Опіки 25% тіла
Опіки 25% тіла
Завершений

Опіки 25% тіла

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.05.2013
Рівненьська область, Корець
Завершений
Всього зібрано
4429,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
4429,00 грн.

Іллі майже 3 роки. Напередодні Великодня перекинув на себе каструлю з окропом, і отримав опіки чверті поверхні тіла. Ілляша переніс кілька операцій. Сума, яка терміново потрібна на лікування малюка – 10 тисяч. Начебто це не багато, але мамі Валентині, що сама виховує на Рівненщині 3 дітей – їх узяти ніде.

Пригадує Валентина Коробка, мама: «Діти на дворі гуляли. Я покликала, щоб прийшли та поїли. Я зілляла воду з холодцю і поставила знизу. Ілля прийшов і я не побачила, чи він скочив чи послизнувся, чи спіткнувся… Він зачепив каструльку, впав і вона на нього виллялася…».

…Валентина розлучилась із чоловіком через пристрасть того до алкоголю. Чоловік нічим не допоміг дружині у скрутну хвилину, і навіть не приїхав до лікарні - поцікавитися як здоров’я його найменшого синочка. Крім 3-річного Іллюші в родині підростає ще 7-річна донечка та 14-річний син. Щоб якось викрутитись з проблеми, яка спіткала сім’ю напередодні Великодня, Валентина просила допомоги у сусідів. Люди не відмовили. Однак попереду ще великий шлях до реабілітації: ніжки Іллюші повністю обпечені і лише за 2 тижні після нещасного випадку, маленьке тільце почало потихеньку загоюватися.

Ілля – дуже розумний хлопчик. Старші братик та сестричка навчають його читати. Він дуже любить книжечки і цікавитися кожною картинкою. Слухняний, не кожна доросла людина витримає таке страждання. Ранки постійно болять, та ще й ніжки підвішені. Але малеча посміхається, складає конструктор і розповідає своєю дитячою мовою про свої новини, пригоди, уподобання. Дитина не те, що не втратила інтересу до життя, а навпаки – бажання жити, розвиватися, робити щось нове, цікавитися - виросло! Ілля постійно когось гукає - чи то нову тьотю лікаря, чи то маму. Тому Валентині вдвічі складніше, бо вдома «на господарстві» залишаються теж малі діти (під наглядом родичів), і серце не на місці від ситуації, яка їх спіткала. Та Валентина намагається триматися.

Малюк вже переніс операцію, наразі необхідно 10000 гривень на реабілітацію маляти – бинти, шприці, пластирі, мазі, обезболюючі розчини, вітаміни, ліки та інше. Жінка вже й так напозичала грошей і зараз просто у розпачі - де ще взяти таку велику суму коштів. Допоможіть, будь ласка!

Ім’я: Ілля Коробка, 2010 р.н.

Місто: Рівненська область

Діагноз: Опік окропом тулуба, статевих органів, обох ніг І-ІІ-ІІ ступеню, 25% поверхні тіла; опікова хвороба, стадія септикококсемії

ID: 649
Підтримали
Благодійна допомога
18.05.2013 11:28
10,00 грн.
Благодійна допомога
18.05.2013 11:27
97,00 грн.
Благодійна допомога
16.05.2013 19:52
1026,00 грн.
Благодійна допомога
16.05.2013 19:51
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.05.2013 19:32
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Підтримати
Здоров'я
Макарчик хоче грати в футбол. 2
Макарові 10 років, у нього ДЦП, він навчається в 5 класі на інклюзивній формі навчання. Найзаповітніша й…
Допомога дитячим лікарням під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога дитячим лікарням під час війни
Тут ви допомагаєте купувати медичне обладнання, ліки та витратні матеріали для українських дитячих лікар…
У Ярослава важкий тип діабету
Підтримати
Здоров'я
У Ярослава важкий тип діабету
Пʼятирічний Ярослав із Запоріжжя вже рік живе з хворобою, яка, на жаль, вже не відступить: в хлопчика ви…
Показати всі