Пʼятнадцять років боротьби за життя. 2
Пʼятнадцять років боротьби за життя. 2
Активний

Пʼятнадцять років боротьби за життя. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.06.2025
Черкаська обл.
Активний
Залишилось зібрати
51900,00 грн.
Зібрано у відсотках
3%
Потрібно зібрати
54000,00 грн.

Петро народився у багатодітній родині, має трьох братів та трьох сестер. Та, на жаль, родина хлопця перебувала у складних життєвих обставинах, батьки не приділяли належної уваги дітям та не турбувалися про їх добробут, через що їх позбавили батьківських прав.

Після цього Петро майже рік із братами та сестрою перебував у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. І лише після влаштування у дитячий будинок сімейного типу, вперше за багато років батьки-вихователі поцікавилися станом здоров’я хлопчика, можливістю та потребами лікування. У цій родині Петро нарешті відчув, що таке любов, ласка та батьківський захист, відчув себе потрібним комусь. Тут же, хлопчик врешті почув свій діагноз – обширна дрібнокістозна лімфангіома та флебектазія вен. Лімфангіоми – доброякісні утворення на лімфатичній системі тіла, що вражають різні його частини та серйозно порушують циркуляцію.

Прийомні батьки Петра ретельно займаються його лікуванням. Проте, як би не було прикро, навіть найщиріших любові та бажання допомогти часом недостатньо – через відсутність глибокої венозної системи правої руки необхідні хлопцеві хірургічні маніпуляції на поверхневих венах без лікування поки що проводити заборонено.

Для покращення стану та можливості проведення операції, Петрові потрібно пройти курс лікування. Своїми силами та з допомогою донорів та небайдужих односельчан хлопцеві було закуплено необхідні ліки на перший час та компресію для правої руки. На жаль, прийомні батьки хлопця не мають фінансової можливості самостійно купувати ліки дитині, тому ми звертаємося до всіх небайдужих за допомогою. Ми просимо допомоги у кожного, хто може підтримати Петю у цей важкий час. Кожен внесок – шанс для нього на здорове та щасливе майбутнє!

Повне ім’я: Данішевський Петро Олегович, 08.05.2009 р.
Місто: с. Гереженівка, Черкаська обл.
Діагноз: вроджена флебектазія. Комбінована лімфатична, венозна мальформація правої половини грудної клітини, правої верхньої кінцівки
ID: 10232

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
23.06.2025 15:50
200,00 грн.
Благодійна допомога
17.06.2025 22:01
100,00 грн.
Благодійна допомога
16.06.2025 21:53
100,00 грн.
Благодійна допомога
11.06.2025 17:21
200,00 грн.
Ольга Касіян
09.06.2025 20:00
200,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Ксенія, що не скорена хворобою
Підтримати
Здоров'я
Ксенія, що не скорена хворобою
Ксенії 15 років, вона відмінниця і планує після школи здобувати професію ендокринолога. Вже шість років,…
Герой потребує реабілітації
Підтримати
Здоров'я
Герой потребує реабілітації
Максим Березюк, позивний "Масяня", – мій син, моя гордість. Але зараз він бореться не на фронті. Зараз в…
Допоможіть Артуру розпочати життя без болю! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Артуру розпочати життя без болю! 2
З перших хвилин появи на світ Артур уже боровся за життя Він народився, заплакав – і його подих зупинивс…
Кроки до мрії в маминих обіймах
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії в маминих обіймах
Захарчику лише 3,5 рочки, та в нього ДЦП. Але поряд з ним завжди мамині обійми, що дарують йому силу та …
Показати всі