Олексій хоче перемогти хворобу
Олексій хоче перемогти хворобу
Завершений

Олексій хоче перемогти хворобу

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.05.2024
Івано-Франківська обл.
Завершений
Всього зібрано
27500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
27500,00 грн.

Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки, іграшки та мамин голос, не тримав голівку, не перевертався. Хлопчика показали лікарям, і за результатами обширних обстежень в Олексія діагностували порушення зору, вроджену ваду розвитку головного мозку та центральний гіпотонічний синдром.

Малюк відразу пройшов кілька курсів масажу та ЛФК, і вже у 7 місяців почав тримати голівку, проте через сильно знижений тонус мʼязів досі не міг сідати та повзати, хоча й мав силу на перевороти власного тіла. В рік Олексієві діагностували затримку розвитку, вроджену ваду розвитку головного мозку, знижений тонус мʼязів.

Завдяки тривалій реабілітації та терапії в рік і 6 місяців хлопчик почав сідати з підтримкою однієї руки та трішки повзати, у нього збільшилася мʼязова сила. Зараз Олексію 2 роки, і він досі не може стояти, ходити і чітко вимовляти звуки. Наша підтримка допоможе цьому чудовому хлопчику продовжити реабілітації та рухатися до своєї мети – перемогти хворобу.

Повне ім’я: Мельничук Олексій Миколайович, 18.07.2022 р.
Місто: с. Топорівці, Івано-Франківська обл.
Діагноз: атонічно-атактичний синдром, виражена затримка психічного, мовленнєвого та стато- кінетичного розвитку. Вроджена вада розвитку головного мозку: пахігірія лобно-острівцевих ділянок, зменшення нижніх відділів хробака мозочку, асиметрія гіпокампів (за даними МРТ головного мозку від 31.07.2023 р.)
ID: 9483
Підтримали
Благодійна допомога
24.08.2024 15:25
3909,85 грн.
Благодійна допомога
22.08.2024 17:44
1500,00 грн.
Благодійна допомога
15.08.2024 17:50
500,00 грн.
Максим Де
12.08.2024 23:50
250,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2024 22:23
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Миколі потрібна допомога
Підтримати
Здоров'я
Миколі потрібна допомога
Уже рік Микола живе з діагнозом "діабет 1 типу". Хвороба проявила себе, коли родина хлопця вже перебувал…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Надія повернутися до звичайного життя
Підтримати
Здоров'я
Надія повернутися до звичайного життя
Півроку тому Назарій займався плаванням та говорив англійською – а зараз не може навіть ковтати самостій…
Показати всі