Настя проти лейкемії
Настя проти лейкемії
Завершений

Настя проти лейкемії

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.11.2015
Львів
Завершений
Всього зібрано
10800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10800,00 грн.

4-річна Настуня – маля з величезними іскристими очима, єдина у батьків, активна і творча. Та зла хвороба без розбору обирає навіть таких прекрасних крихіток! Вже три місяці Настя з мамою в лікарні борються проти раку… А хіміопрепаратів, без яких його не здолати, немає. І вони самі не з’являться, бо державні закупівлі не проведені, хоч вже й кінець року. І знову надія на нас із вами. Думати про гірший сценарій зовсім не хочеться… Допоможемо маленькій Настуні у боротьбі проти лейкемії!

Маляті важко звикати до лікарняних буднів. Спочатку вона лякалася уколів і крапельниць, плакала. Зміни дуже її дратували. Обмотана, нерухома ручка, через яку надходять ліки, заважала дівчинці займатися її улюбленими творчими заняттями. Але такі випробування виховують характер. У таких випадках Настя відповідально заявляє: "Я підключена!" Зараз, замість горювати, мама і донечка щоразу знаходять собі нове заняття. Палата Насті наповнена витинанками, орігамі та іграшковими ведмежатками. Вже майже з десяток ведмедиків, змайстрованих малою, дісталися її друзям.

Якщо добрі люди допоможуть, Настя отримає ліки. І зі спогадів про лікарню залишаться лише прекрасні ведмежата. Підтримайте дівчинку, будь ласка, їй не впоратися з хворобою без вас!

 

ПІБ: Пецкович Анастасія Миколаївна, 15.02.2011

Місто: Львів

Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, T-клітинний варіант, група високого ризику, перший гострий період

ID: 1851
Підтримали
64
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
2000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
23.11.2015 22:45
247,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2015 22:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2015 22:27
10,00 грн.
Светлана Масалитина
23.11.2015 22:26
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.11.2015 22:17
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
9-річна Соломія потребує нашої підтримки
Підтримати
Здоров'я
9-річна Соломія потребує нашої підтримки
Соломія народилася здоровою дитиною, але вже в 11 місяців лікарі виявили в неї цукровий діабет І типу. З…
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть дихати дітям із муковісцидозом!
Завдяки цьому проєкту ми придбаємо апарат SIMEO, призначений для значного полегшення симптомів муковісци…
Показати всі