Немає нічого важливішого за хліб
Немає нічого важливішого за хліб
Завершений

Немає нічого важливішого за хліб

Проект здійснює
Розпочато: 05.11.2013
Донецька обл
Завершений
Всього зібрано
8978,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8978,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В перші дні життя Ангеліні поставили діагноз - фенілкетонурія. Це генетичне захворювання, при якому дитині потрібно дуже строго дотримуватися дієти. Ангеліна гостро потребує спеціального, харчування з обмеженим вмістом білків. Батько покинув сім'ю і мамі сподіватися на чиюсь допомогу не доводиться. Спецхарчування продається лише в Києві і коштує ДУЖЕ дорого. Проблему сім'я може частково вирішити, якщо випікати хліб в домашніх умовах. Але у родини немає коштів щоб купити хлібопічку з функцією безглютенової випічки.

Поява на світ дитини - це справжнє диво, яке подарувала нам природа. А а радість материнства - це найвища насолода для жінки. Але буває, що цю радість затьмарює діагноз лікарів. Сім'ю Іваненко з міста Горлівка, на жаль, біда не обійшла стороною. В Україні дітей із діагнозом фенілкетонурія 700 осіб, а в Горлівці всього лише 7! І Ангелінка серед них.

Лікарі рекомендували батькам в майбутньому різко обмежити дівчинці споживання їжі з високим вмістом фенілаланіну, а з раціону повністю виключити продукти харчування з високим вмістом білка: м'ясо, рибу, ковбаси, яйця, сир, хліб, крупи, бобові, горіхи, шоколад. Цих рекомендацій дочка повинна дотримуватися протягом усього свого життя. Якщо не дотримуватися суворо дієти, то наслідками може бути важке ураження центральної нервової системи, ускладнення надалі переходять у олигофрению. Однак за правильного, збалансованого і різноманітного харчування Ангеліна буде рости повноцінною дитиною, і зможе вчитися за шкільною програмою на загальних підставах, а не в установах для розумово відсталих.

Зараз Ангелиночці 5 років, а вона вже звикла боротися за своє життя і намагається підтримувати маму, коли тій стає важко. Дівчинка росте у неповній сім'ї, тато давно пішов від них, і розраховувати на допомогу, на жаль, не від кого. На жаль, дитина не може відвідувати дитячі дошкільні установи через індивідуального харчування, тому її мама змушена знаходиться з нею вдома, а не заробляти гроші на лікування та спеціалізоване харчування. В Україні такі спеціальні продукти можна купити тільки в Києві. Їх вартість дуже висока. Наприклад: 1 кг борошна - 62 грн, буханець хліба (400гр) - 35 грн, вермішель - 132 грн за 1 кг, а печиво - 150-190 грн. за 1 кг. Крім того, маляті потрібно регулярно давати вітаміни і мінерали для підтримки їхньої кількості в організмі.

Проблему з харчуванням можна хоча б частково вирішити, якщо для дитини випікати спеціальний хліб в домашніх умовах. Але у родини немає коштів щоб купити хлібопічку з функцією безглютенової випічки (вартістю 1 206 грн.). А придбання продуктів харчування хоча б на невеликий період (4 - 6 місяців) дало б мамі можливість розширити для дочки асортимент овочів і фруктів.

Ми віримо, що історія дівчинки, у якої настільки рідкісне захворювання, не може залишити байдужими тих, хто здатний співпереживати! Ім'я Ангеліна означає «янгольська», так давайте допоможемо цьому янголятку не залишитися наодинці з бідою! Нехай навколо цієї світлої дитини світ буде добрішим!

Ім'я: Іваненко Ангеліна, 29.10.2008

Місто: Донецька область, м. Горлівка

Діагноз: фенілкетонурія

ID: 753
Підтримали
Благодійна допомога
16.11.2013 17:34
415,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2013 15:33
5000,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2013 13:46
10,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2013 22:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2013 22:05
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Життя дітей у небезпеці
Підтримати
Здоров'я
Життя дітей у небезпеці
У всіх новонароджених є схильність до розвитку жовтяниці. Зазвичай вона з’являється через декілька днів …
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Підтримати
Здоров'я
Гірке життя з "солодкою хворобою"
Вікторія, ніжне сірооке створіння. У свої п’ять років маленька зазнала багато страждань, але все одно ві…
Я хочу розуміти і розмовляти! 6
Підтримати
Здоров'я
Я хочу розуміти і розмовляти! 6
Бути не таким, як усі. Не розуміти, про що говорять інші. Не вміти говорити. Усі ці "не" – про Назара.
Друге життя для кисневих апаратів
Підтримати
Здоров'я
Друге життя для кисневих апаратів
Тут ти можеш збільшити шанси людей отримати кисневий апарат, коли стане зле від тяжкої пневмонії чи раку…
Показати всі