Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ
Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ
Завершений

Нетерплячки – придбання апаратурних штативів для Рівненської ОДЛ

Розпочато: 15.12.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
12357,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
12357,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Завдяки доброті небайдужих людей у відділенні для недоношених новонароджених дітей Рівненської обласної дитячої лікарні вже є два спеціальні електрифіковані стійки (апаратурні штативи). Таким чином, важливе медичне обладнання для виходжування недоношених дітей тепер розташоване згідно умов безпеки та норм ізоляції шумового фону, що забезпечує уникнення шкідливого впливу небажаних звуків при роботі обладнання на вушка маленьких пацієнтів.

Але двох апаратурних штативів у відділені, де одночасно отримують інфузійну терапію 4-5 діток, недостатньо, тому звертаємось з проханням про допомогу у придбанні ще 2 одиниць для відділення виходжування недоношених дітей Рівненської ОДЛ. Електрифіковані штативи для апаратури – це спеціальні пристрої, які оснащені розетками. Переносну апаратуру можна поставити на полиці чи прикріпити на сам штатив, одночасно включити все в розетки, які розміщені на стiйці. Для чого їх використовують в палатах інтенсивної терапії в неонатальних відділеннях?

Виходжування передчасно народжених дітей проходить в інкубаторі (кувезі), у якому тепло, темно та тихо, як в утробі матері. Ці умови для дитини забезпечують різними способами. Тепло забезпечується режимами інкубатора. Темряву створюють спеціальні накидки на інкубатор. Тиша забезпечується персоналом та уникненням зайвих шумів. Але для виходжування дитини необхідно багато обладнання, крім кувеза. Наприклад, маловагові діти потребують інфузійної терапії, це спеціальний інфузійний насос дозує розчини з необхідною швидкістю введення в вену, другим таким насосом паралельно вводяться антибіотики чи інші препарати.

Новонародженій дитині внутрішньовенно можна вводити розчини лише крапельно. Ще таким дітям необхідно проводити моніторинг частоти серцевих скорочень та насичення крові киснем, це робить пульсоксиметр. Тобто, мінімум 3 додаткових апарата, крім кувеза, необхідні для однієї дитинки. Кожен апарат має акумулятор, який працюючи видає певні звуки, створює шумовий фон. Відповідно до рекомендацій Американської академії педіатрії, допустимий рівень шуму в палатах інтенсивної терапії не повинен перевищувати 55 дБ. Наприклад, кувез старої марки працюючи видає 45-55 дБ, розмова медсестри біля кувеза – до 65 дБ, поставити який-небудь предмет на кувез – до 50 дБ. А тепер уявіть, якщо на кувез поставити три працюючих додаткових апарата. Жоден акумулятор не працює безшумно. Для того, щоб уникнути шуму, і використовують спеціальні електрифіковані штативи.

Якщо рівень шуму перевищує допустимі 55 дБ, у дитини розвивається акустична травма, тобто глухота різного ступеню. Особливо це небезпечно для дітей, які народилися до 32-го тижня гестації. Ще різкі звуки можуть призвести до спонтанних крововиливів в головний мозок у незрілих дітей. Тому в неонатальних відділеннях життєво необхідно все обладнання ставити на спеціальні штативи.

ID: 1885
Підтримали
Благодійна допомога
04.02.2016 22:11
221,00 грн.
Оксана Гайдашенко
04.02.2016 17:55
100,00 грн.
Марія К
04.02.2016 17:27
50,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2016 17:07
1790,00 грн.
Виктория Коробко
04.02.2016 16:51
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Діма мріє почути голоси рідних. Допоможіть!
Підтримати
Здоров'я
Діма мріє почути голоси рідних. Допоможіть!
Збір коштів на придбання слухових апаратів та супутньої периферії для дитини-сироти, дитини з інвалідніс…
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Книги на "Дачу"
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Боротися без сил, але не здатися без бою
Підтримати
Здоров'я
Боротися без сил, але не здатися без бою
У 6 місяців хлопчик перестав реагувати на інших людей, пропали всі його емоції. Нові навички не з’являли…
Показати всі