Підліткове життя. За кулісами. 2
Підліткове життя. За кулісами. 2
Завершений

Підліткове життя. За кулісами. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.04.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
10400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10400,00 грн.

Дивлячись на Ренату, навряд чи хто нині здогадається, що ця красуня може потребувати допомоги. Однак це правда. Дитині не пощастило ще після народження, і відтоді все її життя – суцільна боротьба. І такою, якою вона є сьогодні, дівчина зробила себе сама, своєю наполегливою працею і терпінням, із допомогою матусі й численних реабілітологів. Сьогодні Рената навчається у школі, може самостійно ходити і любить активне життя. Щодня працює над своїм тілом вдома та двічі на рік потребує також інтенсивних занять у реабілітаційному центрі. Найближчий курс вже зовсім скоро, та мама не має коштів, аби його сплатити.

Раніше Рената їздила у Трускавець до знаменитого центру професора Козявкіна. Однак декілька років тому відкрила для себе реабілітаційний центр "Вільний рух", що в Борисполі, і вважає, що заняття там не поступаються за якістю. А їздити з Києва у передмістя значно зручніше й дешевше, аніж на інший кінець країни.

Втім, піклується про Ренату вже багато років тільки мама. І якщо на повсякденне життя грошей ще якось вистачає, то назбирати на оплату реабілітаційного центру для них просто неможливо – тут обов’язково потрібна допомога друзів. Ми підтримуємо цю маленьку родину вже багато років, спостерігаємо, як Рената дорослішає та досягає нових і нових успіхів. І точно знаємо, що їй ця допомога потрібна, і дівчина використає її сповна. Наступний курс має починатися вже ось зараз, у квітні, тож часу дуже й дуже обмаль, а перенести заняття не можна – розклад складається на кілька місяців наперед. Але ж ми встигнемо?

Раніше на УББ ми вже збирали кошти Ренаті. Переглянути попередній проєкт Ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Лазаренко Рената Євгенівна, 03.05.2003 р.

Місто: Київ

Діагноз: ДЦП

ID: 4000
Підтримали
7
Середній донат
204 грн.
ТОП-донат
9368 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
03.05.2018 22:33
9367,69 грн.
Благодійна допомога
03.05.2018 22:26
100,00 грн.
Благодійна допомога
03.05.2018 21:05
101,96 грн.
Благодійна допомога
02.05.2018 21:31
203,85 грн.
Благодійна допомога
02.05.2018 20:55
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вадим бажає активно жити
Підтримати
Здоров'я
Вадим бажає активно жити
Вадим – веселий, товариський та активний парубок. Хлопцеві скоро дванадцять років, і майже чверть свого …
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Підтримати
Здоров'я
Кровинка одинокої мами потребує допомоги. 2
Дамір – дуже очікувана дитина, яка з’явилася під час важких пологів. Втрата свідомості мами, гіпоксія пл…
Після онко – шанс на відновлення для Іллі
Підтримати
Здоров'я
Після онко – шанс на відновлення для Іллі
Іллі Сєкову 17 років. Після закінчення школи хлопець вступив до Автодорожнього технікуму. Захоплювався "…
Щоб не втратити дитинство
Підтримати
Здоров'я
Щоб не втратити дитинство
Каті було трохи менше ніж чотири роки, коли лікарі діагностували в неї цукровий діабет 1 типу. Родина на…
Показати всі