Олежко, живи! 2
Олежко, живи! 2
Завершений

Олежко, живи! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 03.12.2020
Харків
Завершений
Всього зібрано
150000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
150000,00 грн.

Олежкина історія боротьби почалася два роки тому. Тоді вперше прозвучало слово "рак". Новоутворення в орбіті ока видалили, провели 18 курсів променевої та 4 курси хіміотерапії. Через вісім місяців боротьби настала довгоочікувана ремісія. А ще через три  рецидив і неможливість допомоги в Україні.

За час пошуку закордонної клініки пухлина почала рости, видавлюючи око з орбіти. Незабаром воно взагалі перестало закриватися. Турецька клініка "Меморіал" погодилася прийняти змученого Олежика, і дала шанс на життя. Хіміотерапія, видалення залишків пухлини, прицільна променева терапія та аутотрансплантація кісткового мозку. За час лікування хлопчик пережив судоми, зупинку дихання, найсильніші напади блювоти та непритомність, сильно схуд. Через десять місяців виснажливого лікування Олег приїхав додому. Здавалося б, ось воно щастя: рідні люди, друзі, домівка. Попри слабкість, Олежко пішов до школи. Адже він так цього чекав! У планах було піти в басейн. Так, так! Маленька родина дозволила собі будувати плани на майбутнє! І майже повірила, що всі випробування позаду.

У вересні, рівно через два місяці після повернення з Туреччини, в Олежки з'явилася шишка на руці. Обстеження в Харкові, а пізніше і в Стамбулі, підтвердили найстрашніші побоювання: метастази в руці, черевній порожнині та навколо сечового міхура. Рецидив. Турецькі лікарі запропонували два шляхи: починати все спочатку, або повертатися додому і насолоджуватися кожним прожитим днем. Скільки буде цих днів  одному Богу відомо. Мама з Олегом вибрали перший варіант.

Зараз Олег відновлюється після першої високодозової "хімії". Температура, занепад сил і повна відсутність апетиту. Але відгук є! Пухлина зменшилася, боротьба за життя триває! Попереду ще п'ять блоків хіміотерапії, потім радіотерапія руки і черевної порожнини. І рахунок поки тільки на перший етап лікування. Близько 30 000 доларів.

Завдяки підтримці величезної кількості людей з усього світу, а також проєкту  "Олежка, живи!", хлопчик отримав шанс на життя. Сьогодні нашому герою знову потрібна допомога. Врятуйте Олежка! Збережіть мамі єдиного сина!

На dobro.ua ми збираємо частину суми – 300 000 гривень.

Повне ім’я: Григоров Олег Романович, 20.11.2009 р.
Місто: Харків
Діагноз: рабдоміосаркома орбіти лівого ока. Другий рецидив, метастази у руці та навколо сечового міхура
ID: 6620
Підтримали
Благодійна допомога
20.02.2021 14:55
1864,98 грн.
Будьмо!
20.02.2021 10:35
20,37 грн.
Благодійна допомога
20.02.2021 09:26
101,83 грн.
Благодійна допомога
20.02.2021 09:20
509,81 грн.
Благодійна допомога
20.02.2021 08:35
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Відчайдушна боротьба за життя
Підтримати
Здоров'я
Відчайдушна боротьба за життя
Юлія понад 8 років бореться з важким та рідкісним онкологічним захворюванням – нейроендокринними пухлина…
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Віка хоче бігати! 5
Підтримати
Здоров'я
Віка хоче бігати! 5
Друзі, ви вже добре знаєте 17-річну Ізюмченко Віку – дівчинку, яка від народження хворіє на ДЦП, спастич…
Моя боротьба за можливість дихати
Підтримати
Здоров'я
Моя боротьба за можливість дихати
Дивлячись на фото усміхненої дівчинки, ніколи не скажеш, що її життю загрожують два страшних захворюванн…
Показати всі