Побороти рак та інфекцію
Побороти рак та інфекцію
Завершений

Побороти рак та інфекцію

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.02.2017
Львів
Завершений
Всього зібрано
9522,47 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
9522,47 грн.

Віка у лікарні більше, ніж півроку. Щойно дівчинка закінчила перший клас, як серйозно захворіла. У дитини, на відміну від її ровесників, не було ні літніх канікул, ні новорічно-різдвяних свят. Натомість вона вже восьмий місяць в лікарні – лікується від лейкемії. А крім того, організмом гуляє інфекція. Стоматит, ураження бронхіальних шляхів та травної системи – постійні супутники основного захворювання, які спричиняють страждання. Без дорогих антибіотиків дівчинці не обійтися.

Вікторія – єдина донечка у батьків. Тато Роман – військовий, брав участь у бойових діях на Сході нашої країни. Зараз, коли дитина захворіла, він повернувся ближче до домівки, сам утримує донечку і дружину.

Доки не захворіла, Віка мала чарівне захоплення – ліпити з глини. Та, на жаль, у палаті гончарне коло не встановиш, адже кожна зайва пилинка може нанести непоправну шкоду, зумовити інфекцію, ускладнення для і без того ослабленого організму.

Коли в сім’ю приходить рак, доводиться сподіватися на диво. Потрібні для Віки медикаменти, яких бракує у відділенні, значно дорожчі, ніж місячна татова платня. На жаль, є список ліків, які не завозять у відділення. Так і з антибіотиком, потрібним для дівчинки.

Бюрократичні перепони просто не вправі ставити під загрозу життя дітей. Давайте допоможемо Вікторії перемогти!

 

ПІБ: Новосад Вікторія Романівна, 15.05.2009 р.

Місто: Львів

Діагноз: гостра лімфобластна лейкемія, Т-клітинний варіант, висока група ризику

ID: 2833
Підтримали
67
Середній донат
61 грн.
ТОП-донат
1300 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
04.03.2017 19:34
849,58 грн.
Благодійна допомога
04.03.2017 19:04
101,92 грн.
Благодійна допомога
04.03.2017 13:37
101,96 грн.
Анастасія Овчаренко
04.03.2017 13:02
101,83 грн.
Яніна Гуща
04.03.2017 11:57
91,80 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ми потрібні Максимові. 2
Підтримати
Здоров'я
Ми потрібні Максимові. 2
Максим – 8-річний хлопчик з аутизмом, який із самого малечку проходить шлях розвитку та соціалізації. Ро…
Вероніка потребує лікування. 5
Підтримати
Здоров'я
Вероніка потребує лікування. 5
Вероніка тяжко захворіла, коли їй не було навіть пів рочку: у неї почалися дуже довгі й тяжкі судоми, що…
Софійка народилася у боротьбі
Підтримати
Здоров'я
Софійка народилася у боротьбі
Софійці 6 років. Вона не сидить. Не ходить. Не говорить. Не може самостійно їсти. Але вона живе. Вона ра…
Краплина життя для найменших
Підтримати
Здоров'я
Краплина життя для найменших
Допомога КНТ "Регіональний медичний центр родинного здоров'я" Дніпропетровської обласної ради у придбанн…
Показати всі