Перша книга в житті сироти
Перша книга в житті сироти

Перша книга в житті сироти

Розпочато: 17.06.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
14006,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14006,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Дитинство маленьких вихованців будинку дитини відрізняється від дитинства малюків, які ростуть з батьками: у них немає пам’ятних речей чи власних іграшок, а дитячі спогади залишаються хіба що на фото – і то лише групових… Що вони знатимуть про своє дитинство? Хто їм розкаже про те, якими вони були дітьми? Саме для таких діток і буде створена «Книжка про мене» – пам’ятний фотоальбом про перші роки життя дітей-сиріт. З вашою допомогою більше 500 дітей з будинків дитини зможуть назавжди залишити для себе спогади про власне дитинство.

У кожного з нас є старі фотографії, малюнки і записи, які дбайливо зберігають наші батьки – час від часу їх можна переглянути. На жаль, нічого цього не мають діти, які виховуються у будинках дитини. Фотографії дитини там друкуються переважно групові, та й то – лише в одному примірнику. Як правило, це фото зі свят або ж коли приїжджають спонсори з подарунками. Такі фото вивішують на стіннівках, але дітям вони не належать. Фактично, у дітей із державних закладів про раннє дитинство практично не залишається ніякої згадки. Часом може здатися, що дитинства в них i взагалі не було.

«Книжка про мене» – це ініціатива зі збору коштів для того, щоб у кожного вихованця дитячого будинку з’явився пам’ятний альбом, у якому буде записана їхня власна історія про дитинство та все, що відбувається з дитиною під час перших років її життя. Оригінальний дизайн книжки розроблений спеціально для дітей з інтернатних закладів. Зразком слугував альбом «Мій малюк», але в «Книжці про мене» делікатно уникаються теми мами й тата. Тут буде записана інформація про родичів дитини і про важливих людей у її житті. Можливо, знаючи про них, вона захоче з ними зустрітися, коли виросте.

В альбомі будуть також індивідуальні фотографії дитини, відомості про всі важливі події, перших друзів, перші слова, а також багато віршиків та ілюстрацій. Якщо складно записати, то можна намалювати чи приклеїти предмети, які нагадуватимуть про ту чи іншу важливу подію в житті дитини. Крім того, до книжки додаватиметься папка, куди складатимуть дитячі аплікації та малюнки. Таким чином, дитина, підростаючи, більше знатиме про себе і почуватиметься впевненішою в житті. Та й майбутні прийомні батьки зможуть дізнатися більше про особистість свого потенційного вихованця.

Ми також навчимо й допомагатимемо персоналові дитбудинків або майбутнім батькам та родичам заповнювати ці альбоми. Кожна партія книжок буде супроводжуватися відео з семінару для співробітників будинків дитини, у якому детально розповідатиметься: навіщо, коли, з ким і як заповнювати «Книжки про мене».

Ми сподіваємося на вашу пітримку, адже «Книжка про мене» – це простий, та водночас такий дієвий спосіб звернути увагу саме на дитину в закладі, на її потреби, бажання, захоплення та мрії, допомогти їй піти в доросле життя з чітким розумінням своєї унікальності та неповторного потенціалу. На додаток, книжка допоможе вихователям, рідним та прийомним батькам дитини більше дізнатися про неї та швидше знайти спільну мову.

На випуск 500 пам’ятних фотоальбомів для дітей-сиріт із будинків дитини у 5 регіонах України необхідно 59 156грн. Віримо у вашу доброту і сподіваємося, що 500 діточок отримають свої книжки вже цієї осені!

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
26.07.2016 20:46
6,00 грн.
Благодійна допомога
25.07.2016 15:43
34,00 грн.
Благодійна допомога
30.06.2016 19:18
10,00 грн.
Благодійна допомога
18.06.2016 12:21
20,00 грн.
Благодійна допомога
31.05.2016 20:46
20,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Щира допомога – допомога від щирого серця
Підтримати
Соціальна допомога
Щира допомога – допомога від щирого серця
Скарбничку "Щира допомога" відкрито на добрі справи в підтримку дітей та їх батьків, які опинилися в тяж…
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Підтримати
Соціальна допомога
Зустрічі, які допоможуть сиротам
Сім'я для кожного з нас – безцінний дар, надійна опора, те, що ми оберігаємо, те, що нас надихає. Ніхто …
Продуктова невідкладна допомога. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Продуктова невідкладна допомога. 2
Навесні 2020-го, коли почався карантин, величезна кількість сімей опинилися в безвихідному становищі. Як…
Нагодуй знедолених дітей. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуй знедолених дітей. 2
Благодійники dobro.ua - єдині, хто забезпечують харчування дітей з Центру допомоги «Місто Щасливих Дітей…
Показати всі