Перша книга в житті сироти
Перша книга в житті сироти

Перша книга в житті сироти

Розпочато: 17.06.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
14006,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14006,00 грн.

Дитинство маленьких вихованців будинку дитини відрізняється від дитинства малюків, які ростуть з батьками: у них немає пам’ятних речей чи власних іграшок, а дитячі спогади залишаються хіба що на фото – і то лише групових… Що вони знатимуть про своє дитинство? Хто їм розкаже про те, якими вони були дітьми? Саме для таких діток і буде створена «Книжка про мене» – пам’ятний фотоальбом про перші роки життя дітей-сиріт. З вашою допомогою більше 500 дітей з будинків дитини зможуть назавжди залишити для себе спогади про власне дитинство.

У кожного з нас є старі фотографії, малюнки і записи, які дбайливо зберігають наші батьки – час від часу їх можна переглянути. На жаль, нічого цього не мають діти, які виховуються у будинках дитини. Фотографії дитини там друкуються переважно групові, та й то – лише в одному примірнику. Як правило, це фото зі свят або ж коли приїжджають спонсори з подарунками. Такі фото вивішують на стіннівках, але дітям вони не належать. Фактично, у дітей із державних закладів про раннє дитинство практично не залишається ніякої згадки. Часом може здатися, що дитинства в них i взагалі не було.

«Книжка про мене» – це ініціатива зі збору коштів для того, щоб у кожного вихованця дитячого будинку з’явився пам’ятний альбом, у якому буде записана їхня власна історія про дитинство та все, що відбувається з дитиною під час перших років її життя. Оригінальний дизайн книжки розроблений спеціально для дітей з інтернатних закладів. Зразком слугував альбом «Мій малюк», але в «Книжці про мене» делікатно уникаються теми мами й тата. Тут буде записана інформація про родичів дитини і про важливих людей у її житті. Можливо, знаючи про них, вона захоче з ними зустрітися, коли виросте.

В альбомі будуть також індивідуальні фотографії дитини, відомості про всі важливі події, перших друзів, перші слова, а також багато віршиків та ілюстрацій. Якщо складно записати, то можна намалювати чи приклеїти предмети, які нагадуватимуть про ту чи іншу важливу подію в житті дитини. Крім того, до книжки додаватиметься папка, куди складатимуть дитячі аплікації та малюнки. Таким чином, дитина, підростаючи, більше знатиме про себе і почуватиметься впевненішою в житті. Та й майбутні прийомні батьки зможуть дізнатися більше про особистість свого потенційного вихованця.

Ми також навчимо й допомагатимемо персоналові дитбудинків або майбутнім батькам та родичам заповнювати ці альбоми. Кожна партія книжок буде супроводжуватися відео з семінару для співробітників будинків дитини, у якому детально розповідатиметься: навіщо, коли, з ким і як заповнювати «Книжки про мене».

Ми сподіваємося на вашу пітримку, адже «Книжка про мене» – це простий, та водночас такий дієвий спосіб звернути увагу саме на дитину в закладі, на її потреби, бажання, захоплення та мрії, допомогти їй піти в доросле життя з чітким розумінням своєї унікальності та неповторного потенціалу. На додаток, книжка допоможе вихователям, рідним та прийомним батькам дитини більше дізнатися про неї та швидше знайти спільну мову.

На випуск 500 пам’ятних фотоальбомів для дітей-сиріт із будинків дитини у 5 регіонах України необхідно 59 156грн. Віримо у вашу доброту і сподіваємося, що 500 діточок отримають свої книжки вже цієї осені!

ID: 989
Підтримали
Благодійна допомога
26.07.2016 20:46
6,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 15:43
34,00 грн.
Благодійна допомога
30.06.2016 19:18
10,00 грн.
Благодійна допомога
18.06.2016 12:21
20,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2016 20:46
20,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Підтримати
Соціальна допомога
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Мета цього проєкту – забезпечити облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям "Місто щасливих дітей…
Підтримка людей, постраждалих від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Підтримка людей, постраждалих від війни
В рамках цього проєкту ми плануємо продовжувати допомагати ВПО всім необхідним (продукти, побутова техні…
Зігрійте стареньких у лікарні
Підтримати
Соціальна допомога
Зігрійте стареньких у лікарні
Старенькі люди в паліативному відділенні, позбавлені хворобою можливості активно рухатися, потребують те…
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Підтримати
Соціальна допомога
Харків. Їжа для дітей, які постраждали від війни
Завдяки проєкту ми закупимо 90 продуктових наборів для сімей з дітьми: як харків’ян, так і вимушено пере…
Показати всі