Перші кроки для Максимчика. 4
Перші кроки для Максимчика. 4
Завершений

Перші кроки для Максимчика. 4

Розпочато: 23.03.2017
Хмельницька обл.
Завершений
Всього зібрано
7500,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7500,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мельник Галина – мама, що виховує сина Максима з діагнозом ДЦП, що заважає хлопчику повноцінно розвиватись поряд з ровесниками, насолоджуватись теплими весняними днями у школі та улюбленими дитячими розвагами під час літніх канікул. Максим вчиться ходити і бігати після операції з підрізання сухожиль на ніжках. Перші самостійні кроки Максиму вдалося зробити лише у 10 років. І тепер для десятирічного хлопчика це не просто діагноз, а випробування та важка щоденна робота над собою.

На консультаціях у невролога та ортопеда було вирішено, що операція зпідрізання сухожиль на ніжках є необхідною, щоб у подальшому поставити хлопчика на ноги. Сім’я власними силами зібрала необхідну суму, і операція пройшла успішно, проте тепер отриманий результат потрібно закріплювати курсами післяопераційного реабілітаційного лікування. Грошей на нього катастрофічно не вистачає, специфіка хвороби сина потребує постійного догляду, і у мами немає можливості працювати.

Завдяки Українській Біржі Благодійності та добрим людям, котрі відгукнулися на прохання про допомогу, вдалося зібрати 12 500 грн на перші післяопераційні курси лікування хлопчика, за що Максим та Галина Валентинівна, мама хлопчика, безмежно вдячні (попередні проекти тут).

"У червні 2016 року Максим зробив свої довгоочікуванні кроки, їх було аж 12. Мене переповнювали емоції... були сльози радості... Я не могла навіть говорити...", – розповідає Галина Валентинівна. Зусилля лікарів, мами хлопчика та Максимчика не були марними: наразі він намагається самостійно ходити, і в нього це виходить. Його давня мрія – катання на велосипеді – почала втілюватись у життя: кожного вечора Максим сідає на велосипед і проїжджає кілька кругів навколо школи.

Лікування потрібно було б продовжувати, щоб закріпити успіх та "крокувати" далі, проте брак коштів створив вимушену перерву терміном на сім місяців на шляху до повного одужання Максима. Тільки у лютому 2017 року для родини вдалося зібрати кошти і пройти реабілітаційне лікування у медичному центрі "Апіс-Меліфіка" в м. Хмельницькому, але цього замало після тривалої перерви. Максим росте, йому все важче і важче тримати координацію руху, саме тому потрібно постійно проходити реабілітаційне лікування, щоб досягти тих великих успіхів, до яких прагне родина та сам хлопчик.

Максим та його мама дуже пишаються спільними успіхами у боротьбі з недугою, але не хочуть зупинятися на досягнутому і готові працювати далі, щоб повністю відновити роботу ніжок. Для закріплення позитивної динаміки одужання хлопчику необхідно пройти черговий курс реабілітації, на який цього разу необхідно вже 7 500 грн.

Максимчик вірить у власні сили і просить, щоб і Ви повірили у нього та фінансово підтримали його на шляху до повного одужання! Перші кроки до успіху вже зроблено, допоможіть Максиму подовжити рух вперед та подаруйте можливість крокувати самостійно!

 

ПІБ: Гвоздь Максим Миколайович, 25.11.2006 р.

Місто: Славута, Хмельницька обл.

Діагноз: ДЦП, спастичний парапарез

ID: 2956
Підтримали
Благодійна допомога
04.04.2017 10:57
5715,96 грн.
Благодійна допомога
04.04.2017 10:29
91,65 грн.
Благодійна допомога
04.04.2017 01:09
20,37 грн.
Благодійна допомога
03.04.2017 09:17
20,00 грн.
Благодійна допомога
03.04.2017 02:11
509,81 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Допоможіть мені одужати!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені одужати!
Валерія Нікітіна жила звичайним життям і будувала плани на майбутнє. Але коли їй було всього 16 років і …
"Альбумін" допомагає одужати
Підтримати
Здоров'я
"Альбумін" допомагає одужати
Препарат "Альбумін" допомагає дитині подолати негативні наслідки хіміотерапії. Допоможіть дітям повернут…
Крізь сльози до перемоги! 5
Підтримати
Здоров'я
Крізь сльози до перемоги! 5
Хлопчик народився значно раніше поставленого терміну. Важкі наслідки передчасного народження відбилися н…
Дихати = жити! Допомога орфанним хворим
Підтримати
Здоров'я
Дихати = жити! Допомога орфанним хворим
Діти і дорослі з рідкісними (орфанними) захворюваннями, що викликають хронічну кисневу недостатність – л…
Показати всі