Нетерплячки – придбання апарату пульсоксиметрії: 2 етап зборів
Нетерплячки – придбання апарату пульсоксиметрії: 2 етап зборів
Завершений

Нетерплячки – придбання апарату пульсоксиметрії: 2 етап зборів

Розпочато: 03.02.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
52040,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
52040,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В останні роки відзначається стабільне зростання народження дітей раніше терміну. Як відомо, всі новонароджені діти вразливі, але передчасно народжені – особливо, а проблема передчасних пологів залишається однією з проблем, що недооцінюються суспільством. У дітей із вагою при народженні менше 1 000 грамів легені не встигають дозріти та повністю розкритися при першому вдиху, а серце – почати битись впевненно!

Передчасно народжена дитина живе, росте, розвивається під контролем Пульсоксиметра, тому що потребує постійного моніторінгу за пульсом та диханням. Метою проекту є придбання цього спеціального апарату у відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених Перинатального центру м. Києва.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених розраховано на 12 ліжок, а знаходитися у відділенні може до 16-18 новонароджених, і апаратури може не вистачати. Маючи в достатній кількості апарати пульсоксиметрії у відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених Перинатального центру лікарі зможуть ефективно виходжувати більше недоношених діток, тоді інвалідизація передчасно народжених дітей суттєво зменшиться та поліпшиться якість їхнього життя у майбутньому.

Пульсоксиметр – медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня насичення киснем капілярної крові. Пульсоксиметр має спеціальний датчик, який приєднується до дитини та відслідковує на скільки відсотків кров насичена киснем. Лікар чи медсестра, маючи такі дані, можуть корегувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка.

Ще вкрай важливо те, що у недоношених малюків часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, та паталогічними. Цей стан може призвести до летальних наслідків, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати одразу та вжити необхідних заходів, щоб дитинка почала знову дихати. Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, що є просто надзвичайно важливим під час виходжування недоношених діток. Адже у незрілих малюків часто виникають аритмії (перебої в роботі серця), які дуже важко діагностувати без моніторингу. Тобто неможливо виходжувати недоношену дитину без моніторингу (спостереження) вкрай важливих показників, таких як насичення крові киснем та частота серцевих скорочень.

Тривалість пульсоксиметрії залежить від зрілості дитини, характеру її захворювання. Існує також безліч патологій, перебіг яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові (гіпоксією). У даному випадку показник сатурації кисню крові вимагає постійного спостереження. За контроль та підтримку життєво важливих функцій організму – дихання і серцебиття маленьких пацієнтів, відповідає спеціальний медичний прилад – пульсоксиметр.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
05.05.2016 22:53
2940,00 грн.
Анонімна допомога
05.05.2016 21:56
20,00 грн.
Анонімна допомога
05.05.2016 21:48
20,00 грн.
Анонімна допомога
05.05.2016 21:11
20,00 грн.
Анонімна допомога
05.05.2016 11:18
890,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Владик так хоче ходити!.. 2
Маленький Влад народився на 40-му тижні вагітності і відразу потрапив під апарат штучної вентиляції леге…
Підтримати
Здоров'я
Арт-майстерня "Вітамінки радості"
Просимо вас допомогти зібрати кошти на творчі майстер-класи для дітей в онкогематологічне відділення Жит…
Підтримати
Здоров'я
Найзаповітніша мрія – одужання!
Максим Любитов ріс і розвивався, як багато його однолітків. У нього були друзі, він добре вчився, займав…
Підтримати
Здоров'я
Здай аналіз – допоможи врятувати дитяче серденько
Турбуючись про своє серце, тепер ви можете ще й допомогти діткам з вродженими вадами серця. Медична лабо…
Показати всі