Наталія Щука: я біжу за мрію Софійки
Наталія Щука: я біжу за мрію Софійки
Завершений

Наталія Щука: я біжу за мрію Софійки

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
14400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14400,00 грн.

На Wizz Air Kyiv City Marathon я бігтиму заради здійснення мрії 11-річної Софійки Жиліної. Софія мріє стати телеведучою, фотомоделлю і носити красиве взуття замість важких ортопедичних черевиків. Однак, на шляху до її мрії, стоїть одна перешкода - рідкісна хвороба нейрофіброматоз, що вразила кістки та нерви. Через численні переломи та операції права ніжка у Софійки коротша за іншу на 12 см. Це спричиняє біль при ходьбі, викривлення хребта й іншої ноги.

Наталія Щука — телеведуча, сценарист, журналіст, режисер та продюсер. Ведуча рубрики "Мій путівник" у «Сніданку з 1+1». Займається активними видами спорту - дайвінгом та спелеологією:
«Я не люблю бігати, але вже втретє беру участь у благодійному марафоні заради порятунку життя!
Якщо не знаєш, як вчинити - зроби по-людськи. Це найважливіше, про що я намагаюсь не забувати! Так кожен, хто долучиться до нашого благодійного забігу для допомоги Софійки, подарує щось людяне для порятунку здоров’я маленької дівчинки і здійснення її мрії!»

 

На цьогорічному Wizz Air Kyiv City Marathon організована окрема дистанція 2 км з метою підтримки проєкту «Здійсни мрію», який реалізують спільно Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» і «1+1 media». Мета - втілювати в життя найзаповітніші бажання дітей з важкими, часто - невиліковними хворобами. Куратор проєкту - ведуча Телевізійної служби новин на каналі «1+1» Лідія Таран.

Софійка Жиліна з Донецької області, а через війну їм з мамою довелось покинути рідний дім. Коли дівчині було два роки, почала викривлятись, а потім і зламалась права ніжка. Потім виявили численні фіброми на нервах і кістках. З того часу Софія перенесла 30 операцій. Через дефект однієї ніжки вона не може нормально ходити, скривлюється інша нога та весь хребет.

Попри хворобу, дівчина навчилась грати на фортепіано, малювати, записалась у дитячу школу телеведучих і фотомоделей. Її чарівність і талант помітили та запропонували провести кілька дитячих програм на місцевому телебаченні.
На благодійному марафоні я планую залучити 20 000 грн, щоб оплатити Софійці складну діагностику і операцію на лівій нозі. Лікарі вважають, що така операція компенсує навантаження й зупинить подальше викривлення ніг і тулуба.

В цілому на лікування потрібно близько 15 000 євро.

ID: 2544
Підтримали
33
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
10000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
13.10.2016 17:47
170,00 грн.
Благодійна допомога
10.10.2016 12:21
10000,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2016 12:03
100,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2016 11:11
30,00 грн.
Благодійна допомога
09.10.2016 00:01
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Марічка мріє про життя
Підтримати
Здоров'я
Марічка мріє про життя
Девʼятирічна Марічка хворіє на цукровий діабет першого типу. Це означає, що її організм більше не виробл…
Аня бореться за життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Аня бореться за життя. 2
20-річна Анна зі спастичною диплегією (ДЦП) бореться за можливість ходити самостійно: завдяки незліченни…
Батьки мріють почути перше слово Олени
Підтримати
Здоров'я
Батьки мріють почути перше слово Олени
Оленка народилася третьою дитиною в багатодітній родині з діагнозом "синдром Дауна". Пологи відбувались …
Допоможіть Вікулі пройти реабілітацію
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Вікулі пройти реабілітацію
Шестирічна Віка з Дніпра любить малювати та все лагодити вдома разом із татом. У дівчинки синдром Дауна,…
Показати всі