Облаштуймо побут для переселенців з Криму
Облаштуймо побут для переселенців з Криму

Облаштуймо побут для переселенців з Криму

Проєкт здійснює
Розпочато: 28.05.2014
Львівська область, Дрогобич
Завершений
Всього зібрано
9680,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9680,00 грн.

Наша країна переживає зараз нелегкі часи. Багато людей полишили свої домівки через неможливість жити там, де вони жили раніше, оскільки це загрожує життю їхніх сімей. Цим людям немає куди дітися, проте вони знаходять прихисток у небайдужих людей, які готові їм допомогти. БФ "Карітас" у Дрогобичі зміг розмістити в себе 3 сім'ї кримських татар, допомігши 23 людям із Криму знайти прихисток. Проте звертаємося допомогти з облаштуванням побуту цих людей!


Ми насправді дуже раді, що декілька років тому, плануючи будинок нащої організації, ми передбачили житлові кімнати для наших підопічних, які потребуватимуть житла. Сьогодні вони дали нам змогу прийняти до себе переселенців з Криму, які, рятуючи свої сім’ї від нової окупаційної влади, шукали і знайшли притулок у Дрогобичі. Вони розповіли, що дуже боялися їхати в Західну Україну, але в душі вірили, що тут їм справді допоможуть. І вони не помилилися. Разом усі ми, дрогобичани, намагаємося створити для них комфортні умови життя, щоб вони відчували себе потрібними та важливими для нас. Уже протягом двох місяців ми опікуємося трьома сім’ями кримських татар, які проживають в нашому соціальному гуртожитку. Для трьох сімей, які налічують 14 дорослих та 9 дітей, було виділено три кімнати, які були оснащені всіма необхідними речами для сімей з дітками. Є також одна спільна кухня, на якій татари готують їжу. В кожній кімнаті є окремі туалет та ванна.

 

Але є в побуті і труднощі. В "Карітасі" є лише одна пральна машинка, яка обслуговує цілу організацію. Щоб випрати свої речі, сім’ї мусять ставати у чималу чергу, тому прати речі за потреби у них виходить рідко. Також нещодавно в одній сім’ї народився хлопчик, і турбот, хоч і приємних, в батьків добавилося чимало, в тому числі і з пранням.

Для того щоб поліпшити умови перебування сімей кримських татар в "Карітасі", нам необхідно придбати пральну машину, яка була б у їхньому приватному користуванні на час пероживання в організації. Також, щоб допомогти сім'ї з новонародженою дитинкою, ми хочемо придбати для них дитячий пральний порошок та памперси, хоча б на перший період. Звичайно, що ці сім'ї не житимуть у "Карітасі" завжди. Наша організація, можна сказати, є тимчасовим пристанищем для переселенців, оскільки ми одразу після поселення наших гостей починаємо шукати для них квартири та будинки, які можна було б орендувати, і які б були зручними для життя з дітьми. Але і наш гуртожиток не пустуватиме. Ми вже готові приймати наступних переселенців, цього разу зі Сходу країни, які, можливо, потребуватимуть такої ж підтримки.

Сьогодні, ми звертаємося до Вас із проханням допомогти нам допомагати їм та підтримати наш проєкт, який передбачає придбання пральної машини, дитячого прального порошку та памперсів для сімей кримських татар, які переселилися в Західну Україну з Криму. 

ID: 976
Підтримали
Благодійна допомога
06.06.2014 13:28
9015,00 грн.
Благодійна допомога
06.06.2014 12:21
70,00 грн.
Благодійна допомога
06.06.2014 11:42
10,00 грн.
Благодійна допомога
05.06.2014 16:43
50,00 грн.
Благодійна допомога
05.06.2014 16:43
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Підтримати
Соціальна допомога
Ремонт подвір'я школи-інтернату – хто, як не ми?
Цей проєкт присвячений Довбиській спеціалізованій школі-інтернату і її учням – дітям із особливостями ро…
Вилікувати дитячі душі
Підтримати
Соціальна допомога
Вилікувати дитячі душі
Лікувати дитячі душі – тонка робота. Душі дітей з інвалідністю лікувати ще важче. Серйозні хвороби, цьку…
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 7
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 7
Майже від самого початку своєї роботи у м. Харкові наш фонд підтримує осіб похилого віку, в тому числі т…
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Завдяки проєкту ми закупимо 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: як харків’ян, так і вимушено пере…
Показати всі