Олександр має перемогти!
Олександр має перемогти!
Завершений

Олександр має перемогти!

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.12.2017
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
15852,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15852,00 грн.

5 грудня Сашкові Качуру виповнилось 16 років. Так склалося, що своє 16-річчя юнак зустрічав у лікарняних стінах клініки "ОХМАТДИТ", де вже кілька місяців бореться з підступною хворобою. Хлопець родом із мальовничого селища Косарі, що на Черкащині. До хвороби, як і всі хлопчаки його віку, любив ганяти м’яча на вулиці. У нього була заповітна мрія: стати футболістом. Але хвороба змінила плани хлопця. 

У липні 2014 року Сашко відпочивав у дитячому таборі під Одесою. Та коли він повернувся з відпочинку додому, мама помітила, що в нього значно збільшилися лімфовузли на шиї. Лікарі довго не могли поставити хлопцеві правильний діагноз. Тому і лікування призначали різне. Тільки наприкінці вересня встановили, що у Сашка онкологічне захворювання: гострий лімфобластний Т-клітинний лейкоз. Розпочали лікування. Але 5 блоків хіміотерапії, які юнак пройшов за місцем проживання, виявилися марними. Черкаські лікарі розводили руками і запропонували юнакові лише підтримуючу терапію. В пошуках інших варіантів лікування мама з сином поїхали на консультацію до німецької клініки. Там Сашкові призначили лікування, яке він успішно пройшов вдома. Хворобу вдалося зупинити! У хлопчика була ремісія аж до літа цього року.

Та на початку червня під час планового обстеження аналіз крові показав низькі лейкоцити. А результат пункції був приголомшливим: 75% бластів! Хвороба повернулася з новою силою… І знову все спочатку: щоденні процедури, "хімія", страждання, очікування результатів лікування, невпевненість в завтрашньому дні...

Зараз хлопець перебуває на лікуванні у відділенні ТКМ НДСЛ "ОХМАТДИТ". Пройшов кілька блоків проти рецидивної хіміотерапії та процедуру з алогенної трансплантації кісткового мозку. Сашкові дуже важко і фізично, і морально. Двічі вже хлопець був у реанімації. Через знижений імунітет з'явилася грибкова інфекція. Щоб її побороти, хлопцеві вкрай потрібен протигрибковий препарат "Віфенд". Ми відкриваємо збір на 5 флаконів "Віфенду" на суму 15 852 гривень.

Сашко лікується давно, всі заощадження вже вичерпано, родина у відчаї. Зібрати самостійно потрібні кошти вони не можуть, ліки дуже дорогі. Мама Сашка, Людмила Миколаївна, звертається з проханням допомогти у лікуванні сина! Підтримайте, будь ласка, Сашка!

 

ПІБ: Качур Олександр Ігорович, 05.12.2001 р.

Місто: с. Косарі, Черкаська обл.

Діагноз: периферична Т-клітинна лімфома з ураженням лімфовузлів та кісткового мозку, стан після аллогенної трансплантації стовбурових гомопоетичних клітин від гаплоідентичного донора

ID: 3641
Підтримали
Благодійна допомога
21.12.2017 12:26
1450,42 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 12:11
101,96 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 11:37
549,90 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 11:28
3000,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2017 11:18
1019,61 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Матусю, мені так болить!
Підтримати
Здоров'я
Матусю, мені так болить!
Звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням – допомогти чудовій дівчині Катрусі пройти життєво необ…
Олексій хоче перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Олексій хоче перемогти хворобу
Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки,…
Подвійна загроза життю Єгора
Підтримати
Здоров'я
Подвійна загроза життю Єгора
У чотири місяці у Єгора діагностували муковісцидоз. Щоб жити, йому потрібно постійно приймати дорогі лік…
Ще один крок до мети Насті
Підтримати
Здоров'я
Ще один крок до мети Насті
ДЦП – це тяжкий діагноз, з яким живе Настя, і через тонус та біль намагається здобувати щось нове та дуж…
Показати всі