Надія для Надійки
Надія для Надійки
Завершений

Надія для Надійки

Проект здійснює
Розпочато: 08.12.2015
Луцьк
Завершений
Всього зібрано
34720,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
34720,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Наша сім'я потребує допомоги. Надійка – хороша, здібна дівчинка, вона майже у всьому потребує сторонньої допомоги від дорослих. Їй уже 4,5 рочки, і вона говорить тільки окремі слова, самостійно не їсть, досі не проситься на горщик. Усі гроші родини йдуть на лікування дівчинки. Надійці потрібна стимуляція мозку для того, щоб швидше наздогнати своїх ровесників. Дівчинці майже 5 років, а її мозок сприймає інформацію, як це робить 1-річна дитина. Допоможемо Надійці, бо ми її єдина надія!

Наша сім'я потребує допомоги. Надійка – хороша, здібна дівчинка, вона майже у всьому потребує сторонньої допомоги від дорослих. Їй уже 4,5 рочки, і вона говорить тільки окремі слова, самостійно не їсть, досі не проситься на горщик. Усі гроші родини йдуть на лікування дівчинки. Надійці потрібна стимуляція мозку для того, щоб швидше наздогнати своїх ровесників. Дівчинці майже 5 років, а її мозок сприймає інформацію, як це робить 1-річна дитина. Допоможемо Надійці, бо ми її єдина надія!

Через діагноз розвиток дівчинки гальмується, вона не може пізнавати світ, задавати питання, які її цікавлять, та взагалі повноцінно спілкуватися, що дуже важливо, особливо в такому віці. Її діагноз: "ДЦП, атактичний синдром з порушенням координації, виражена когнітивна недостатність. Стійке порушення рівня функціонування резусо органічного генезу у вигляді порушення розвитку мовлення, розумове відставання, що призводить до соціальної дезадаптації. Гідроцефалія".

Затримка в розвитку у Надійки з народження, але вона цікавиться всім, що бачить навколо себе. Проте тільки от через хворобу вона повільніше все сприймає, і їй кілька разів потрібно щось повторити, щоб вона запам'ятала. Коли Надійка падає, то плакати починає пізніше, тому що імпульси до мозку доходять не одразу і повільніше, ніж у звичайних діток…

Надійка хворіє з народження, вона здібна і хоче бути такою як усі дітки її віку, але її хвороба не дає можливості її перебування у звичайному садочку, бо дівчинка самостійно не їсть, не вміє доглядати за собою, але допомагає коли одягають: подає одну руку, потім іншу… Багато не розуміє з навколишнього середовища,явища природи, емоції людей…

У Центрі стимуляції мозку сподіваються, що поліпшення стану буде відбуватися поступово з результатом вищим за середній. В результаті лікування зможуть поліпшитися мовні навички, пам'ять, увага та реакція на звернення. Дитина почне тримати краще голівку та спину. Потенціал до сприйняття нової інформації та навчання виросте на 35-50%.

Проте в батьків бракує коштів на курс лікування, бо сімейний бюджет уже давно виснажений, тому вони просять допомоги. Небайдужі люди – їхня остання надія!

 

ПІБ: Іванченко Надія Олексіївна, 29.06.2011

Місто: Луцьк

Діагноз: ДЦП, атактичний синдром з порушенням координації, виражена когнітивна недостатність. Стійке порушення рівня функціонування резусо органічного генезу у вигляді порушення розвитку мовлення, розумове відставання, що призводить до соціальної дезадаптації. Гідроцефалія

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
21.01.2016 20:24
2425,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2016 19:27
200,00 грн.
Бажаю здоров'я
21.01.2016 19:26
20,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2016 19:16
20,00 грн.
Артём Новик
21.01.2016 18:53
300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 6
Як це, коли твоє життя залежить від медичних апаратів? Чесно – це нервово. У протоколі лікування зазначе…
Підтримати
Здоров'я
Нагодувати хворих малюків!
Не від усіх хвороб рятують медикаменти або операції. Іноді надія на життя, зростання, розвиток полягає
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, грудень 2020
Monobank x Кураж – колаборація сучасного мобільного банкінгу та київської благодійної барахолки з програ…
Підтримати
Здоров'я
Подаруємо Маринці надію на майбутнє. 7
Марині зараз 10 років. Вона красива і розумна дівчинка, любить читати свої улюблені книжки, малювати, лю…
Показати всі