Перша посмішка Мишка
Перша посмішка Мишка
Завершений

Перша посмішка Мишка

Розпочато: 09.04.2021
Черкаська обл.
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Батьки чекали Мишка з любовю та надією. Але під час пологів лікарям довелось робити вакуум. Це було критичним моментом у житті сім’ї. Вади розвитку мозку з’явились після важких пологів. У Мишка лише 20% мозку "активні". Коли йому було 1,5 роки – він трохи тримав голову і починав вигукувати перші звуки, але все зупинилось, зараз він і цього не може робити.

У малого локалізована симптоматична епілепсія, мікроцефалія, тетраплегія, атрофія зорового нерва, він не бачить, не фокусує погляд, не сидить і навіть не посміхається мамі, тільки обіймає. Батьки контролюють напади ліками, і тому їм дозволили поїхати з Мішкою на реабілітацію у смт. Модричі, де підібрали особливий курс для таких діток, з епі-нападами і судомами.

Лікарі дають надію, що він зможе тримати голову і хоч трохи сидіти самостійно, бо зараз він постійно на ручках, у візочку витримує до 15 хвилин, іноді навіть ковтнути слину для нього проблема.

Курс розраховано на 15 днів, на dobro.ua ми збираємо половину – 30 000 грн, і звертаємось за допомогою до кожного допомогти Мишку посміхнутися мамі вперше в житті.

Повне ім’я: Величко Михайло Олегович, 19.09.2017 р.
Місто: с. Лісове, Черкаська обл.
Діагноз: локалізована симптоматична епілепсія, мікроцефалія, спастична тетраплегія, атрофія зорового нерва
ID: 7018
Підтримали
77
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
16314 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
03.09.2021 20:18
93,89 грн.
Благодійна допомога
03.09.2021 18:34
25,46 грн.
Благодійна допомога
03.09.2021 18:15
16313,81 грн.
Благодійна допомога
03.09.2021 17:35
30,00 грн.
Максим М
03.09.2021 16:26
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможемо Тимуру досягти більшого
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Тимуру досягти більшого
Через війну Тимур втратив дім, і в його розвитку стався відкат. Та завдяки реабілітації він крок за крок…
Без страху за кожен день життя
Підтримати
Здоров'я
Без страху за кожен день життя
Дарина захворіла на цукровий діабет у 3 роки. Відтоді кожен день дівчинки – це не лише дитячі радощі, а …
Макар: шлях до свободи руху. 5
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху. 5
Макар понад усе любить життя і людей. Попри важку форму ДЦП та щоденний біль від спастики, він знаходить…
Метелик, якому болить
Підтримати
Здоров'я
Метелик, якому болить
По світлині не скажеш, але Милані вже 15 років. Її шкіра така чутлива, що найлегший дотик спричиняє пухи…
Показати всі