Незабутні канікули. 2
Незабутні канікули. 2

Незабутні канікули. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.02.2019
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
17803,39 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
17803,39 грн.

UPD: оскільки кошти по цьому проєкту до моменту від'їзду дітей на відпочинок зібрати не вдалося, ОД вирішив організувати літній табір на умовах післяоплати. Тижнева подорож уже закінчилася, діти повернулися з Карпат, проте тепер потрібно зібрати кошти, аби оплатити сві витрати. Детальніша інформація у блозі проєкту та рубриці "Документація".  Минулого року, завдяки вашій підтримці, нам вдалося організувати та провести літній спортивно-відпочинковий табір, який подарував дітлахам безліч незабутніх емоцій та вражень. Це були неймовірні та найщасливіші миті в їхньому непростому житті. Ми віримо, що і цих канікул літня казка матиме своє продовження. Підтримайте нас! Подаруйте сиротам відпочинок, на який вони заслужили! 

БФ "Ти-Ангел" готує для вихованців Івано-Франківського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міжрегіонального центру соціально-психологічної реабілітації дітей в Івано-Франківській області (с. Мединя) сюрприз! Цього разу це літній відпочинок в Карпатах. Для цього нам необхідно зібрати 50 тис. грн.

"Готуй сани влітку, а воза взимку", – БФ "Ти-Ангел" давно знає, що підготовка до таких масових заходів потребує затрат не тільки коштів, а і сил, енергії та часу. Тому організацією літнього табору потрібно займатись вже зараз. Літні канікули – це час, який чекають усі без винятку школярі! Та пора, коли варто набиратись нових вражень, активно відпочивати, пізнавати світ та оздоровлюватись. Поєднати це все часом буває непросто, але при бажанні все можливо! 

Природа нагородила Івано-Франківську область надзвичайно потужним ресурсом – Карпатами! Саме там БФ "Ти-Ангел" планує організувати літній табір відпочинку для своїх підопічних. Підкорити вершину гір Хом’як та Синяк, побувати на водоспадах Гук та Пробій, прогулятись по полонині "Перці", відвідати зоопарк у Яремчі – ось який варіант канікул ми пропонуємо для дітлахів цих сиротинців. Такий літній табір – це свого роду подорож, він є ідеальним місцем для поєднання веселого проведення часу з можливістю навчитися чомусь справді важливого, перейнятися командним духом.

Якщо для наших малих підопічних літні канікули будуть часом відпочинку, то команді фонду треба плідно попрацювати. Для початку потрібно знайти місце проживання для такої великої кількості дітей, узгодити часові рамки, забезпечити дітей харчуванням, домовитись за екскурсоводів. Та перш за все на це все потрібні кошти. Підтримайте нас!

ID: 4832
Підтримали
Благодійна допомога
07.01.2020 19:04
509,81 грн.
Jack Angel
28.11.2019 13:13
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.11.2019 15:32
30,64 грн.
Благодійна допомога
18.11.2019 07:39
50,92 грн.
Олександр Бойчик
11.11.2019 10:13
10,18 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Спорт без обмежень
Підтримати
Культура та спорт
Спорт без обмежень
Плавно підніматися на вершину гори, кататися на велосипеді, торкаючись ступнями до педалей, насолоджуват…
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Діти танцюють заради перемоги
Вже понад 25 років у Харкові працює Центр творчості для дітей та сімей "Отрадне". З початком воєнних дій…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Спорт єднає
Підтримати
Культура та спорт
Спорт єднає
Завдяки проєкту ми доповнимо спортивний майданчик у Дитячому містечку "Дім Ангела" драбиною з турніком. …
Показати всі