Одужати і перемогти
Одужати і перемогти
Завершений

Одужати і перемогти

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.01.2024
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
133750,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
133750,00 грн.

Ярина родом із Донецької області. Рідне місто під постійними обстрілами, старші брати дівчини захищають Україну, а сама вона тим часом вимушена виборювати своє життя в онкології.

Дівчина активно займалася спортом, мріяла про професійну атлетику. Проте зараз зі своїх улюблених занять може тільки читати книги. Свою боротьбу Ярина почала після того, як отримала травму на тренуванні. Під час обстеження почула діагноз – остеосаркома. Пухлина вразила плече та руку, скувала рух та поставила на паузу заняття з улюбленого спорту.

Майже рік дівчина проходить лікування та мріє скоріше повернутися до улюбленої справи. Зараз їй необхідно замінити вражену кістку плеча на ендопротез вартістю 133 750 гривень.

Для мами дівчини це великі кошти. Ярина має ще трьох старших братів, двоє з яких боронять нашу країну та роблять все можливе, щоб здійснити мрію сестри після її власної перемоги. Вона налаштована повернутися у спорт, мріє жити у рідному Донбасі і представити Україну на міжнародних змаганнях!

Та спершу – одужати!

Долучайтеся до здійснення мрій Ярини! Разом ми зможемо наблизити її перемогу!

Повне ім’я: Савонова Ярина Олександрівна, 27.03.2006 р.
Місто: Донецька обл.
Діагноз: остеосаркома
ID: 9220
Підтримали
156
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
20000 грн.
Підтримали
ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "СИНЕРГІЯ+"
09.05.2024 11:13
18884,00 грн.
Благодійна допомога
07.05.2024 14:43
0,49 грн.
Благодійна допомога
05.05.2024 22:20
100,00 грн.
Благодійна допомога
05.05.2024 22:06
500,00 грн.
Благодійна допомога
05.05.2024 16:30
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Підтримати
Здоров'я
Мамо, я ще колись зможу ходити?
Сашкові зараз 13 років, до минулого року він був життєрадісним енергійним хлопчиком. Він любив футбол, р…
Маленькі перемоги Ксенії – великі для нас. 2
Підтримати
Здоров'я
Маленькі перемоги Ксенії – великі для нас. 2
8-річній Ксенії, яка бореться з ДЦП, затримкою психічного й мовного розвитку та аутизмом, потрібна наша…
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Кожна ваша допомога для Ромчика – це шанс на нові рухи, нові слова та нові перемоги. Підтримайте його ку…
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі