Надія повернутися до звичайного життя
Надія повернутися до звичайного життя
Завершений

Надія повернутися до звичайного життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.04.2025
Тернопільська обл.
Завершений
Всього зібрано
96120,74 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
96120,74 грн.

Півроку тому Назарій займався плаванням та говорив англійською – а зараз не може навіть ковтати самостійно. Причина – аутоімунний енцефаліт. Імунна система помилково атакує здорові клітини головного мозку, і хлопчик втрачає навички. Зупинити цей процес допомагає препарат "Біовен". Щоб завершити курс лікування, залишилося ввести 4 флакони.

Назарій завжди був активною дитиною: займався плаванням та комп'ютерними іграми, вільно розмовляв англійською та мріяв побувати в Японії.

Його життя різко змінилося восени 2024 року. В один із вересневих днів у Назарія різко підвищилася температура. Через 3 дні стан начебто покращився, він навіть почав гратися зі своєю сестричкою Настею. Але наступного дня тато хлопчика, зайшовши до його кімнати, виявив сина в конвульсіях.

Лікарі Тернопільської обласної лікарні два місяці намагалися зупинити судомні напади. На третю добу через проблеми з диханням Назарію встановили трахеостому. Він не може самостійно їсти – харчування доводиться подрібнювати та вводити через зонд.

Через різке погіршення здоров'я у лютому хлопчика з реабілітаційного центру в Модричах перевезли до Львова у Клініку Святого Миколая.

Після тривалого ЕЕГ-моніторингу лікарі зрозуміли, що "Депакін" та "Клоназепам" не діють, тому залишили "Леветірацетам" та додали "Карбамазепін". Напади вдалося зупинити.

Тоді ж діагностували аутоімунний енцефаліт – захворювання, при якому імунна система атакує клітини мозку, сприймаючи їх як чужорідні. Назарію призначили "Біовен", який допомагає зупинити руйнівний процес та дає мозку можливість відновитись.

Лікування "Біовеном" вже принесло позитивні зміни: хлопчик знову почав бачити, реагувати на біль, він використовує ліву руку, виконуючи вправи з реабілітологом. Хоча слух ще не повернувся, є надія, що лікування допоможе!

Щоб завершити курс, необхідно ввести ще 4 флакони "Біовена", але батьки вже вичерпали свої фінансові можливості. Друзі, давайте допоможемо Назарію закінчити лікування!

Повне ім’я: Федорків Назарій Михайлович, 03.04.2014 р.
Місто: с. Косів, Тернопільська обл.
Діагноз: аутоімунний енцефаліт, епілепсія, спастичний тетрапарез
ID: 10153
Підтримали
176
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
25000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
31.12.2025 22:52
50,00 грн.
Олександр Марусяк
28.12.2025 23:20
300,00 грн.
Благодійна допомога
25.12.2025 12:08
50,00 грн.
Благодійна допомога
24.12.2025 08:14
1000,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2025 00:03
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Іван та Поліна: разом до нових досягнень!
Підтримати
Здоров'я
Іван та Поліна: разом до нових досягнень!
Іван та Поліна – двійнята, які щодня доводять, що навіть складні діагнози не можуть зупинити їхнє прагне…
Контролювати підступне захворювання
Підтримати
Здоров'я
Контролювати підступне захворювання
У десятирічного Іллі цукровий діабет. Найважче випробування для нього – це щоденні ін'єкції інсуліну. Ча…
З надією на слово: допоможіть Нікіті заговорити
Підтримати
Здоров'я
З надією на слово: допоможіть Нікіті заговорити
Нікіта Діденко – 10-річний хлопчик із Краматорська, який мріє навчитися говорити та розуміти світ навкол…
Безпечне дитинство для Генріка
Підтримати
Здоров'я
Безпечне дитинство для Генріка
Вже два місяці Генрік живе без сенсорів. Хлопчик не дізнається про потребу в інсуліні, якщо рівень глюко…
Показати всі