Не дамо Вікторії задихнутися
Не дамо Вікторії задихнутися
Завершений

Не дамо Вікторії задихнутися

Проект здійснює
Розпочато: 19.02.2016
Полтавська область, Кременчук
Завершений
Всього зібрано
2670,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
2670,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Віка народилася вранці 9 листопада 1996 року. Мама ще перебувала на родовому столі, коли педіатр, оглянувши дитину, запропонувала їй написати відмову: «Жінка! У вашої дитини укорочені верхні кінцівки. Вона народилася з множинними ознаками хромосомних порушень. Можете сміливо писати відмову. Повірте, вас ніхто не засудить». Їй вистачило п'яти секунд прийняти єдино правильне рішення: «Я ніколи не відмовлюся від своєї дівчинки». Тоді, перший день в пологовому будинку мама провела в риданнях.

Вона носила свою Вікусю на руках і просила у неї пробачення за те, що народила її хворою людиною. У голові одні й ті ж питання: «Чому я? Чому в мене народилася хвора дитина? За що мене Бог карає? І що скажуть люди?»

На другий день у Віки почалася кишкова кровотеча. Лікарі поставили перед фактом: «Мамочко! Ваша дівчинка може не дожити до ранку. Нам не вдається зупинити кровотечу. Тримайтесь і будьте готові до всього... » Це була перша безсонна ніч, коли мама плакала і молилася. Саме цієї ночі вона прийняла свою доньку такою, як є. Вона любить її такою і ніколи не залишить.

За неповні 19 років лікарі ще не раз готували маму до летального випадку. І коли здавалося, що виходу вже немає – дівчинка виживала!

У Вікулі багато важких діагнозів. Вона страждає генетичним захворюванням, яке обумовлено низькорослістю, її зріст 1 метр 37 сантиметрів, затримкою статевого розвитку, відсутністю матки, не виробляється жіночий гормон, що тягне за собою руйнування кісткової тканини.

У 2 роки і 4 місяці Вікулі зробили щеплення від кору, після чого почалася носова кровотеча. Але й тоді вона вижила, правда на все життя заробила нову хворобу, яка періодично входить в ремісію, а потім трапляється рецидив, і дитина потрапляє в реанімацію з кишковою або носовою кровотечею.

Ще Віка страждає від проблем з нирками і цукрового діабету. З усіма цими хворобами мама навчилася боротися, але нещодавно у дівчинки виявили пухлину на лівій легені. Операція і новий діагноз – лімфоцитарна пневмонія – рідкісне захворювання, при якому легені вкриті дрібними гранулами, що мають властивість перероджуватися в пухлини. Вікулі часто не вистачає повітря, її мучать напади задухи і кожен день може виявитися останнім.

Також у Віки важкий ступінь міокарда. У будь-який момент може статися інфаркт. Кардіологи розводять руками – всьому причина захворювання легень, яке в Україні на жаль не лікується. Остання надія - обстеження в Ізраїлі. Ми повинні встигнути допомогти! По-іншому і не може бути! Діти не повинні вмирати через відсутність грошей!

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 2 670 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

ПІБ: Присяжна Вікторія Юріївна, 09.11.1996

Місто: Полтавська область, Кременчук

Діагноз: лімфоцитарна пневмонія, синдром Шерешевського-Тернера, цукровий діабет ІІ типу, тромбоцитопенічна пурпура, хронічний пієлонефрит

Звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
26.07.2016 19:28
10,00 грн.
Анонімна допомога
08.07.2016 00:38
100,00 грн.
Анонімна допомога
20.06.2016 12:55
200,00 грн.
Анонімна допомога
18.06.2016 17:21
10,00 грн.
Анонімна допомога
02.06.2016 21:19
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Дихати, не можна померти!
Це знову про туберкульоз! Точніше, про боротьбу з ним, страшним діагнозом, про який не тільки боязно, а …
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, грудень 2020
Monobank x Кураж – колаборація сучасного мобільного банкінгу та київської благодійної барахолки з програ…
Підтримати
Здоров'я
Covid-19: допоможемо хворим дихати
Збираємо кошти на фільтри для кисневих концентраторів. Кожен може врятувати чиєсь життя.
Підтримати
Здоров'я
Дожити до трансплантації
Женя вірить тільки в перемогу, тож йому обов’язково треба дочекатися трансплантації кісткового мозку! Дл…
Показати всі