Немає нічого важливішого за хліб
Немає нічого важливішого за хліб
Завершений

Немає нічого важливішого за хліб

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.11.2013
Донецька обл
Завершений
Всього зібрано
8978,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
8978,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В перші дні життя Ангеліні поставили діагноз - фенілкетонурія. Це генетичне захворювання, при якому дитині потрібно дуже строго дотримуватися дієти. Ангеліна гостро потребує спеціального, харчування з обмеженим вмістом білків. Батько покинув сім'ю і мамі сподіватися на чиюсь допомогу не доводиться. Спецхарчування продається лише в Києві і коштує ДУЖЕ дорого. Проблему сім'я може частково вирішити, якщо випікати хліб в домашніх умовах. Але у родини немає коштів щоб купити хлібопічку з функцією безглютенової випічки.

Поява на світ дитини - це справжнє диво, яке подарувала нам природа. А а радість материнства - це найвища насолода для жінки. Але буває, що цю радість затьмарює діагноз лікарів. Сім'ю Іваненко з міста Горлівка, на жаль, біда не обійшла стороною. В Україні дітей із діагнозом фенілкетонурія 700 осіб, а в Горлівці всього лише 7! І Ангелінка серед них.

Лікарі рекомендували батькам в майбутньому різко обмежити дівчинці споживання їжі з високим вмістом фенілаланіну, а з раціону повністю виключити продукти харчування з високим вмістом білка: м'ясо, рибу, ковбаси, яйця, сир, хліб, крупи, бобові, горіхи, шоколад. Цих рекомендацій дочка повинна дотримуватися протягом усього свого життя. Якщо не дотримуватися суворо дієти, то наслідками може бути важке ураження центральної нервової системи, ускладнення надалі переходять у олигофрению. Однак за правильного, збалансованого і різноманітного харчування Ангеліна буде рости повноцінною дитиною, і зможе вчитися за шкільною програмою на загальних підставах, а не в установах для розумово відсталих.

Зараз Ангелиночці 5 років, а вона вже звикла боротися за своє життя і намагається підтримувати маму, коли тій стає важко. Дівчинка росте у неповній сім'ї, тато давно пішов від них, і розраховувати на допомогу, на жаль, не від кого. На жаль, дитина не може відвідувати дитячі дошкільні установи через індивідуального харчування, тому її мама змушена знаходиться з нею вдома, а не заробляти гроші на лікування та спеціалізоване харчування. В Україні такі спеціальні продукти можна купити тільки в Києві. Їх вартість дуже висока. Наприклад: 1 кг борошна - 62 грн, буханець хліба (400гр) - 35 грн, вермішель - 132 грн за 1 кг, а печиво - 150-190 грн. за 1 кг. Крім того, маляті потрібно регулярно давати вітаміни і мінерали для підтримки їхньої кількості в організмі.

Проблему з харчуванням можна хоча б частково вирішити, якщо для дитини випікати спеціальний хліб в домашніх умовах. Але у родини немає коштів щоб купити хлібопічку з функцією безглютенової випічки (вартістю 1 206 грн.). А придбання продуктів харчування хоча б на невеликий період (4 - 6 місяців) дало б мамі можливість розширити для дочки асортимент овочів і фруктів.

Ми віримо, що історія дівчинки, у якої настільки рідкісне захворювання, не може залишити байдужими тих, хто здатний співпереживати! Ім'я Ангеліна означає «янгольська», так давайте допоможемо цьому янголятку не залишитися наодинці з бідою! Нехай навколо цієї світлої дитини світ буде добрішим!

Ім'я: Іваненко Ангеліна, 29.10.2008

Місто: Донецька область, м. Горлівка

Діагноз: фенілкетонурія

ID: 753
Підтримали
Благодійна допомога
16.11.2013 17:34
415,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2013 15:33
5000,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2013 13:46
10,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2013 22:45
20,00 грн.
Благодійна допомога
15.11.2013 22:05
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Одужати заради дітей! 2
Підтримати
Здоров'я
Одужати заради дітей! 2
Шановні донори! Знову до вас по допомогу звертається родина Надії Крижановської. Зовсім нещодавно Надюша…
Одужання для Сергія!
Підтримати
Здоров'я
Одужання для Сергія!
Сергійко Рудик народився з важкими діагнозами – вада серця (коарктація аорти), приглухуватість 5 ступеня…
Покупон рятує дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Покупон рятує дитячі серця
Компанія Покупон разом з платформою dobro.ua запустили збір коштів на підтримку національної програми «В…
Допоможіть Мар’яну заговорити! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Мар’яну заговорити! 2
Мар'янові 10 років, і у нього дитячий аутизм важкої форми. Але він веселий і життєрадісний хлопчик, Марʼ…
Показати всі