Піклуємося про тих, хто піклується про інших
Піклуємося про тих, хто піклується про інших

Піклуємося про тих, хто піклується про інших

Проєкт здійснює
Розпочато: 31.01.2022
Україна
Завершений
Всього зібрано
200000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
200000,00 грн.

Вітаю!
Мене звати Олександр Котолуп, і зовсім скоро я відсвяткую свій 50-річний ювілей.

Усе своє життя я намагаюся допомагати людям: і своєю справою (наша кейтерингова компанія "Figaro" – це більше, ніж бізнес, це про турботу і сервіс), і тими соціальними проєктами, які я втілюю останні більш ніж 10 років.

До свого Дня народження я запускаю новий проєкт "Піклуємось про тих, хто піклується про інших", метою якого є створення особливих моментів та можливості перезавантаження для людей, які щодня працюють для інших і допомагають іншим у благодійних фондах, у громадських організаціях.

Волонтери, громадські активісти… Вони зазвичай самовіддано працюють щодня, залишаючи свої власні потреби на останньому місці. І це часто призводить до емоційного вигорання та суцільної втоми. Тому я хочу, аби ми разом сказали їм "дякую!", створивши для них можливість емоційно перезавантажитися та отримати натхнення творити далі.

Ми плануємо створити 4 святкові події у найближчі 6 місяців для команд фондів, які відберемо разом, а потім довготривало продовжити цей проєкт, реалізовуючи мрії конкретних активістів. Перша подія відбудеться вже у березні 2022 року. Я впевнений, що цей проєкт дасть свої результати у вигляді підвищення продуктивності активістів та нових соціальних проєктів

На сьогодні ми плануємо зібрати 200 тис. грн, і я особистим коштом подвою цю суму. 

Давайте разом примножувати добро та піклуватися про тих, хто піклується про інших.

Дякуємо за експертну підтримку нашим друзям громадській організації "Відчуй".

ID: 7884
Підтримали
48
Середній донат
3000 грн.
ТОП-донат
18000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
04.02.2022 00:21
3514,49 грн.
Благодійна допомога
04.02.2022 00:20
5000,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2022 00:19
3000,00 грн.
Благодійна допомога
04.02.2022 00:12
6500,00 грн.
Благодійна допомога
03.02.2022 23:04
3000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Нагодуємо дітей разом! 13
Підтримати
Соціальна допомога
Нагодуємо дітей разом! 13
У Києві в Центрі соціально-психологічної реабілітації цілодобово живуть 12 виснажених дітей, які пережил…
Допомога без бар'єрів
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога без бар'єрів
У нашому фонді щодня відкриті двері для людей, які шукають підтримку та допомогу. Але для деяких наших в…
Центр мами та дитини. 13
Підтримати
Соціальна допомога
Центр мами та дитини. 13
Коли за спиною вже нікого немає, а поряд – дитина, жінка перестає бути просто «потерпілою»: вона стає во…
Чистота і турбота для гідної старості!
Підтримати
Соціальна допомога
Чистота і турбота для гідної старості!
"Я ріжу мило на маленькі шматочки, щоб на довше вистачило…", – зізнається 80-річна бабуся. Для багатьох …
Показати всі