Фотозвіт
![](https://dobro-media-prod.s3-eu-west-1.amazonaws.com/staticfiles/posts/2023/06/13/banners/pulsoksimetr_Sumi1.webp.840x500_q85_box-0%2C354%2C960%2C926_crop_detail.jpg)
Передали допомогу у пологовий будинок Пресвятої Діви Марії в Сумах.
Попри складні умови, зумовлені воєнними діями на території України, завдяки самовідданій праці медичних працівників та грамотному менеджменту медичного процесу надання своєчасної та повноцінної медичної допомоги новонародженим в пологовому будинку виконується в повному обсязі. 3 урахуванням ворожих дій російської федерації на території України, пологовий будинок приймає та обслуговує вагітних жінок з зони проведення бойових дій, відповідно збільшилась кількість пологів, в тому числі пологів високого ризику та народжених малят з малою вагою при народженні, більшість із яких упродовж усього періоду виходжування та інтенсивного лікування потребують якісного медичного виходжування та інтенсивної терапії. Для допомоги передчасно народженим дітям у відділення інтенсивного виходжування передали неонатальний пульсоксиметр.
Він допоможе лікарям контролювати важливі показники функцій у малюків та забезпечують своєчасну невідкладну допомогу.
Дякуємо всім клієнтам Monobank, які підписані на благодійний кешбек Куражу Кураж. Завдяки вам лікарні отримають сучасне обладнання, а діти належне лікування.