Не дамо проблемам рости разом із Мішею. 2
Не дамо проблемам рости разом із Мішею. 2
Завершений

Не дамо проблемам рости разом із Мішею. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.02.2020
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
110827,48 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
110827,48 грн.

"Мамо, ми такі дивні. Їдемо в консерваторію, а дорогою МРТ робимо", – це слова десятирічного Михайлика. Між консерваторією та лікарнями проходить все його життя. Талановитий хлопчик грає на фортепіано й співає в хорі. А поки він стоїть під час виконання композиції, мама молиться, щоб йому не стало погано й він не впав. У Михайлика рідкісне захворювання, він переніс уже 11 операцій, а в червні й вересні потрібно провести ще дві. Для найближчої операції в Німеччині потрібно знайти 483 330 грн.

10 років тому з'явився на світ маленький Міша – і з першого дня пліч-о-пліч із материнським щастям йшла величезна тривога. Вся ліва ніжка Мишка була покрита синьою сіткою судин. Піднімати медичні довідники довелося не тільки лікарям, а й мамі – захворювання було дуже рідкісним. Діагноз уточнювався, змінювався й зараз у Мішиних виписках зазначено: лімфогемангіоматозна венозна мальформація лівої ноги, спини й заочеревинного простору. Вени в цих областях постійно розростаються, сплітаються, поєднуються. Зрештою, коли дитина стоїть, у ніжці опиняється величезна кількість крові, в цей час мозок, серце, печінка забезпечуються недостатньо. Міша живе з тромбозом, порушенням згортання крові, дисплазією стегнової та великої гомілкової кістки.

Але найстрашніший процес, який зараз відбувається, – це руйнування колінного суглоба. З порожнини коліна судини проросли в хрящову тканину. Потрібно оперувати коліно, щоби врятувати суглоб. Але хірургічне втручання загрожує такою серйозною крововтратою, що спочатку потрібно видалити частину судинних кластерів. Українські хірурги не мають досвіду роботи з такими патологіями, тому Михайликом, як і раніше, займуться лікарі Університетської клініки міста Хаале (Німеччина). Операцію на судинах проведуть у червні, операцію на коліні – у вересні.

Мишко любить спорт, рветься до школи, попри погане самопочуття. Але справжня його любов – це музика. Він навчається в музичній школі у Дніпровській консерваторії, обожнює своїх педагогів і колектив. Вдома самостійно розучує композиції, шукає нові ноти й займається музикою з такою пристрастю, яку нечасто зустрінеш у десятирічного хлопчика. І страшенно засмучується, коли плани доводиться скасовувати: іноді Міша просто не може ні стояти, ні ходити, ні сидіти, доводиться цілий день лежати з піднятою ніжкою й терпіти біль. 

Хлопчику дуже важко переносити бездіяльність, він відмовляється користуватися тростиною, просить батьків дати йому трошки самостійності й свободи. Мама залишає Мішу в школі, йде, а незабаром їй телефонують: Міші стало погано, зблід, лежить. І компресійна білизна, яку постійно носить дитина, не рятує від болю й слабкості.
Дуже велика частина бюджету сім'ї йде на препарати, обстеження, реабілітація. Комплект компресійної білизни восени обійшовся в 890 доларів. Але зібрати 17 901 євро на операцію їм у будь-якому разі не під силу. Давайте допоможемо Міші зберегти здатність самостійно пересуватися!

На УББ ми збираємо 483 330 грн.

 

ПІБ: Грязнов Михайло Дмитрович, 15.01.2010 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: лімфангіоматозна венозна мальформація лівої кінцівки, хронічна венозна недостатність, рецидивний тромбофлебіт

ID: 5844
Підтримали
Благодійна допомога
10.06.2020 09:56
101,83 грн.
Благодійна допомога
09.06.2020 13:26
101,96 грн.
Благодійна допомога
08.06.2020 07:10
30,64 грн.
Благодійна допомога
01.06.2020 19:55
509,81 грн.
Благодійна допомога
29.05.2020 10:53
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
Я хочу знову посміхатися. 3
Підтримати
Здоров'я
Я хочу знову посміхатися. 3
Ватаг Максим – це 8-річний хлопчик, який від самого дитинства хворіє на ДЦП, судомний синдром, затримку …
Життя без епілепсії
Підтримати
Здоров'я
Життя без епілепсії
Єгор дуже любить вчитися і пізнавати нове. Проте через постійні виснажливі напади епілепсії не може розв…
Показати всі