Операція – лише півдороги до одужання
Операція – лише півдороги до одужання
Завершений

Операція – лише півдороги до одужання

Проект здійснює
Розпочато: 10.12.2012
Київ
Завершений
Всього зібрано
5355,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
5355,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

В Інституті нейрохірургії ім. Ромоданова - головній профільній установі національного рівня - використовують обладнання 20-річної давності. Підтримки від держбюджету не було багато років. Але інститут продовжує рятувати життя і покращувати здоров'я українців! Наша мета - максимально у цьому допомогти. Фонд «Запорука» збирає гроші на апарати для післяопераційного циклу реабілітації пацієнтів, які будуть передані в інститут.

Операції проходять в 15 операційних залах, де щорічно проводиться близько 6 тисяч хірургічних втручань. Більшість пацієнтів (з них до 500 дітей) потребують реабілітації після втручання. Але обладнання, яке використовують сьогодні, давно зносилося. Часто медсестрам - і це не жарт - доводиться самостійно паяти і склеювати апаратуру, тому що «майстри» з ремонту відмовляються це робити. Але ж операція - лише півдорозі до одужання, дуже важлива післяопераційна терапія.

Найчастіше діти вимагають більш тривалої реабілітації, починати її потрібно відразу після операції або травми. В інституті практика відновної фізіотерапії відпрацьовувалася десятками років. Однак зараз хід лікування може бути порушений через стан апаратури.

Ось пара найбільш характерних прикладів з історій хвороб дітей, що проходили відновлювальне лікування в Інституті нейрохірургії:

Семирічна Діана поступила в інститут після черепно-мозкової травми - на дівчинку впав телевізор. Лікарі констатували перелом склепіння та основи черепа, ушкодження мозкових тканин. Малятко дивом вижило, була серйозна загроза повної інвалідизації. Дівчинка провела майже два місяці в реанімації. Пізніше, в результаті фізіотерапевтичного лікування дівчинка пішла на поправку. Після сеансів з «Ампліпульс» в комплексі з «Міоритм», вона почала ворушити ніжкою, зарухалися пальчики на руці. Треба розуміти всю важливість вчасної реабілітації - не було згаяно час, за який могло статися повна поразка порушених нервів.

Пелепец Варя. Дівчинка зовсім маленька, їй ще не було і року. Дівчинка проходила лікування в інституті нейрохірургії, у зв'язку з важкою патологією - вроджений неврит лицьового нерва. Дівчинка зовсім не могла нормально ворушити очима. Якби дівчинці не провели терміново низку заходів за допомогою ультразвукових апаратів, то дівчинка могла на все життя залишитися інвалідом по зору.

Якщо сьогодні-завтра ця життєво важлива апаратура остаточно вийде з ладу, дітки з подібними проблемами будуть приречені на інвалідність. Не дивлячись на те, що техніка коштує не дуже дорого, інституту взяти на неї кошти ніде.

ID: 534

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
18.12.2012 14:23
50,00 грн.
Благодійна допомога
17.12.2012 14:24
10,00 грн.
Елена Ленуська
16.12.2012 20:53
2000,00 грн.
Елена Ленуська
16.12.2012 20:53
395,00 грн.
Елена Ленуська
16.12.2012 20:53
2605,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Важкий шлях до одужання. 6
Підтримати
Здоров'я
Важкий шлях до одужання. 6
З самого народження Вітюша бореться за життя. Внаслідок важкої асфіксії у малюка розвинувся внутрішньомо…
Все, щоб хлопчики могли дихати
Підтримати
Здоров'я
Все, щоб хлопчики могли дихати
Дімі 20, і все життя він бореться за те, щоб дихати. Мало того, що волею випадку хлопцеві дістався ген з…
Ангели існують, і в них є крила... 3
Підтримати
Здоров'я
Ангели існують, і в них є крила... 3
Вже втретє родина Ярошевського Андрія вимушена звертатися по допомогу до донорів УББ. У квітні 2018 року…
Поборемось за Лізу! 4
Підтримати
Здоров'я
Поборемось за Лізу! 4
Боротьба – саме так одним словом можна описати життя сім’ї маленької дівчинки Лізи. Змагання із страшною…
Показати всі