Надія на життя для Вероніки
Надія на життя для Вероніки
Завершений

Надія на життя для Вероніки

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.01.2016
Вінницька область
Завершений
Всього зібрано
16000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16000,00 грн.

Для бабусі – єдиної в світі рідної та близької людини вона – краплинка сонячного проміння та радість життя в усіх його проявах. А бабуся для Веронічки – це все: опора, надія та шанс вижити і жити. Окрім бабці мала виявилась нікому не потрібною. Вона не говорить щодня слова «мама» чи «тато», проте в її очах продовжує жевріти вогник любові, доброти та тепла. Такий важкий діагноз – ДЦП, наслідок пологів, відмова батьків і щоденна боротьба з неймовірним болем за можливість встати на ноги.

Аж не віриться, що це все випало на долю беззахисної дівчинки. Коли крихітці було 10 місяців, від неї відмовилася мама, а у дворічному віці Вероніку покинув і тато... Єдиний опікун і надія дівчинки – бабуся Алла, якій 59 років. На жаль, з кожним роком бабуся старішає, а крім неї нема кому піклуватися про дівчинку. Саме тому бабуся взялася самостійно ставити Веронічку на ноги. Щоденні вправи, реабілітації, операції по відновленню… Безумовно, сьогодні на це потрібні не тільки час і сили, а й кошти. Саме тому бабуся Алла з Веронічкою звертаються до всіх небайдужих та просять допомогти у зборі коштів на операцію дівчинці.

У рідному місті Сумах потрібно зробити операцію за допомогою метода Ульзібата щоб дівчинка могла самостійно стояти, а далі й ходити. Також якщо зробити операцію, лікарі обіцяють, що відбудеться значне поліпшення рухових функцій, розвиток навичок самообслуговування, поліпшення зору і слуху.

“Ось уже 9 років моя улюблена і дуже важка здоров’ям онучка зі мною. Я є опікуном внучки і 9 років ми без підтримки. Всіма силами намагаюся поставити дитину на ноги, наскільки це можливо. Сьогодні реабілітації та така операція коштує дуже дорого. У простої пенсіонерки просто немає таких грошей. Я старію, хворію, а Вероніку потрібно встигнути поставити на ніжки. У свої 9 років вона ще не сидить і не ходить, але все розуміє, а її оченята сповнені любові і страждань, і просять допомоги. І допомогти їй – це реально. Лікарі кажуть, що Вероніка дуже перспективна в реабілітації, і при хорошому лікуванні вона стане повноцінною дитиною. Дуже прошу вас допомогти”, - ділиться бабуся Алла.

Добро, навіть найменше, ніколи не пропадає даром.

 

ПІБ: Нікітіна Вероніка Юріївна, 14.01.2007

Місто: Вінницька область

Діагноз: G80.0 ДЦП, спастична тетраплегія, в стадії відсутності пересування, в фазі лежання з контролем голови . Рухові порушення V рівня за класифікацією GMFCS. Функції руки V рівня за класіфікацією MACS

ID: 1949
Підтримали
Иван Григоров
01.03.2016 07:19
7340,00 грн.
Благодійна допомога
29.02.2016 23:08
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.02.2016 22:46
50,00 грн.
Благодійна допомога
29.02.2016 22:35
500,00 грн.
Благодійна допомога
29.02.2016 15:40
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога для Матвія
Підтримати
Здоров'я
Допомога для Матвія
4 роки тому Матвій почав швидко втомлюватися та втрачати вагу, його шкіра стала сухою, у дитини проявила…
Війна намагається забрати здоров'я дитини
Підтримати
Здоров'я
Війна намагається забрати здоров'я дитини
У Сергійка цукровий діабет. Якось він потрапив під обстріл касетними боєприпасами й тепер панічно боїтьс…
Дитинство на паузі: підтримай Максима! 2
Підтримати
Здоров'я
Дитинство на паузі: підтримай Максима! 2
Максим народився передчасно та з перших днів життя бореться за здоров'я. Він переніс численні операції н…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі