Допомога дітям у спектрі аутизму, евакуйованих із зони бойових дій
Допомога дітям у спектрі аутизму, евакуйованих із зони бойових дій
Завершений

Допомога дітям у спектрі аутизму, евакуйованих із зони бойових дій

Проєкт здійснює
Розпочато: 26.06.2023
Завершений
Всього зібрано
200000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
200000,00 грн.

24 лютого 2022 року, так чи інакше, змінило життя кожного українця. Для маленької Олі Суворової та її старшого братика Ігоря початок повномасштабної війни обернувся суцільним горем — тато пішов на війну, а вони з мамою Вікторією були вимушені залишати свій дім та рятуватися від бойових дій на заході країни. На жаль, ті самі події переживали ще десятки тисяч українських сімей. Але для родини Суворових та їхньої малечі цей досвід став особливо складним — обоє діток мають діагноз аутизм. 

Зараз Олі 3 рочки, а її брату — 14. Понад 10 місяців з їхнім татом майже немає звʼязку. За словами мами діточок, на тлі таких потрясінь для обох дітей, Олі та Ігоря, потрібні спеціальні корекційні заняття, але через переїзд та надважке фінансове становище, мама Вікторія не може самостійно їм це забезпечити. 

На щастя, Вікторія дізналася, що у Львові відкривається безкоштовний центр для адаптації та розвитку дітей з розладами спектра аутизму LEVCHYK SPECTRUM HUB. Щойно мама почула про таку можливість, одразу записалася на заняття, адже чудово розуміє, наскільки важливо не гаяти часу в цьому питанні. Саме у дитинстві є можливість відкоригувати поведінку та навчити малюка багатьом речам, які у майбутньому сприятимуть комфортній інтеграції у суспільство попри те, що вони знаходяться далеко від дому. 

LEVCHYK SPECTRUM HUB — це центр, створений фондом БО «БФ «Майбутнє для України», задля допомоги дітям ВПО у спектрі аутизму, для яких вимушений переїзд спричинив величезний стрес. Дитині з РСА дуже складно пристосуватися до нових умов життя — навіть поява нових предметів у кімнаті, або нового одягу може лякати і нервувати малечу. Допомогти дітям адаптуватися до нових умов життя під час війни — одне з пріоритетних завдань нашого суспільства. Це і стало головною метою для фонду.

У Фонді розуміють, що наявна інфраструктура закладів в Україні не розрахована для такої кількості нових дітей, до того ж через ускладнення фінансового становища вимушені переселенці просто не здатні оплачувати послуги спеціалістів. Натомість у віці 2-7 років діти з РСА найбільш здатні  для гармонійної соціалізації, тому дуже важливо не втрачати цей час. 

Наразі LEVCHYK SPECTRUM HUB щомісяця надають приблизно 500 безкоштовних корекційних занять, що допомагають діткам розвивати побутові навички та мовлення, знімати ментальну та фізичну напругу, інтегруватися у суспільство та розкривати свої таланти. Зусилля хабу, спрямовані на розвиток дітей, активно підтримує наш партнер «Планета кіно» та запускає щомісячний показ мультфільму для людей із РСА.

Підтримати проєкт можна: 

  • донатом на корекційні заняття для дітей у LEVCHYK SPECTRUM HUB. У залах очікування Планети Кіно влаштуй справжнісіньке сафарі на Левчика, який зображений на стікерах та має спеціальний QR-код на збір;
  • зробіть благодійний внесок на платформі dobro.ua прямо у цьому кейсі.

Також, у межах спільного проєкту, у кінотеатрах Планета Кіно відбуватимуться спеціальні благодійні покази мультфільмів раз на місяць.  

Придбати квитки на показ можна у касах Планети Кіно або онлайн, на сайті партнера. 

Завітайте до кінотеатрів мережі Планета Кіно, щоб підтримати діяльність LEVCHYK SPECTRUM HUB!

Наш центр потребує щомісячного фінансування, адже для дітей та їхніх батьків заняття проводяться безкоштовно. Частину коштів Фонд покриває самостійно, але цього недостатньо. Тому сьогодні нам потрібна допомога у розмірі 200 000 грн — ця сума зможе покрити фактичну собівартість приблизно 200 корекційних занять. 

Кожний внесок є важливим та впливає на майбутнє українських дітлахів у спектрі аутизму. Вони незахищені від стресу та потребують нашої допомоги та підтримки. 

Побудуймо разом сильну націю та зробімо наших діток щасливими! 

ID: 8846
Підтримали
Благодійна допомога
31.08.2023 19:10
681,93 грн.
Благодійна допомога
31.08.2023 19:08
200,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2023 19:06
85,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2023 14:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
31.08.2023 13:41
10000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Почути голос сина. 2
Підтримати
Здоров'я
Почути голос сина. 2
Маленький Іван з 10 дня від народження знаходиться у лікарні… Під час комплексного обстеження в Інститут…
Покращимо майбутнє Мілани!
Підтримати
Здоров'я
Покращимо майбутнє Мілани!
Мілана хворіє на ДЦП, у неї спастична диплегія, еквіноварусна деформація ніг, збіжна косоокість та серце…
Дівчинка з рідкісним захворюванням. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка з рідкісним захворюванням. 2
У Софії Таран рідкісне захворювання – хвороба, при якій у нейронах накопичується токсична речовина ліпоф…
Подвійний удар для родини Іванових
Підтримати
Здоров'я
Подвійний удар для родини Іванових
У двійнят Андрія і Софійки діагноз один на двох: ДЦП. Ростити малечу батькам допомагав старший син Олег;…
Показати всі