Пігулки для стареньких. 3
Пігулки для стареньких. 3
Завершений

Пігулки для стареньких. 3

Проєкт здійснює
Розпочато: 20.12.2017
Київ
Завершений
Всього зібрано
11315,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
11315,00 грн.

У 2014 році перші жителі Донбасу покинули свої будинки через початок воєнного протистояння і загрозу життю. Виїхавши з рідних міст, як їм здавалося, на час – перечекати бойові дії, вимушені переселенці вже три роки намагаються вижити на новому місці. Найважче доводиться людям похилого віку.

За підтримки Української Біржі Благодійності і небайдужих людей ми вже забезпечили 14 літніх переселенців життєво необхідними медичними препаратами (попередні проєкти: dobro.ua/uk/project/3060/, dobro.ua/uk/project/3287/). Познайомтеся з історіями цих чотирьох із 10 стареньких переселенців, для котрих ми сьогодні збираємо кошти на життєво необхідні ліки.

Людмила Олексіївна до війни жила у Донецьку у власному будинку. В роковий день попала під обстріл – дістала важкі поранення, і від вибуху їй відірвало руку. На щастя, лікарі пришили кінцівку. Як тільки дозволив стан, після операції переїхала до Києва. Проте після цього поранення з'явилися тяжкі наслідки: цукровий діабет, гіпертонія, серцева недостатність...

Дмитро Васильович – 78-річний військовий пенсіонер із Донецька. Він мав все, що тішило його душу: кохану дружину, друзів, дітей, внуків і правнуків. Здавалось, ніщо не може перервати таке яскраве і безтурботне життя, проте почалася війна. Вони мусили покинути все. Переїхавши, подружжя переживало великий стрес, адже все було таким чужим. Невдовзі старенький впав та зламав руку, а через місяць шийку стегна. Переніс важку операцію зі встановлення протезу. А ще через місяць з’ясувалось, що під час операції йому було занесено інфекцію. Зараз чоловікові терміново потрібна нова операція.

Історія Любові Артемівни як біженки почалася з червня 2014 року. Це мала бути двотижнева відпустка, яка затягнулася на три важкі роки. Тоді Любов не знала, що вже не повернеться додому, тому взяла лише декілька літніх суконь. У Луганську залишився її чоловік. Їх будинок знаходиться майже в епіцентрі обстрілів, і коханий через стрес переніс інсульт. Кожна розмова із чоловіком, котрий не зміг виїхати, цінніша за золото, адже вона може бути останньою, там немає належної медичної допомоги. Переїзд та постійні хвилювання за чоловіка відобразились на здоров'ї старенької.

Михайло Миколайович – колишній десантник, гірний майстер. Коли його сім'я переїжджала з Донбасу, у літнього чоловіка через стрес стався інсульт. На фоні інсульту розвилася гангрена на нозі, у зв'язку з чим її хотіли ампутувати, проте обійшлося лише ампотуванням пальців. Завдяки лікам, які ви допомогли придбати на кошти першого проєкту "Пігулки для стареньких", хвороба призупинилася, і йому стало краще. Але він все ще потребує лікування.

Ваша підтримка, яку відчувають старенькі переселенці, розуміння, що їхня біда комусь небайдужа, дарують тепло пораненій душі, і з'являються нові сили на боротьбу з недугою та важкими життєвими обставинами.

ID: 3647
Підтримали
Благодійна допомога
11.01.2018 16:01
0,16 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 15:57
1284,00 грн.
Интернет-магазин "Домовята"
11.01.2018 12:59
15,27 грн.
Благодійна допомога
11.01.2018 00:33
50,93 грн.
Благодійна допомога
10.01.2018 22:24
26,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Підтримати
Здоров'я
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентген апарат у Херсонську лікарню. Цей апарат призначений …
Допомога жінкам під час війни
Підтримати
Здоров'я
Допомога жінкам під час війни
Завдяки проєкту ми зможемо реалізувати 10 програм психологічної підтримки для українських жінок, які пер…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Показати всі