Піклування про малят – спільна справа!
Піклування про малят – спільна справа!
Завершений

Піклування про малят – спільна справа!

Розпочато: 10.02.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
14180,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
14180,00 грн.

Молоді мами із зони АТО облаштовують побут з нуля, і в таких умовах підгузок стає предметом найпершої необхідності. Через психологічні травми, зумовлені війною на окупованих територіях, підгузки стали необхідні навіть тим дітям, які ними вже давно перестали користуватися. І зараз лідируючою категорією запитів на нашій онлайн-платформі стали одноразові підгузки.

Онлайн-платформа "Безкоштовні речі" – унікальний проєкт для вимушених переселенців. Він надає можливість безкоштовно вибрати собі необхідні речі, забронювати і забрати у зручний час або ж замовити доставку в інше місто. Щомісяця допомогу тут отримують близько 200 переселенців, які покинули рідні місця і переїхали на вільні від агресора і сепаратистів частини України.

Особливо важко починати будувати нове життя далеко від дому одиноким матерям, яких війна розкидала сьогодні по всій країні. Рятуючи своїх майбутніх малюків, жінки із зони АТО, дізнавшись про вагітність, намагаються втекти якомога далі від війни – щоб їхні малюки, народившись, побачили мирне небо над головою.

Ми не можемо повернути цим людям ні втрачених близьких, ні зруйнованих будинків, ні щасливого колишнього життя. Але ми можемо хоч трохи підтримати матерів із дітьми, які до нас звертаються за допомогою. Подаруйте малечі-переселенцям тепло і турботу цієї холодної зими!

ID: 1988
Підтримали
Oleg Muraviov
04.03.2016 09:51
664,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 23:55
50,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 23:36
40,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 23:22
1,00 грн.
Благодійна допомога
03.03.2016 22:47
300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крихкий світ Валентина
Підтримати
Здоров'я
Крихкий світ Валентина
Руки Валентина майже не працюють, стопи деформовані, ходити боляче. Він не може себе обслуговувати і пор…
Дихання і тепло життя
Підтримати
Здоров'я
Дихання і тепло життя
Мета проєкту – придбати в Одеську обласну клінічну лікарню матрацики з підігрівом та пульсоксиметри.
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Ромці стати на ноги! 2
Кожна ваша допомога для Ромчика – це шанс на нові рухи, нові слова та нові перемоги. Підтримайте його ку…
Софія хоче жити без обмежень!
Підтримати
Здоров'я
Софія хоче жити без обмежень!
У Софії синдром Нунана. Це вроджене генетичне порушення. Їй потрібні систематичні проходження курсів соц…
Показати всі