Нехай і Нелі посміхнеться сонечко: 4 етап зборів
Нехай і Нелі посміхнеться сонечко: 4 етап зборів
Завершений

Нехай і Нелі посміхнеться сонечко: 4 етап зборів

Розпочато: 05.10.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
10500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10500,00 грн.

Нестерпно боляче спостерігати за тим, як життя сонячної, світлої дитини з самого народження оповито мороком нещадного діагнозу ДЦП. Наша Неля - чарівна дівчинка. Як справжнє сонечко, вона дарує своє тепло всім навколо. Немов промінчики, тягнуться її тендітні ручки, щоб обійняти кожну людину! Так відкрита вона цьому світу, а світ, поки що, відповідає їй тільки болем і стражданнями.

Неля з'явилася на світ в дружній сім'ї, її народження чекали з нетерпінням. Ніхто не міг передбачити, який страшний удар обрушиться на сім'ю і затьмарить щастя появи в ній такої довгоочікуваної дитини. Гіпоксія, отримана при родовій травмі, призвела до найскладнішої форми ДПЦ. Низький тонус м'язів не дозволяє дівчинці вільно рухатися, розлад мови і затримка в розвитку інтелекту позбавляють її можливості повноцінно взаємодіяти зі світом. Те, що так легко і природно дається звичайним діткам: навчитися сидіти, стояти, ходити, тримати ложку і приймати їжу, для Нелі - тяжке, під час непосильне завдання!

Багаторазові курси реабілітації полегшили його лише частково. По-справжньому помітні поліпшення настали тільки після того, як Неля змогла пройти курс лікування в клініці доктора Берсенєва, де кидають виклик навіть такому страшному діагнозу, як ДЦП. Зараз Неля може рухатися вільніше, з'явилася надія на те, що дівчинка зможе ще багато чому навчитися і в її житті буде місце звичайним дитячим радощам.

На жаль, у батьків дівчинки не вистачає коштів, щоб продовжити курс такого необхідного лікування. Разом ми можемо їх зібрати! Давайте допоможемо цьому сонечку засяяти ще яскравіше! Нехай Неля дізнається, яким яскравим і цікавим може бути світ навколо! Якими фарбами розквітне тоді її сонячна душа!

Лікування Нелі необхідно продовжувати, тому ми прохаємо Українську Біржу Благодійності продовжити збір коштів на четвертий етап лікування.

 

ПІБ: Панченко Неля Дмитрівна, 01.02.2007 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП

ID: 2574
Підтримали
44
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
2000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
07.10.2016 20:00
1042,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 19:56
2000,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 19:35
98,00 грн.
Благодійна допомога
07.10.2016 19:24
100,00 грн.
Андрей Гогович
07.10.2016 19:21
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Підтримати
Здоров'я
Подаруймо частинку доброти для Насті. 3
Танасієнко Настя народилася на 40 тижні вагітності, проте під час пологів наковталася зелених вод, через…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Владислава сподівається на Вашу допомогу
Підтримати
Здоров'я
Владислава сподівається на Вашу допомогу
Сапсай Владислава народилася 5 липня 2012 року на 29 тижні вагітності з вагою всього 1 100 грамів. Це бу…
Війна лишила його житла та майна.
Підтримати
Здоров'я
Війна лишила його житла та майна.
Вперше недуга проявилася, коли парубку було тринадцять: лікар, до якого він прийшов зі скаргами на пості…
Показати всі