Насос, який рятує недоношених дітей
Насос, який рятує недоношених дітей
Завершений

Насос, який рятує недоношених дітей

Розпочато: 27.12.2017
Ізмаїл
Завершений
Всього зібрано
15169,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15169,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Надання інтенсивної допомоги (реанімації, інтенсивної терапії та виходжування) маловагим новонародженим на сучасному рівні передбачає високий рівень технологічного процесу і професійної підготовки персоналу. Ці обставини, з урахуванням виключно високу вартість подібного роду медичної допомоги, диктують особливості її організації, а саме організацію відділень реанімації, інтенсивної терапії та виходжування маловагових новонароджених в умовах перинатального центру. Тільки така організаційна форма дозволить домогтися не окремих медичних успіхів, а вирішення проблеми виходжування маловагових, особливо дітей з дуже низькою (менше 1500 г) і з екстремально низькою (менше 1000 г) масою тіла при народженні.

Зміни в навколишньому новонародженого середовищі, що здаються мінімальними, можуть привести до глибоких тимчасових або таких, що постійно розвиваються, пошкоджень в організмі недоношеної. Це дало підставу говорити про необхідність ретельного спостереження і контролю за інтенсивністю фізичних факторів, які впливають на незрілу дитину. Особливо залежить від впливу зовнішніх факторів група дітей віком менше 30 тижнів і масою тіла нижче 1500 г. Вони вимагають ідеальних умов виходжування, для того, щоб домогтися не тільки їх виживання, а й сприятливого подальшого розвитку. Внаслідок збільшення невідчутних втрат води, пов'язаних з незрілістю функції нирок, новонародженим з екстремально низькою масою тіла потрібна підвищене забезпечення рідиною (внутрішньовенні інфузії).

Інфузійна терапія – це внутрішньовенне або підшкірне вливання різних лікарських засобів, електролітів, поживних та інших речовин, що дозволяє зняти симптоми патологічних станів і відновити баланс у внутрішньому середовищі організму малюка. І для забезпечення такої важливої інфузійної терапії лікарі всього світу користуються спеціальним обладнанням – інфузійними насосами. Насоси забезпечують високоточне дозування ліків і їх рівномірне надходження в організм дитини протягом тривалого часу. Оскільки це одна з систем життєзабезпечення, насос має автономний акумулятор на 8-10 годин роботи. Таке обладнання є надзвичайно необхідним для маленьких пацієнтів, котрі виходжуються в пологових будинках. Наші лікарні, на жаль, не всі можуть похвалитися наявністю таких приладів. І наша мета – змінити це!

У відділенні новонароджених Ізмаїльського перинатального центру вже є 1 такий насос, але цього дуже мало. Всі діти повинні мати рівні шанси на здоров'я! Тому ми просимо Вашої допомоги для придбання інфузійного насосу для Ізмаїльського перинатального центру!

ID: 3671
Підтримали
Благодійна допомога
05.01.2018 12:48
9549,89 грн.
Никита Рудь
04.01.2018 23:27
101,92 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 18:38
127,29 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 18:38
203,67 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 15:00
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Коли Злата затанцює...
Підтримати
Здоров'я
Коли Злата затанцює...
Златулечка народилася на 27 тижні вагітності 10 серпня 2015 року. Мама почула лише, як малятко трохи кри…
Допоможіть Артему подолати хворобу. 6
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артему подолати хворобу. 6
Артемчик народився сонячним травневим днем 2011 р. на 32 тижні вагітності. Під час пологів, в результаті…
Є надія дихати. Допоможи! 5
Підтримати
Здоров'я
Є надія дихати. Допоможи! 5
У свої 16 років Іван важить критично мало – 38 кг. І це він вже погладшав завдяки Вашій допомозі!
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Підтримати
Здоров'я
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Потрібна твоя допомога оплатити наступну партію кисневих апаратів. Ми видаємо їх безкоштовно людям, які …
Показати всі