Не згаяти часу – 4 етап зборів
Не згаяти часу – 4 етап зборів
Завершений

Не згаяти часу – 4 етап зборів

Розпочато: 07.06.2016
Харків
Завершений
Всього зібрано
13000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
13000,00 грн.

Помилка лікарів змусила Сашка бути борцем за повноцінне життя. Сашко народився 28 серпня 2010 року-на велике церковне свято Успіння Пресвятої Богородиці. Богородиця спустилася на землю та врятувала мого маленького янголятку, допомогла йому вижити. Що таке біль Сашко знає з народження - нам поставили діагноз ДЦП. Але ДЦП - підступне захворювання і потребує постійної медикаментозної терапії та фізичної реабілітації. Якщо упустити час, дитина може назавжди залишитися в інвалідному візочку. 

Допоможіть, будь ласка, нам зібрати гроші на курс реабілітації в «Інново» м. Львова, який він повинен пройти цього року.

В перші часи життя один, без матері, був доставлений на швидкій у відділення реанімації, де знаходився 5 діб. На 13 та 16 доби свого життя переніс операції по видаленню кефало - гематоми на голові. Через місяць був виписаний із лікарні з діагнозом «поєднана родова травма, внутрішньочерепна родова травма з набряком головного мозку, спінальна родова травма з підвивихом 1 шийного попереку, внутрішньоутробна осередкова пневмонія». Внаслідок- ДЦП, затримка мовного розвитку.

Те, що здоровим дітям вдається легко - взяти ложку в руки, розгорнути цукерку, перегорнути сторінки в книжці-для Сашка результат титанічних зусиль. Але дитина, яка отримала з народження таку кількість родових травмувань, який практично позбавлений щасливого дитинства, не стомлюється боротися за повноцінне життя. Радіє кожному отриманому руху, кожному нескладному слову, яке навчився казати. Відчайдушно плаче, якщо щось не складається. Але в той же час крізь сльози продовжує займатися, до тих пір поки у нього вийде це зробити.

Зараз Сашкові 5 років та 4 місяці. Дитина постійно знаходиться на лікуванні, практично не покидає лікарень та реабілітаційних центрів. У процесі лікування у Сашка появились нові правильні рухи, почав утримувати спину в положенні сидячи, повзати на животі по пластунськи, з'явились нові слова та, що саме неймовірне, навчився рахувати, вирішувати приміри, знає усі букви абетки, вчиться читати. Незважаючи на те, що у Сашка важка форма ДЦП, він перспективний хлопчик, головне - не упустити час!

Допоможіть, будь ласка, нам зібрати кошти на реабілітацію в «Інново» м. Львова, яку він повинен пройти у 2016 році. Моя родина не зможе фінансово «потягнути» таке дороге лікування, яке вкрай необхідне синочку. Допоможіть наблизити Сашка до повноцінного життя! Сашко дуже бажає ходити!

З повагою, мати Саши, Наталя Романова.

 

ПІБ: Романов Олександр Анатолійович, 28.08.2010 року

Місто: Харків

Діагноз: поєднана родова травма, внутрішньочерепна родова травма з набряком головного мозку, спинальна родова травма з підвивихом 1 шийного попереку, внутрішньоутробна осередкова пневмонія.

ID: 2306
Підтримали
Igor Shk
25.07.2016 20:20
400,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 18:46
20,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 16:05
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 15:19
50,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 15:09
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Бути поруч
Підтримати
Здоров'я
Бути поруч
16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом з мамою, довго не могли вста…
Показати всі