Паралімпієць потребує слухового апарату
Паралімпієць потребує слухового апарату
Завершений

Паралімпієць потребує слухового апарату

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.04.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
25000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25000,00 грн.

Перед нами 32-річний киянин Олексій Висоцький – сильний і вольовий молодий чоловік. Приємний співрозмовник. Про спорт він розповідає цікаво і докладно. Та й не дивно, адже він цим живе. Складно уявити, що у цієї людини можуть бути проблеми зі здоров'ям. Однак це факт – з самого дитинства сьогоднішній паралімпієць без спеціального апарату абсолютно нічого не чує. 

Альоша народився нормальною здоровою дитиною. Але коли йому було всього один рік, хлопчик перехворів на грип, який дав ускладнення – глухоту. Батько пішов із сім'ї. І всі турботи з виховання сина лягли на плечі мами, яка прикладала неймовірні зусилля, щодня займаючись із сином. Не володіючи мовою жестів, мама досягла вражаючих результатів: хлопчик заговорив, пішов до першого класу у звичайну школу і сидів за третьою партою! Однокласники Альоші поставилися з розумінням і не дражнили хлопчика. Він навіть намагався зайнятися танцями, але не вийшло, оскільки треба було чути музику і ритм. Але якось випадково мама дізналася, що в басейні є група дітей із вадами слуху, з якими займається тренер, який має такі ж вади...

З 9-річного віку спорт у житті Олексія Висоцького став невід'ємною частиною життя. Сьогодні він тренер із плавання, заслужений майстер спорту України. На рахунку в Олексія 18 медалей! З них 7 олімпійських медалей, 5 європейських і 6 медалей чемпіона світу. Та інакше і бути не могло. Олексій – спадковий спортсмен. Його батьки свого часу займалися плаванням, сестра мами серйозно займалася гімнастикою. Свою поїздку на першу олімпіаду Олексій пам'ятає до дрібниць. Це була Австралія. Країна дуже вразила хлопчика. Крім клімату, Альошу вразив високий рівень сервісу. "Відчував себе, як в раю", – розповідає спортсмен про ту поїздку. "Складно було адаптуватися до місцевого часу. Удень ми спали, вночі тренувалися. Майже місяць був підготовки". А потім був Мельбурн, де відбувалися Олімпійські ігри. Басейн, повні трибуни глядачів – все це вразило хлопчика. "Якщо ставиш перед собою мету, ти йдеш до неї, збираєшся з силами, попри мандраж і страх. Але почуття, коли ти стоїш на п’єдесталі, складно передати словами!", – Олексій ділиться з нами враженнями про ту першe в його житті олімпіаду.

І тільки кілька людей – сам Олексій, його мама і тренер – знають, яких зусиль коштує перемога. 11 разів на тиждень тренування по три години: 1 година на суші і 1,5 години в басейні, постійне дотримання режиму дня і харчування. Зараз Олексій вчить плаванню дітей, дорослих і старше покоління. Безумовно, відсутність нормального слуху суттєво заважає в житті і роботі тренера. Його слуховий апарат вже безнадійно застарів і не справляється зі своєю функцією. Вартість необхідного апарату становить 25 000 гривень. Придбати його спортсмен не має фінансової можливості. Просимо вас позитивно відреагувати на прохання Олексія і допомогти йому придбати слуховий апарат"

 

ПІБ: Висоцький Олексій Олегович, 17.03.1987 р.

Місто: Київ

Діагноз: хронічна сенсоневральна правобічна приглухуватість IV ступеня важкості, глухота зліва

ID: 5050
Підтримали
Благодійна допомога
22.12.2019 22:40
1352,58 грн.
Лариса Р
22.12.2019 21:58
50,00 грн.
Тимур Медведев
22.12.2019 20:34
764,71 грн.
Благодійна допомога
20.12.2019 19:58
1018,33 грн.
Благодійна допомога
19.12.2019 20:04
101,83 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Підтримати
Здоров'я
У стаціонар з лежачими хворими потрібні підгузки
Без підгузків догляд за лежачою людиною, що не контролює свої фізіологічні потреби, стає дуже важким. Са…
Історія маленького Давида. 2
Підтримати
Здоров'я
Історія маленького Давида. 2
Діагноз Давида "туберозний склероз" передбачає постійний прийом ліків. І як нерідко буває для дітей з та…
Показати всі