Нова мрія – ходити
Нова мрія – ходити
Завершений

Нова мрія – ходити

Проект здійснює
Розпочато: 04.04.2014
Рівне
Завершений
Всього зібрано
26158,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
26158,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ходити з протезом, ніби на своїх власних ногах. Просто збігти сходинками, без милиць, згинаючи коліно і, взявши за ручку однорічного Іванка, піти на прогулянку в двір. Такі сни бачить час від часу 28-річний Андрій. А прокинувшись, знову усвідомлює, що нога ампутована, а милиці стоять неподалік.

Біда, як завжди, постукала в двері несподівано. Все тільки починалось в молодій сім'ї – ще не минуло два тижні як народився на світ первісток Іванко. Одного дня пролунав телефонний дзвінок і дружина дізналась, що Андрій з травмою ноги потрапив до лікарні. Тоді ще ніхто навіть уявити не міг, що ця травма може призвести до ампутації…

З дитинства Андрій займався футболом. У 16 років підписав контракт з рівненською футбольною командою "Верес", чиї ворота у підсумку віддано захищав 6 років, за що неодноразово був визнаний кращим голкіпером змагань різних рангів. Під час однієї гри він отримав травму – розрив зв'язок ноги. Після тривалого лікування Андрій все ж таки не зміг зовсім розпрощатися зі спортом. Працюючи торговим представником, він виступав на аматорських змаганнях із футзалу.

І от на одній з ігор, 9 червня 2013 року, Андрій спіткнувся об камінь, невдало впав і потрапив у лікарню з травмою ноги (вивих лівого колінного суглобу з розривом зв'язок, оклюзія підколінно-гомілкових артерій). Трохи більше місяця молодий чоловік провів у лікарні. За цей час відчував страшні болі, переніс п'ять операцій, постійно лежав, бо не можна було вставати навіть на милиці. Лише двічі його вивозили на візку на вулицю. Ясна річ, родина витратила на ліки та операції чимало коштів. Але, попри надії та сподівання на краще, лікарі все ж не зуміли зберегти Андрію ногу... Після останньої операції його відвезли в реанімацію та пояснили, що рятувати вже потрібно не ногу, а життя... І Андрій погодився на ампутацію.

Навіть у тій ситуації, у якій він опинився, молодий чоловік з минулим спортсмена вирішив не здаватися та не зупинятися. Дізнавшись про сучасний протез німецького виробництва С-leg, який допоможе йому гарно та без дискомфорту ходити, вести активний спосіб життя, у нього з'явилася мрія його поставити. Адже цей протез дає змогу згинати коліно, і тому відпадає потреба в милицях. З ним в Андрія з'явиться шанс ходити з синочком на прогулянки без таких перешкод як милиці.

Дружина Марина: «Мене зрозуміє кожна жінка, дружина, мати, як важливо, щоб близька для неї людина була здоровою, щасливою, повноцінно себе відчувала, не комплексувала, ходила і займалася впевнено буденними справами, як кожна здорова людина. Андрій став батьком, у нього підростає син, який повинен на нього рівнятися! Для хлопчика у великій мірі виховання залежить від батька. Я дуже хочу, щоб двоє моїх чоловіків були щасливими і повноцінними…».

Давайте допоможемо втілити щасливі сни Андрія у справжню реальність.

Цей проект було відмінено, зібрана сума становить 26 158 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проекту.

 

ПІБ: Сікальський Андрій Васильович, 08.01.1986 р.

Місто: Рівне

Діагноз: Ампутаційна кукса лівої н/кінцівки на рівні н/3 стегна (12.07.2013) як наслідок гангрени лівої гомілки та лівої стопи після гострої оклюзії підколінно-гомілкових артерій. Стан після алло шунтування підколінно-гомілкового сегменту (11.06.2013) оклюзія, перенесеного травматичного вивиху лівої гомілки (09.06.2013), розрив зв’язкового апарату лівого колінного суглобу.

Звіти готові

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові
Підтримали
Анонімна допомога
06.11.2016 09:23
1000,00 грн.
Анонімна допомога
01.11.2016 13:44
100,00 грн.
Олександр Ковальчук
07.10.2016 17:09
48,00 грн.
Зоя Косухіна
07.10.2016 15:25
50,00 грн.
Зоя Косухіна
23.09.2016 10:23
150,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Марафон для Кардіоцентра. Кожен Може
Реанімація Київського кардіоцентру потребує витратних матеріалів для мікроконвексного датчика 4-9 МГц дл…
Підтримати
Здоров'я
Книги на "Дачу"
Благодійна книгарня "ДієСлово" – перша в Україні благодійна книжкова крамниця.
Підтримати
Здоров'я
Подивись на мене!
"Люблю спостерігати за реакцією людей, коли вони на мене дивляться".Богдан – звичайний симпатичний паруб…
Підтримати
Здоров'я
Новорічне диво для Насті!
Насті Луценко 10 серпня виповнилося 16 років. За ці 16 років неодноразово наступали страшні дні, коли ні…
Показати всі