Нирка для Данилка
Нирка для Данилка
Завершений

Нирка для Данилка

Проєкт здійснює
Розпочато: 23.01.2017
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
16641,24 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
16641,24 грн.

МОЗ оплатив пересадку нирки для Дані. Зібрані кошти на УББ будуть використані на підтримуючу терапію, яка має постійно тривати до операції. У Дані вроджена полікістозна хвороба нирок та фіброз печінки. Поневіряння по лікарнях, уколи й прийом ліків – все це з великими труднощами підтримує стан дитини. Але недуга невблаганна, нирки відмовляють. Хлопчику терміново потрібна пересадка трупної нирки, яку в Україні не роблять (батьки не підходять в ролі донорів). Тож батькам залишається спостерігати, як згасає їх дитина, або шукати кошти на операцію за кордоном. Трансплантація в Білорусі обійдеться в 61 000 євро.

Даня народився 2 березня 2011 року. В перші місяці життя хлопчик погано ріс і набирав вагу. А коли в 3 місяці потрапив до лікарні з кишковою інфекцією, через погані результати аналізів дитині зробили УЗД нирок. З'ясувалося, що маленький серйозно хворий: у нього аутосомно-рецесивна полікістозна хвороба нирок. Весь перший рік життя Данечка обстежувався й лікувався в лікарнях, а коли йому виповнилося 11 місяців, переніс операцію через пахову грижу, в рік йому була оформлена інвалідність. Минулого року на обстеженні в Києві з'ясувалося, що діагноз Данила супроводжується фіброзом печінки.

У лютому 2016, в черговий раз лежачи в лікарні, Даня перехворів бронхітом, який остаточно підкосив його здоров'я. Показники нирок вийшли на критичний рівень, і хлопчик потрапив до реанімації. Стараннями лікарів Даню врятували й знову відправили до Києва. Там на дитину чекав ще один діагноз: портальна гіпертензія. Всі п'ять років малюк щодня приймає жменю ліків, три рази на тиждень йому роблять болючі уколи заліза для підняття гемоглобіну.

Даня – звичайний хлопчинка, він любить грати машинками й футбол і страшенно сумує за однолітками, але садочок йому протипоказаний – кожна інфекція несе величезну небезпеку. Зараз у Дані переддіалізний стан, а на діалізі довго протриматися неможливо, потрібна термінова пересадка нирки. У мами хронічний пієлонефрит, у тата – гепатит С, тому донорами вони бути не можуть. Трансплантацію трупних органів в Україні не роблять. За кордоном найдешевшою операція буде в Мінську, але й ця сума непідйомна для батьків.

Данечка для мами з татом – єдиний і неповторний ще й тому, що його хвороба – спадкова, і ймовірність того, що наступні діти теж будуть носіями цього діагнозу, дуже велика. На УББ ми хочемо зібрати частину коштів. а решту необхідної суми ми плануємо залучати з інших джерел. Допоможіть батькам врятувати улюбленого синочка! 

 

ПІБ: Костюк Данило Максимович, 02.03.2011 р.

Місто: Дніпро

Діагноз: хронічна ниркова недостатність 5 ступеню, полікістозна хвороба нирок із фіброзом печінки

ID: 2777
Підтримали
Благодійна допомога
15.04.2017 00:16
10,18 грн.
Благодійна допомога
13.04.2017 11:38
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2017 12:07
40,75 грн.
Виктория Кулик
09.04.2017 12:46
101,83 грн.
Благодійна допомога
05.04.2017 19:40
101,96 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Подаруйте здатність чути
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте здатність чути
Коли Андріані було 2,5 роки, звернулися до лікарів, так і дізналися, що дівчинка не чує. Тоді їй постави…
Надія на спілкування
Підтримати
Здоров'я
Надія на спілкування
Знайомтеся, цю веселу крихітку з Дніпра звати Ліза. У трирічному віці їй діагностували двосторонню сенсо…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Реактиви для Життя!
Підтримати
Здоров'я
Реактиви для Життя!
Благодійний фонд "Запорука" опікується відділенням онкології, гематології та імунології у лікарні Святог…
Показати всі