Одна на мільйон
Одна на мільйон
Завершений

Одна на мільйон

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.11.2013
Хмельницька обл
Завершений
Всього зібрано
323486,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
323486,00 грн.

Діти з таким діагнозом не живуть, - сказали мамі в лікарні. А моя дочка жити буде! – сказала всьому світові матуся маленької Діани. У нас з вами є можливість допомогти мужній жінці виконати обіцянку, і довести – любов, милосердя, віра – творять дива! Єдиний шанс немовляти вижити – трансплантація кісткового мозку за кордоном, гроші на яку родина самостійно не збере!

Діаночка була такою очікуваною, такою коханою - ще до народження! І тато, і мама, й сестричка Богданочка дуже хотіли ще одну дитинку в родині. Діана стала подарунком таткові на день народження. З дня народження Діани родина Чобан жила простим життям, радіючи кожному дню. А за півтора місяці у дитинки почалися, на перший погляд, невеликі проблеми із здоров’ям, що закінчилися сепсисом. І тільки вже коли вдруге сталося септична криза з високою температурою, лікарям вдалося встановити діагноз – вроджена нейтропінія. Дуже рідкісна хвороба. Діана – наразі єдина на всю Хмельниччину дитина, що їй не пощастило страждати на цю недугу.

Батьки й досі не можуть повірити, що їхня дитина хвора, адже вона росте, набирає вагу, добре розвивається, сміється, простягає до мами ручки, все розуміє… Але кістковий мозок не хоче самостійно працювати. Разом з хворобою прийшли жахи: температура 39, лікарні, тисячні обстеження, по 15 годин під крапельницями. Як це перенести, як допомогти , як врятувати дитину?

З 2 місяців маленька постійно бореться за життя. Діані ще немає року. Кожен місяць вона обов'язково хворіє, і в першу чергу страждає шкіра. А коли немає імунітету, то хвороба сама по собі не проходить. Тоді призначають імуноглобулін та антибактеріальну терапію. Крихітці необхідно постійно приймати дорогий препарат Граноцит, який стимулює вироблення нейтрофілів.

Людмила, мама Діани: «Я не можу вам передати словами, що я думала, що я відчувала тієї миті. Моя душа і серце розривалося на частини, але я розуміла, що повинна бути сильною, не заплакати, не закричати. Тієї хвилини, коли мені сказали діагноз, я зрозуміла, що як би мені не було важко і тяжко, я ніколи не здамся! Моя дочка буде жити і крапка!Добрі люди, допоможіть моїй донечці впоратися зі страшною хворобою, адже у неї є всі шанси ЖИТИ. Вона така маленька, а вже пройшла такі страшні випробування, і що її ще чекає попереду - невідомо. Але одне я знаю точно - моя дитина буде жити, я в це вірю!».

Єдиний порятунок для Діани – це трансплантація кісткового мозку від неродинного донора за кордоном, в італійській клініці "Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata Verona". Однак на цю вартісну процедуру (пошук неродинного донора лікування та трансплантація, включаючи HLA-типування) грошей у родини немає. Певну суму, звичайно, вдалося зібрати, однак це – крапля в морі. Мета цього проєкту – зібрати частину коштів, яких не вистачає для операції з порятунку життя дитини.

Ім’я: Діана Чобан, 29.04.13 р.н.

Місто: Хмельницька обл., Хмельницький р-н., с.Ружичанка

Діагноз: врождена нейтропінія, синдром Костмана

ID: 763
Підтримали
Благодійна допомога
18.12.2013 17:52
50,00 грн.
Юрій та Ірина Гудзенко
18.12.2013 17:52
200,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2013 17:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2013 17:50
15,00 грн.
Благодійна допомога
16.12.2013 14:45
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Якісна медична допомога для військових!
Підтримати
Здоров'я
Якісна медична допомога для військових!
Завдяки проєкту ми закупимо в госпіталь ветеранів війни на Півдні України біохімічний аналізатор. На ста…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Подвійний удар для родини Іванових
Підтримати
Здоров'я
Подвійний удар для родини Іванових
У двійнят Андрія і Софійки діагноз один на двох: ДЦП. Ростити малечу батькам допомагав старший син Олег;…
Показати всі