкий шлях з неймовірно чарівною посмішкою. Їй необхідна ця операція, щоб радіти життю повноцінно, мати змогу хоч залишки свого дитинства провести повноцінно, маючи змогу бути на рівні зі своїми однолітками!

Звертаємось до усіх небайдужих допомогти нам здійснити нашу мрію і подарувати Веронічці шанс на повноцінне життя без інвалідного візка!

 

ПІБ: Семенюк Вероніка Юріївна, 12.06.2013 р.

Місто: Славута, Хмельницька обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез верхніх та нижніх кінцівок

ID: 6246
Підтримали
Iréna Tehlivets
25.08.2020 19:55
906,73 грн.
Благодійна допомога
25.08.2020 18:43
10,18 грн.
Благодійна допомога
25.08.2020 18:28
101,96 грн.
sergiodanile
25.08.2020 16:42
272,91 грн.
Благодійна допомога
25.08.2020 14:19
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Технології порятунку
Підтримати
Здоров'я
Технології порятунку
Війна збільшила кількість дітей із важкими травмами, які потребують складних та швидких хірургічних втру…
Щоб почути тупіт ніжок. 15
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 15
Кожна дитина заслуговує на шанс жити вільно, грати, навчатися і бути самостійною. Для Микити цей шанс за…
Марина мріє одужати. 2
Підтримати
Здоров'я
Марина мріє одужати. 2
Марина – щира, світла дівчинка, яка мріє впевнено ходити, самостійно рухати правою рукою і жити без болю…
Єва – четверта дитина в родині
Підтримати
Здоров'я
Єва – четверта дитина в родині
У лютому 2020 року Єві діагностували цукровий діабет І типу. Щоб контролювати рівень цукру в крові, їй д…
Показати всі