Почути світ
Почути світ
Завершений

Почути світ

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.12.2013
Миколаївка
Завершений
Всього зібрано
35800,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35800,00 грн.

Через вроджену патологію 6-річний Даня стрімко втрачає слух. Вже зараз хлопчик перестав говорити, став замкнутим. Щоб Данило міг чути, йому необхідні два потужних та дорогих слухових апарати. Якщо зараз не встановити ці апарати, до 16 років здатність чути й навіть говорити(!) будуть втрачені для хлопчика назавжди! Мама Данила звертається до небайдужих людей з проханням допомогти їй зібрати необхідну суму для придбання слухових апаратів.

Для 36-річної Тетяни Яшевської вагітність двійнею була першою й протікала досить важко - практично весь термін вагітності майбутня мама провела в пологовому будинку. Коли народилися близнюки Данило та Ілля, батьки були щасливі. Але радість батьків була затьмарена тим, що внаслідок важкої вагітності, малюки народилися з серйозними патологіями. Дітям було поставлено діагноз: Дані - ДЦП із затримкою психомоторного розвитку; Іллі - синдром рухової розгальмованості та затримка психомовного розвитку. Сьогодні одна дитина з тисячі народжується з порушенням слуху - і Даня став цією однією дитиною з тисячі. Нескінченні поїздки по лікарнях і реабілітаційним центрам, постійні консультації у лікарів... На жаль, в цей період підтримати Тетяну було нікому: тато залишив сім'ю відразу після народження малюків, а рідні Тетяни самі потребують підтримки: мамі 70 років , а сестра та брат - інваліди.

Зараз Дані 6 років, і він стрімко втрачає слух. 2011 року хлопчика обстежили і діагноз був невтішний - у нього двостороння комбінована нейросенсорна туговухість 2 -го ступеню. Для мами хворої дитини фраза «ЦЕ НЕ ЛІКУЄТЬСЯ» стала ще одним ударом долі. Цього року Даня проходив чергове обстеження, і воно показало зниження слуху до 2-ї (на правому вусі) і 3-ї (на лівому вусі) ступенів. Хлопчик перестав реагувати на слова, перестав говорити, став замкнутим та неспокійним. Для усунення симптомів було рекомендоване протезування обох вух потужними слуховими апаратами.

Тетяна наполегливо бореться за те, щоб її син міг чути. Вона щодня водить хлопця на заняття з логопедом і в міську музичну школу по класу фортепіано. Але це не дає бажаного результату. Для того, щоб дитина змогла чути, їй необхідно придбання двох слухових апаратів Safari 900 SP фірми Oticon загальною вартістю понад 40 000 грн. Для мами, яка виховує синів одна і не має можливості повноцінно працювати, така сума - непідйомна. Якщо найближчим часом Дані не встановити ці слухові апарати, то до 16-ти років здатність чути і, як наслідок, здатність говорити, для хлопчика будуть втрачені.

Тетяна Яшевська, мама Дані, звертається до всіх небайдужих людей з проханням допомогти їй зібрати необхідну суму для придбання дорогих слухових апаратів і таким чином подарувати її синові можливість чути звуки нашого світу і надію на повноцінне життя!

Ім'я: Куриленко Данило, 2007 р.н.

Місто: Миколаївка

Діагноз: Хронічна нейро-сенсорна приглухуватість ІІІ ступеня праворуч, глухота зліва

ID: 807
Підтримали
Благодійна допомога
29.01.2014 11:53
55,00 грн.
Иван и Людмила Бережные
29.01.2014 11:47
838,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2014 11:10
200,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2014 10:42
400,00 грн.
Благодійна допомога
29.01.2014 08:44
30,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Збережімо життя онкохворих дітей!
Підтримати
Здоров'я
Збережімо життя онкохворих дітей!
Завдяки проєкту ми плануємо забезпечити Сумську обласну дитячу клінічну лікарню венозним сканером, інкуб…
Хай працює лабораторія життя!
Підтримати
Здоров'я
Хай працює лабораторія життя!
Для порятунку нового життя все повинно бути готове завчасно!
Допоможіть Саші стати на ноги!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Саші стати на ноги!
У Сашка ДЦП, і він потребує операції на колінах (спочатку на одному, а згодом на іншому), оскільки вони …
Марік Прекрасний потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Марік Прекрасний потребує допомоги
Марік Прекрасний – саме так рідні називають 4-місячного малюка, який вже змалку веде боротьбу за життя. …
Показати всі