Настільні ігри замість гаджетів
Настільні ігри замість гаджетів

Настільні ігри замість гаджетів

Розпочато: 19.11.2019
Харків
Завершений
Всього зібрано
9871,39 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9871,39 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ми - Збаранська Дарина Владиславівна, Павлюченко Світлана Юріївна та Артюшенко Валерія Володимирівна (нам 55 років на трьох), вчимося на другому курсі Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Соціальна робота». Нам дуже подобається працювати з дітьми, така можливість виникала не раз у рамках практики в університеті та волонтерської діяльності. Зараз у нас є можливість випробувати себе в якості волонтерів-фандрейзерів у межах благодійної акції «Щедрий вівторок». Сподіваємося, що нам вдасться покращити дозвілля дітей у дитячому містечку «Отрадне» та підвищити власні навички у залученні коштів на соціальні проекти.

Ми - Збаранська Дарина Владиславівна, Павлюченко Світлана Юріївна та Артюшенко Валерія Володимирівна (нам 55 років на трьох), вчимося на другому курсі Харківського національного педагогічного університету ім.Г.С.Сковороди за спеціальністю «Соціальна робота». Нам дуже подобається працювати з дітьми, така можливість виникала не раз у рамках практики в університеті та волонтерської діяльності.
Зараз у нас є можливість випробувати себе в якості волонтерів-фандрейзерів у межах благодійної акції «Щедрий вівторок». Сподіваємося, що нам вдасться покращити дозвілля дітей у дитячому містечку «Отрадне» та підвищити власні навички у залученні коштів на соціальні проекти.

У теперішній час діти все більше проводять своє дозвілля за гаджетами, забуваючи про живе спілкування. У зв’язку з цим їм дуже складно знайти спільну мову один з одним, а іноді й з батьками. До того ж, багато з них мають складнощі в інтелектуальному розвитку та відсутність бажання вчитися. У нас невелика різниця у віці з дітьми, які виховуються у Дитячому містечку «Отрадне», тому ми і самі спостерігаємо негативні зміни у дітей та молоді нашого покоління.

Гра, на нашу думку, це чудовий спосіб вирішити ці проблеми. Під час гри всі учасники мають можливість поспілкуватися один з одним, знайти спільну мову, проявити себе, дізнатися щось нове про своїх друзів, визначити лідерів. До того ж, ігри, які ми підібрали для вихованців дитячих будинків сімейного типу, допомагають розширити не тільки комунікативні вміння, але й покращити шкільні знання. Найкраще дозвілля з іграми не тільки веселе, але і корисне! До того ж, ігри корисні і для дорослих: для батьків, для батьків-вихователів. Немає контакту з дитиною? Ви його обов’язково налагодите! Тільки знайдіть час, цікаву гру і гарну дитячу компанію.

А ми запрошуємо вас до нас! Грайте як ми, грайте разом з нами, грайте краще за нас!!!

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
19.01.2020 19:20
0,20 грн.
ТОВ "МЕДВЕДЬ" ТМ "УКР-АСТРА" GPS-моніторинг
17.01.2020 16:07
5780,00 грн.
Анонімна допомога
16.01.2020 18:14
101,96 грн.
Анонімна допомога
16.01.2020 12:28
203,92 грн.
Анонімна допомога
16.01.2020 11:39
152,75 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Соціальна допомога
Для сиріт у прифронтову зону
Робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування у "сірій зоні", з дітьми, які,…
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуй стареньких протягом карантину. 2
Сьогодні в Україні проживає майже 740 тис. самотніх людей похилого віку. Всі вони продовжують знаходитис…
Підтримати
Соціальна допомога
Діти хочуть їсти
Мета проекту - зібрати гроші на харчування діток Центру допомоги "Місто щасливих дітей". Тут живуть діти…
Підтримати
Соціальна допомога
Мамо, я хочу їсти!
В Україні проживає багато сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах. Це ситуація викликана б…
Показати всі