Олександр Попов: я біжу за мрію Софійки
Олександр Попов: я біжу за мрію Софійки
Завершений

Олександр Попов: я біжу за мрію Софійки

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.09.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
400,00 грн.

На Wizz Air Kyiv City Marathon я бігтиму заради здійснення мрії дівчинки Софійки. Софійці Жиліній 11-років і вона мріє стати телеведучою і фотомоделлю. Однак, на шляху до мрії стоїть одна перешкода - рідкісна хвороба, що вразила кістки та нерви...

Олександр Попов — актор, ведучий ранкової програми «Сніданок.Вихідний» на телеканалі «1+1»:

«Першим випробуванням для мене стала участь у кольоровому забігу Color Run, до якого я долучився з моїм улюбленцем - Джеком Расселом Бенджаміном. Це було непросто. Але це дрібниці в порівнянні з труднощами діток, які борються з тяжкою хворобою. Софійка зустрілася з проблемою, яка робить її шлях до мрії надзвичайно складним, та дівчинка не спішить здаватися. Для неї хочеться старатися, для неї хочеться бігти. Закликаю всіх разом допомогти Софійці. Для кожного з нас це невелике зусилля, яке в сумі може змінити долю маленької дівчинки.

Зробити це просто: потрібно або зробити пожертву або бігти з нами 2 км на цьогорічному Wizz Air Kyiv City Marathon. Так ви підтримаєте проєкт «Здійсни мрію», який втілює в життя найзаповітніші бажання дітей з важкими, часто - невиліковними хворобами. Проєкт реалізують спільно Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» і «1+1 media», а його куратором є ведуча Телевізійної служби новин на каналі «1+1» Лідія Таран.

Софійка Жиліна з Донецької області; через війну їм з мамою довелось покинути рідний дім. З хворобою дівчинка бореться з двох років - численні фіброми на нервах і кістках руйнують її організм. З того часу Софія перенесла 30 операцій. Через численні переломи та операції права ніжка у Софійки коротша за іншу на 12 см. Це спричиняє біль при ходьбі, викривлення хребта й іншої ноги. Зараз вона не може вдягти красиві черевички, бо мусить носити ортез і важкі ортопедичні черевики. Та попри хворобу, дівчина навчилась грати на фортепіано, малювати, співати, записалась у дитячу школу телеведучих і фотомоделей. Її чарівність і талант помітили та запропонували провести дитячу програму на місцевому телебаченні.

Софійці потрібно зробити складну діагностику та операцію на лівій (довшій) нозі. Лікарі вважають, що така операція компенсує навантаження, зменшить біль й зупинить подальше викривлення ніг і тулуба. В цілому потрібно близько 15 000 євро. Тож ми з колегами долучились до благодійного марафону, щоб зібрати необхідну суму і прибрати перешкоду на шляху до її мрії.

На благодійному марафоні я планую залучити 20 000 грн.

ID: 2535
Підтримали
Благодійна допомога
06.10.2016 17:37
150,00 грн.
Благодійна допомога
01.10.2016 14:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
30.09.2016 12:32
150,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Макар: шлях до свободи руху
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху
Макарчик – дуже бажана дитина, він радісний і комунікабельний хлопчик, і хоч він ще не вміє висловлювати…
Євгенія та її важкий шлях
Підтримати
Здоров'я
Євгенія та її важкий шлях
Євгенія Свистунова – друга дитина в сімʼї. Дівчинка зʼявилася на світ у грудні 2016 року, і вже після на…
Ромчик обовʼязково наздожене однолітків
Підтримати
Здоров'я
Ромчик обовʼязково наздожене однолітків
Ромчику 4 роки. Вагітність та перші три місяці його життя все йшло чудово, як раптом хлопчик почав поган…
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Підтримати
Здоров'я
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Ця чарівна дівчинка – підопічна нашого благодійного фонду вже багато років. Вона мешкає у Києві разом із…
Показати всі