Немовлята потребують допомоги
Немовлята потребують допомоги
Завершений

Немовлята потребують допомоги

Розпочато: 24.03.2023
Суми
Завершений
Всього зібрано
65600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
65600,00 грн.

Попри складні умови, зумовлені воєнними діями на території України, завдяки самовідданій праці медичних працівників та грамотному менеджменту медичного процесу надання своєчасної та повноцінної медичної допомоги новонародженим в пологовому будинку Пресвятої Діви Марії* в Сумах виконується в повному обсязі. 3 урахуванням ворожих дій російської федерації на території України, пологовий будинок приймає та обслуговує вагітних жінок з зони проведення бойових дій, відповідно збільшилась кількість пологів, в тому числі пологів високого ризику та народжених малят з малою вагою при народженні, більшість із яких упродовж усього періоду виходжування та інтенсивного лікування потребують якісного медичного виходжування та інтенсивної терапії. Для допомоги передчасно народженим дітям у відділення інтенсивного виходжування необхідно придбати пульсоксиметр.

Ненатальні пульсоксиметри – це прилади, які дозволяють лікарям контролювати важливі показники функцій у малюків та забезпечують своєчасну невідкладну допомогу. Вони дозволяють вимірювати насиченість киснем та пульс маленького пацієнта. Ці показники є критично важливими для контролю за здоров'ям маленьких пацієнтів. У кожного малюка має бути свій персональний апарат, який кріпиться до тендітної ніжки та передає цілодобово на екрани показники, при цьому сигналізуючи в разі їх зниження, що дозволяє лікарям терміново приймати рішення про подальше лікування.

Медичний персонал пологовому будинку Пресвятої Діви Марії* в Сумах працює з дітьми, які народилися занадто рано, та з дітьми, які народилися з різними хворобами. Їхня робота дуже важка та вимагає багато зусиль, терпіння та відданості. Кожен із лікарів знає, що їх маленькі пацієнти та їх родини дуже потребують допомоги та постійної присутності, і вони навіть попри небезпеку не залишають їх на милість долі.

Але робота стає ще більш важкою у воєнний час. Лікарі-неонатологи повинні працювати в складних умовах, де недостатньо обладнання та засобів для надання найкращого можливого догляду. Але вони все ж знаходять силу, дух та енергію, щоб надавати своїм маленьким пацієнтам те, що вони потребують.

Давайте допоможемо лікарям рятувати життя дітей! Навіть невеликий внесок на цей проєкт – це внесок у наше спільне майбутнє. У наших дітей!

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії" Сумської  міської ради (КНП "КПБ Пресвятої Діви Марії" СМР). 

ID: 8649
Підтримали
Благодійна допомога
07.04.2023 13:23
50868,43 грн.
Благодійна допомога
07.04.2023 05:59
30,00 грн.
Благодійна допомога
06.04.2023 22:51
1000,00 грн.
Благодійна допомога
06.04.2023 13:15
200,00 грн.
Благодійна допомога
06.04.2023 09:14
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Підтримати
Здоров'я
Скарбничка категорії "Здоров'я"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на порятунок життя, оплату операцій, закупку медикаментів та обладнання, т…
Щоб близнюки посміхнулися. 6
Підтримати
Здоров'я
Щоб близнюки посміхнулися. 6
Допоможіть сестричкам зменшити біль та відчути себе здоровими! Люба має діагноз ДЦП, зовсім не може ходи…
11 років безперервного лікування
Підтримати
Здоров'я
11 років безперервного лікування
Із самого дитинства 11-річний Ярослав Мисько живе зі складним орфанним генетичним захворюванням – туберо…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі