Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ
Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ
Завершений

Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ

Розпочато: 15.12.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
12357,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12357,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Завдяки доброті небайдужих людей у відділенні для недоношених новонароджених дітей Рівненської обласної дитячої лікарні вже є два спеціальні електрифіковані стійки (апаратурні штативи). Таким чином, важливе медичне обладнання для виходжування недоношених дітей тепер розташоване згідно умов безпеки та норм ізоляції шумового фону, що забезпечує уникнення шкідливого впливу небажаних звуків при роботі обладнання на вушка маленьких пацієнтів.

Але двох апаратурних штативів у відділені, де одночасно отримують інфузійну терапію 4-5 діток, недостатньо, тому звертаємось з проханням про допомогу у придбанні ще 2 одиниць для відділення виходжування недоношених дітей Рівненської ОДЛ. Електрифіковані штативи для апаратури – це спеціальні пристрої, які оснащені розетками. Переносну апаратуру можна поставити на полиці чи прикріпити на сам штатив, одночасно включити все в розетки, які розміщені на стiйці. Для чого їх використовують в палатах інтенсивної терапії в неонатальних відділеннях?

Виходжування передчасно народжених дітей проходить в інкубаторі (кувезі), у якому тепло, темно та тихо, як в утробі матері. Ці умови для дитини забезпечують різними способами. Тепло забезпечується режимами інкубатора. Темряву створюють спеціальні накидки на інкубатор. Тиша забезпечується персоналом та уникненням зайвих шумів. Але для виходжування дитини необхідно багато обладнання, крім кувеза. Наприклад, маловагові діти потребують інфузійної терапії, це спеціальний інфузійний насос дозує розчини з необхідною швидкістю введення в вену, другим таким насосом паралельно вводяться антибіотики чи інші препарати.

Новонародженій дитині внутрішньовенно можна вводити розчини лише крапельно. Ще таким дітям необхідно проводити моніторинг частоти серцевих скорочень та насичення крові киснем, це робить пульсоксиметр. Тобто, мінімум 3 додаткових апарата, крім кувеза, необхідні для однієї дитинки. Кожен апарат має акумулятор, який працюючи видає певні звуки, створює шумовий фон. Відповідно до рекомендацій Американської академії педіатрії, допустимий рівень шуму в палатах інтенсивної терапії не повинен перевищувати 55 дБ. Наприклад, кувез старої марки працюючи видає 45-55 дБ, розмова медсестри біля кувеза – до 65 дБ, поставити який-небудь предмет на кувез – до 50 дБ. А тепер уявіть, якщо на кувез поставити три працюючих додаткових апарата. Жоден акумулятор не працює безшумно. Для того, щоб уникнути шуму, і використовують спеціальні електрифіковані штативи.

Якщо рівень шуму перевищує допустимі 55 дБ, у дитини розвивається акустична травма, тобто глухота різного ступеню. Особливо це небезпечно для дітей, які народилися до 32-го тижня гестації. Ще різкі звуки можуть призвести до спонтанних крововиливів в головний мозок у незрілих дітей. Тому в неонатальних відділеннях життєво необхідно все обладнання ставити на спеціальні штативи.

Зроблено - звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
04.02.2016 22:11
221,00 грн.
Оксана Гайдашенко
04.02.2016 17:55
100,00 грн.
Марія К
04.02.2016 17:27
50,00 грн.
Анонімна допомога
04.02.2016 17:07
1790,00 грн.
Виктория Коробко
04.02.2016 16:51
50,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Ваня дуже хоче ходити! 2
Крихітного Ваню практично витягнули з того світу, хлопчик народився в дуже важкому стані… У хлопчика діа…
Підтримати
Здоров'я
Система "Павук" для паліативних дітей
Питання паліативної допомоги дуже гостро стоїть для 20 тисяч українських дітей. Таким сім'ям потрібна ос…
Підтримати
Здоров'я
Хочу додому до сестрички. 5
Причину всіх хвороб дівчинки лікарі встановили ще в пологовому: незворотні зміни в центральній нервовій …
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, листопад 2020
Цього місяця ми збираємо благодійний кешбек на монітор пацієнта SC 1200 — один із найнеобхідніших прилад…
Показати всі