Подаруй мені портфелик
Подаруй мені портфелик
Завершений

Подаруй мені портфелик

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.08.2014
Київ
Завершений
Всього зібрано
7500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7500,00 грн.

Скоро до школи, потрібно збирати портфель. Сім'ї, які користуються послугами нашого центру не мають можливості придбати портфель самотужки, бо крім портфелю ще потрібно багато інших речей, щоб дитина могла навчатися в школі. До благодійного фонду "Карітас-Київ" звернулися сім'ї, у яких виховується 30 дітей молодшого шкільного віку із проханням допомогти придбати шкільні портфелики. Тож звертаємося  по допомогу, адже спільно ми зможемо забезпечити 30 дітей шкільними портфеликами! Приєднуйтеся!


Благодійни Фонд "Карітас Київ" з 1992 року у столиці опікується потребуючими людьми та дітьми. Це діти із кризових, малозабезпечених, неповних, багатодітних родин у кількості 50-80 осіб. У частини із них немає батьків, а у деяких навіть якщо і є, то вони втратили роботу, тому і не можуть забезпечити дитині комфортне проживання. У багатьох із цих бідних сімей є великі борги по оплаті за квартиру, дехто живе у чужих квартирах, деякі – майже на вулиці. У них постійно не вистачає грошей на лікування, одяг чи засоби гігієни. Благодійний Фонд "Карітас-Київ" допомагає їм одягом, медикаментами, засобами гігієни, а за можливістю – і продуктовими наборами. Влітку організовуємо для них оздоровчі табори у Карпатах.

 

У соціальному центрі "Карітасу" з дітьми працюють соціальний працівник, психолог, організовано роботу навчально-ігрової кімнати. Проводяться навчальні заняття, майстер-класи, гуртки. Організовано футбольну команду, де діти займаються із професійним тренером та беруть участь у турнірах зі своїми однолітками. Тут діти відвідують сеанси перегляду та обговорення художніх фільмів, займаються образотворчим мистецтвом. Як кажуть, чужих дітей не буває, всі люблять навчатись, а майбітні першокласники мріють про школу і свій перший портфель, буквар, зошити і гарні наповнені пенали…

Тому звертаємось до всіх небайдужих людей відгукнутись і допомогти у придбанні 30 шкільних портфеликів вартістю 7 500 грн. Адже всі діти мають право на те, щоб хтось про них потурбувався, якщо цього не можуть зробити їхні рідні.

ID: 1044
Підтримали
Hendrik Christiaan (Tristan) Pol
06.08.2014 18:47
7500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Навчимо Дітей Героїв!
Підтримати
Освіта та наука
Навчимо Дітей Героїв!
Благодійний фонд «Діти Героїв», онлайн ІТ-академія для дітей та підлітків GoITeens разом з благодійною п…
Допомога в IT навчанні дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни в Україні
Підтримати
Освіта та наука
Допомога в IT навчанні дітям, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни в Україні
Проєкт, який дарує можливості для навчання та розвитку дітей, чиї батьки поклали своє життя за Україну. …
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
Підтримати
Освіта та наука
Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2
У рамках проєкту "Діти хочуть навчатися професій під час війни. 2" ми плануємо продовжувати проводити те…
Багаж дитинства
Підтримати
Освіта та наука
Багаж дитинства
Наша мета – забезпечити 150 дітей, котрі знаходяться в Україні, надійними рюкзаками, які стануть їхніми …
Показати всі