Нове життя для Даші
Нове життя для Даші
Завершений

Нове життя для Даші

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.06.2014
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
5500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5500,00 грн.

Даші лише 5 років, а вона вже знає, що таке боротьба за життя. Довгий рік важких випробувань вже позаду. Вона перенесла 8 блоків хіміотерапії та операцію, попереду на Дашу чекає аутотрансплантація стовбурових клітин (т.з. пересадка кісткового мозку), яку успішно можна провести в Україні. Але на заваді до її останнього кроку до перемоги стоять ліки, які їй необхідно приймати. Даша зараз чекає в боксі для трансплантацій на медикаменти, без яких вона не може продовжити лікування. Давайте допоможемо придбати необхідні ліки, аби дівчинка змогла вилікуватися!

У звичайній українській родині Попових із Дніпропетровська рік тому захворіла донечка. Мама працювала продавцем у супермаркеті, тато – на будівництві, Дашуня жила своїм дитячим життям – веселі ігри та улюблені іграшки, найкращі друзі та садочок, у якому їй дуже подобалося. Ніхто навіть у найстрашнішому сні не міг уявити, що за болем у ніжці ховається справжнє лихо. Лікарі почали лікувати артроз навіть не підозрюючи, що із самого народження злоякісна пухлина поїдала крихітку. Ультразвукова діагностика животика показала наявність страшної хвороби – нейробластоми заочеревинного простору – хвороби, яку можна помітити ще з народження. Але жодні симптоми протягом чотирьох з половиною років її життя не давали нікому приводу здогадатися, що Даша дуже хвора.

В один день дитинство дівчинки зупинилося, вона потрапила у лікарню, у якій знаходиться вже рік. У садочку так і залишилися її капці та рушничок, її ліжечко та шафку нікому не віддають, там усі чекають на повернення дівчинки. Навіть збирають кошти, аби допомогти Даші із лікуванням, але, на жаль, їх недостатньо. Лікування дуже дороге, і вже дійшовши майже до кінця, родина у розпачі – допомогти їм нема кому, усі рідні, друзі та знайомі поділилися чим могли, усе витрачено, тим часом ліків у лікарнях щодня стає все менше і менше, а отже потрібно самим забезпечувати своє лікування, а родині залишається лише просити допомоги у чужих людей.

«Добрі люди, я знаю, ви відчуєте біль мого материнського серця, я вірю, ви не оминете нашу родину і допоможете нам. Ви допоможете врятувати мою кровиночку, мою квіточку, мою радість, мою доню. Вона так мріє повернутися додому, просить, щоб ми народили їй братика, хоче, щоб наша родина була великою та щасливою. Моя ж мрія одна – життя моєї дитини!»

Врятуйте маленьку дівчинку, яка опинилася у скрутному становищі через незалежні від неї обставини. Допоможіть зібрати кошти на ліки – придбати їх потрібно якнайшвидше, найближчими днями!!!

 

ПІБ: Попова Дар'я Олегівна, 13.12.2008 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: нейробластома заочеревинного простору

ID: 1002
Підтримали
Благодійна допомога
01.07.2014 11:21
2600,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2014 11:19
5,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2014 10:35
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2014 09:24
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.07.2014 00:25
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Іванові дуже важко, допоможи!
Підтримати
Здоров'я
Іванові дуже важко, допоможи!
Іван народився у січні 2020 року з вагою 980 грамів та зростом 36 см. Після тижня життя в Івана стався к…
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Марія мріє ходити. 2
Підтримати
Здоров'я
Марія мріє ходити. 2
Марія успішно завершила курс реабілітації, завдяки коштам, зібраним на платформі dobro.ua в рамках попер…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Показати всі