Ніхто крім нас
Ніхто крім нас
Завершений

Ніхто крім нас

Проект здійснює
Розпочато: 16.05.2014
Рівненська область
Завершений
Всього зібрано
6550,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
6550,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Своє 16-річчя Юлі доведеться зустріти у лікарні. Цієї весни, коли прокидається та оживає природа, все розквітає і зеленіє, дівчині поставили невтішний діагноз: лімфогранулематоз. Дівчині-сироті, якою опікується старша за неї на кілька років сестра, розпочинає своє доросле життя з відповідального випробування – боротьби за життя. І вже зараз дівчина зіткнулася з труднощами – встановлений підключичний катетер довелося видалити через ускладнення. Відтепер єдиний шлях отримувати хіміотерапію, яка допоможе одужати – це венозний міні-порт. Юлі потрібна допомога кожного з нас, адже їй немає до кого звернутися.

Рік тому пішов з життя тато Юлі. Мами не стало, коли дівчинці було лише кілька років. Найріднішою людиною для неї є лише старша сестра Інна. Дівчата юні, тільки розпочинають своє життя, обидві – студентки. А відтепер підтримують одна одну у нелегкий час. За кілька тижнів лікування дівчата вже зрозуміли, що тільки разом, пліч-о-пліч вони зможуть перемогти страшну хворобу.

Юля дуже сонячна людина, дівчина-весна. Завжди намагається посміхатися і дуже привітна. Мабуть саме тому у неї дуже багато друзів, які щиро вірять у неї, які щиро вірять у неї, відвідують у лікарні. До речі, і викладачі теж не залишають без уваги свою студентку: телефонують і всіляко підтримують.

До хвороби Юля вела звичайне студентське життя. Після школи вирішила обрати фах фінансиста і вступила до технічного коледжу на економічний факультет. У подальшому планує здобути і вищу освіту за цією спеціальністю. Ще зі школи Юля співає. Тому і в коледжі завжди брала активну участь у різноманітних концертах.

Сестри щиро вдячні будь-якій підтримці. Дівчата намагаються підтримувати одна одну і не засмучуватися. Адже гарний настрій позитивно впливає на результат лікування. Юля із захватом розповідає про море, яке вона побачила в санаторії минулої весни. Те море було холодним, і дівчина мріє колись побачити тепле літнє море, десь далеко, в екзотичній країні.

Лікування хвороби у дівчини розпочалося зі складнощами: виникла побічна дія на один із препаратів та проблеми з підключичним катетером. Врешті-решт, катетер лікарі зняли. Зараз Юлі кожного разу ставлять периферичні катетери, які надзвичайно недовговічні і важко вводяться через тоненькі судини, адже дівчина справді дуже тендітна. Єдиною альтернативою, говорять лікарі, є встановлення венозного міні-порта, який треба буде встановити вже в червні після того, як минуть ускладнення від "підключички". Завдяки йому можна буде уникнути щоденних і неодноразових ін’єкцій. Також перевагою цього пристрою є те, що час його використання може сягати кілька років, а десять спеціальних голок до міні-порта вистачить на 3-4 місяці. Так дівчина зможе ефективно отримувати призначене лікування. Ціна полегшення лікування для Юлі – 6 550 грн. І ці кошти потрібні до 2 червня. Саме на цей день лікарі планують введення міні-порта. Отже, часу лишилося зовсім обмаль!

Сестрам допомагають рідні та знайомі, та витрат потребує не лише лікування, але й щоденні потреби. Крім нас із вами дівчині-сироті немає кому допомогти. Не будьте байдужими, адже ніхто крім нас на зможе врятувати дівчину від болісного лікування! 


ПІБ: Варійчук Юлія Анатоліївна, 10.06.1998 р.

Місто: Рівненська область, Дубенський р-н

Дsагноз: Лімфаденопатія. Лімфогранулематоз ІV-В стадія

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
21.05.2014 22:50
330,00 грн.
Благодійна допомога
21.05.2014 22:35
400,00 грн.
Kostya Kozachuk
21.05.2014 22:01
150,00 грн.
Благодійна допомога
21.05.2014 21:59
20,00 грн.
Юлия Терехова
21.05.2014 19:58
33,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Назару потрібно бути сильним
Підтримати
Здоров'я
Назару потрібно бути сильним
33 кг ваги на 153 см зросту у 18 років – цифри здаються неможливими, але саме так живе Назар з Тернопіль…
Дихати, не можна померти!
Підтримати
Здоров'я
Дихати, не можна померти!
Це знову про туберкульоз! Точніше, про боротьбу з ним, страшним діагнозом, про який не тільки боязно, а …
Бути здоровим, як сестра! 4
Підтримати
Здоров'я
Бути здоровим, як сестра! 4
У Максима ДЦП та спастична диплегія. Малюк довгий час не тримав голову, не міг сидіти, стояти. В 2.5 рок…
Операція "коагуляція"
Підтримати
Здоров'я
Операція "коагуляція"
Такі деформації хребта, як у Сашка і Марічки, шокують навіть досвідчених хірургів.
Показати всі