Насос, який рятує недоношених дітей
Насос, який рятує недоношених дітей
Завершений

Насос, який рятує недоношених дітей

Розпочато: 27.12.2017
Ізмаїл
Завершений
Всього зібрано
15169,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15169,00 грн.

Надання інтенсивної допомоги (реанімації, інтенсивної терапії та виходжування) маловагим новонародженим на сучасному рівні передбачає високий рівень технологічного процесу і професійної підготовки персоналу. Ці обставини, з урахуванням виключно високу вартість подібного роду медичної допомоги, диктують особливості її організації, а саме організацію відділень реанімації, інтенсивної терапії та виходжування маловагових новонароджених в умовах перинатального центру. Тільки така організаційна форма дозволить домогтися не окремих медичних успіхів, а вирішення проблеми виходжування маловагових, особливо дітей з дуже низькою (менше 1500 г) і з екстремально низькою (менше 1000 г) масою тіла при народженні.

Зміни в навколишньому новонародженого середовищі, що здаються мінімальними, можуть привести до глибоких тимчасових або таких, що постійно розвиваються, пошкоджень в організмі недоношеної. Це дало підставу говорити про необхідність ретельного спостереження і контролю за інтенсивністю фізичних факторів, які впливають на незрілу дитину. Особливо залежить від впливу зовнішніх факторів група дітей віком менше 30 тижнів і масою тіла нижче 1500 г. Вони вимагають ідеальних умов виходжування, для того, щоб домогтися не тільки їх виживання, а й сприятливого подальшого розвитку. Внаслідок збільшення невідчутних втрат води, пов'язаних з незрілістю функції нирок, новонародженим з екстремально низькою масою тіла потрібна підвищене забезпечення рідиною (внутрішньовенні інфузії).

Інфузійна терапія – це внутрішньовенне або підшкірне вливання різних лікарських засобів, електролітів, поживних та інших речовин, що дозволяє зняти симптоми патологічних станів і відновити баланс у внутрішньому середовищі організму малюка. І для забезпечення такої важливої інфузійної терапії лікарі всього світу користуються спеціальним обладнанням – інфузійними насосами. Насоси забезпечують високоточне дозування ліків і їх рівномірне надходження в організм дитини протягом тривалого часу. Оскільки це одна з систем життєзабезпечення, насос має автономний акумулятор на 8-10 годин роботи. Таке обладнання є надзвичайно необхідним для маленьких пацієнтів, котрі виходжуються в пологових будинках. Наші лікарні, на жаль, не всі можуть похвалитися наявністю таких приладів. І наша мета – змінити це!

У відділенні новонароджених Ізмаїльського перинатального центру вже є 1 такий насос, але цього дуже мало. Всі діти повинні мати рівні шанси на здоров'я! Тому ми просимо Вашої допомоги для придбання інфузійного насосу для Ізмаїльського перинатального центру!

ID: 3671
Підтримали
Благодійна допомога
05.01.2018 12:48
9549,89 грн.
Никита Рудь
04.01.2018 23:27
101,92 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 18:38
127,29 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 18:38
203,67 грн.
Благодійна допомога
04.01.2018 15:00
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Донорська кров рятує життя!
Підтримати
Здоров'я
Донорська кров рятує життя!
Завдяки проєкту ми закупимо рефрижераторну центрифугу для розділення компонентів крові в Кіровоградську …
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Софії з лікуванням! 3
Це маленька Софія, і їй потрібна реабілітація. Після народження у дівчинки виявили вроджену ваду розвитк…
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Показати всі