Одна на мільйон
Одна на мільйон
Завершений

Одна на мільйон

Проект здійснює
Розпочато: 20.11.2013
Хмельницька обл
Завершений
Всього зібрано
323486,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
323486,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Діти з таким діагнозом не живуть, - сказали мамі в лікарні. А моя дочка жити буде! – сказала всьому світові матуся маленької Діани. У нас з вами є можливість допомогти мужній жінці виконати обіцянку, і довести – любов, милосердя, віра – творять дива! Єдиний шанс немовляти вижити – трансплантація кісткового мозку за кордоном, гроші на яку родина самостійно не збере!

Діаночка була такою очікуваною, такою коханою - ще до народження! І тато, і мама, й сестричка Богданочка дуже хотіли ще одну дитинку в родині. Діана стала подарунком таткові на день народження. З дня народження Діани родина Чобан жила простим життям, радіючи кожному дню. А за півтора місяці у дитинки почалися, на перший погляд, невеликі проблеми із здоров’ям, що закінчилися сепсисом. І тільки вже коли вдруге сталося септична криза з високою температурою, лікарям вдалося встановити діагноз – вроджена нейтропінія. Дуже рідкісна хвороба. Діана – наразі єдина на всю Хмельниччину дитина, що їй не пощастило страждати на цю недугу.

Батьки й досі не можуть повірити, що їхня дитина хвора, адже вона росте, набирає вагу, добре розвивається, сміється, простягає до мами ручки, все розуміє… Але кістковий мозок не хоче самостійно працювати. Разом з хворобою прийшли жахи: температура 39, лікарні, тисячні обстеження, по 15 годин під крапельницями. Як це перенести, як допомогти , як врятувати дитину?

З 2 місяців маленька постійно бореться за життя. Діані ще немає року. Кожен місяць вона обов'язково хворіє, і в першу чергу страждає шкіра. А коли немає імунітету, то хвороба сама по собі не проходить. Тоді призначають імуноглобулін та антибактеріальну терапію. Крихітці необхідно постійно приймати дорогий препарат Граноцит, який стимулює вироблення нейтрофілів.

Людмила, мама Діани: «Я не можу вам передати словами, що я думала, що я відчувала тієї миті. Моя душа і серце розривалося на частини, але я розуміла, що повинна бути сильною, не заплакати, не закричати. Тієї хвилини, коли мені сказали діагноз, я зрозуміла, що як би мені не було важко і тяжко, я ніколи не здамся! Моя дочка буде жити і крапка!Добрі люди, допоможіть моїй донечці впоратися зі страшною хворобою, адже у неї є всі шанси ЖИТИ. Вона така маленька, а вже пройшла такі страшні випробування, і що її ще чекає попереду - невідомо. Але одне я знаю точно - моя дитина буде жити, я в це вірю!».

Єдиний порятунок для Діани – це трансплантація кісткового мозку від неродинного донора за кордоном, в італійській клініці "Azienda Ospedaliera Universitaria Integrata Verona". Однак на цю вартісну процедуру (пошук неродинного донора лікування та трансплантація, включаючи HLA-типування) грошей у родини немає. Певну суму, звичайно, вдалося зібрати, однак це – крапля в морі. Мета цього проекту – зібрати частину коштів, яких не вистачає для операції з порятунку життя дитини.

Ім’я: Діана Чобан, 29.04.13 р.н.

Місто: Хмельницька обл., Хмельницький р-н., с.Ружичанка

Діагноз: врождена нейтропінія, синдром Костмана

ID: 763
Підтримали
Благодійна допомога
18.12.2013 17:52
50,00 грн.
Юрій та Ірина Гудзенко
18.12.2013 17:52
200,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2013 17:51
50,00 грн.
Благодійна допомога
18.12.2013 17:50
15,00 грн.
Благодійна допомога
16.12.2013 14:45
250,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Дітки з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної у її День народження.
Богдан втрачає слух!
Підтримати
Здоров'я
Богдан втрачає слух!
Ще на першому році життя Богдану поставили невтішний діагноз: двобічна сенсоневральна туговухість ІІІ ст…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Серце батька благає про допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Серце батька благає про допомогу!
Володимир – люблячий батько 4 діточок, добра і чуйна людина. До хвороби чоловік жив звичайним життям – п…
Показати всі