Нackathon Bridge. Poland to Ukraine
Нackathon Bridge. Poland to Ukraine
Завершений

Нackathon Bridge. Poland to Ukraine

Розпочато: 20.06.2014
Вся Україна
Завершений
Всього зібрано
504,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
504,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Україна завжди славилася талановитою молоддю, яка може конкурувати своїми ідеями в сфері розвитку суспільства, бізнесу та культури із світовими умами. Не завжди існує нагода для простих молодих українців показати свої знання, вміння та мрії. Проте з’явилася можливість показати всім, що ми варті кращого, i зробити свій внесок у розвиток нашої прекрасної держави.

1 червня стартував новий українсько-польський проект для талановитої та активної молоді: "Нackathon Bridge. Poland to Ukraine". Мета проекту – креатив, підтримка талантів та об’єднання найкращих молодих спеціалістів двох країн у сфері програмування, дизайну і програмного менеджменту. Наша задача: ініціювати створення нових ідей для вирішення проблем у сферах бізнесу, суспільства і культури за допомогою сучасних цифрових технологій. Учасники проекту можуть запропонувати креативні ідеї для розвитку співпраці між Україною та Польщею. З цією метою проводиться конкурс, де 3 переможці отримають гранти на реалізацію своїх ідей. Проект дасть змогу молодим людям зробити свій внесок у розвиток України та побудувати тісні відносини з дружньою польською державою.

До участі запрошуються команди, що складаються мінімум з 2 чоловік. У кожній команді має бути мінімум по одному представнику, які мають громадянство Польщі і громадянство України, і не є старші 28 років. Презентації їхніх спільних ідей будуть реалізовані в життя. Подати проект і ознайомитись із детальними умовами можна на сайті: http://hackathonbridge.com/ та на сторінці Hackathonbridge у facebook.

Проект ініційовано Послом Європейського Парламенту 2014-2019 років скликання, екс-Міністром Адміністрації і Цифризації Республіки Польща Міхалем Боні. Організаторами та партнерами стали: Фундація "Відкритий Діалог", Міжнародний фонд ім. Казиміра Пулавського, ВБФ "Свічадо", МБФ "Українська Біржа Благодійності", Мала Академія Наук України, Національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Науковий парк "Київська політехніка", Національний університет ім. В. Каразіна в Харкові.

Як зазначає ініціатор проекту пан Міхаль Боні, Посол Європейскього Парламенту 2014-2019 років скликання від Польщі: «Це – конкретна допомога Україні з нашого боку, і ми сподіваємося, що така співпраця буде довготривалою. ...Технічний та інформаційний напрямки дуже популярні у наших державах, і ми вирішили об’єднати наші можливості, укріпити внутрішній потенціал держав». Важливою умовою успіху є об’єднання спільних зусиль двох країн: України та Польщі. Це допоможе не тільки зміцнити внутрішній потенціал, підтримати нашу молодь, але й показати прекрасний приклад особистої ініціативи.

Щоб талановиті хлопці та дівчата виступили і показали себе в цьому конкурсі, потрібні кошти на реалізацію цих проектів. З боку України Оператором допомоги виступає благодійний фонд «Свічадо».

Ми запрошуємо всіх небайдужих долучитися для цього проекту та допомогти втілити його в життя. Зібрані кошти буде спрямовано на проведення конкурсу та надання благодійних грантів переможцям конкурсу.

Бюджет проекту: 3 гранти по 160 000 грн = 480 000 грн.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 504 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

ID: 994

Звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Підтримали
Ольга Авсон
24.02.2015 10:20
300,00 грн.
Благодійна допомога
16.01.2015 20:12
4,00 грн.
Благодійна допомога
24.07.2014 12:16
75,00 грн.
Алексей Красников
10.07.2014 08:34
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.06.2014 14:35
25,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Зцілення мистецтвом для діток із кризових родин
Підтримати
Освіта та наука
Зцілення мистецтвом для діток із кризових родин
Діти, що виховуються у кризових, неповних, багатодітних сім’ях, проживаючи до того ж у віддалених районн…
Скарбничка категорії Освіта та наука
Підтримати
Освіта та наука
Скарбничка категорії Освіта та наука
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на підтримку різноманітних освітніх, навчальних та наукових проектів, які …
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Підтримати
Освіта та наука
Особлива молодь прагне вирушити в Карпати
Табір самостійності та дружби для молодих людей з аутизмом, синдромом Дауна та інтелектуальними порушенн…
Рівні можливості для дистанційного навчання дітей
Підтримати
Освіта та наука
Рівні можливості для дистанційного навчання дітей
Пандемія та карантин внесли свої зміни в життя українців. Особливо кризовою для багатьох сімей виявилася…
Показати всі