Пігулки для стареньких. 3
Пігулки для стареньких. 3
Завершений

Пігулки для стареньких. 3

Проект здійснює
Розпочато: 20.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
11315,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11315,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

У 2014 році перші жителі Донбасу покинули свої будинки через початок воєнного протистояння і загрозу життю. Виїхавши з рідних міст, як їм здавалося, на час – перечекати бойові дії, вимушені переселенці вже три роки намагаються вижити на новому місці. Найважче доводиться людям похилого віку.

За підтримки Української Біржі Благодійності і небайдужих людей ми вже забезпечили 14 літніх переселенців життєво необхідними медичними препаратами (попередні проекти: dobro.ua/uk/project/3060/, dobro.ua/uk/project/3287/). Познайомтеся з історіями цих чотирьох із 10 стареньких переселенців, для котрих ми сьогодні збираємо кошти на життєво необхідні ліки.

Людмила Олексіївна до війни жила у Донецьку у власному будинку. В роковий день попала під обстріл – дістала важкі поранення, і від вибуху їй відірвало руку. На щастя, лікарі пришили кінцівку. Як тільки дозволив стан, після операції переїхала до Києва. Проте після цього поранення з'явилися тяжкі наслідки: цукровий діабет, гіпертонія, серцева недостатність...

Дмитро Васильович – 78-річний військовий пенсіонер із Донецька. Він мав все, що тішило його душу: кохану дружину, друзів, дітей, внуків і правнуків. Здавалось, ніщо не може перервати таке яскраве і безтурботне життя, проте почалася війна. Вони мусили покинути все. Переїхавши, подружжя переживало великий стрес, адже все було таким чужим. Невдовзі старенький впав та зламав руку, а через місяць шийку стегна. Переніс важку операцію зі встановлення протезу. А ще через місяць з’ясувалось, що під час операції йому було занесено інфекцію. Зараз чоловікові терміново потрібна нова операція.

Історія Любові Артемівни як біженки почалася з червня 2014 року. Це мала бути двотижнева відпустка, яка затягнулася на три важкі роки. Тоді Любов не знала, що вже не повернеться додому, тому взяла лише декілька літніх суконь. У Луганську залишився її чоловік. Їх будинок знаходиться майже в епіцентрі обстрілів, і коханий через стрес переніс інсульт. Кожна розмова із чоловіком, котрий не зміг виїхати, цінніша за золото, адже вона може бути останньою, там немає належної медичної допомоги. Переїзд та постійні хвилювання за чоловіка відобразились на здоров'ї старенької.

Михайло Миколайович – колишній десантник, гірний майстер. Коли його сім'я переїжджала з Донбасу, у літнього чоловіка через стрес стався інсульт. На фоні інсульту розвилася гангрена на нозі, у зв'язку з чим її хотіли ампутувати, проте обійшлося лише ампотуванням пальців. Завдяки лікам, які ви допомогли придбати на кошти першого проекту "Пігулки для стареньких", хвороба призупинилася, і йому стало краще. Але він все ще потребує лікування.

Ваша підтримка, яку відчувають старенькі переселенці, розуміння, що їхня біда комусь небайдужа, дарують тепло пораненій душі, і з'являються нові сили на боротьбу з недугою та важкими життєвими обставинами.

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
11.01.2018 16:01
0,16 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 15:57
1284,00 грн.
Интернет-магазин "Домовята"
11.01.2018 12:59
15,27 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:33
50,93 грн.
Благодійна допомога
10.01.2018 22:24
26,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Ярослав – надія мами Віри. 2
Підтримати
Здоров'я
Ярослав – надія мами Віри. 2
У мами Віри є тільки одна мрія, тільки одна мета – поставити дитину на ноги! Ярославчик народився в ново…
Його шкіра тендітніша за крила метелика. 3
Підтримати
Здоров'я
Його шкіра тендітніша за крила метелика. 3
Михайло народився 8.09.2009 року з тяжким діагнозом – бульозний епідермоліз, ще його називають синдромом…
Допоможи у боротьбі за життя
Підтримати
Здоров'я
Допоможи у боротьбі за життя
Юля 18 років бореться з важкою хворобою – муковісцидоз. Неприємностей додають зростаючі в носі поліпи. Ц…
Арт-майстерня "Вітамінки радості"
Підтримати
Здоров'я
Арт-майстерня "Вітамінки радості"
Просимо вас допомогти зібрати кошти на творчі майстер-класи для дітей в онкогематологічне відділення Жит…
Показати всі