Подаруй надію
Подаруй надію
Завершений

Подаруй надію

Проєкт здійснює
Розпочато: 15.07.2014
Мелiтополь, Запорізька область
Завершений
Всього зібрано
89282,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
89282,00 грн.

У 2-річного Микити – рак обох очей. У нашій країні таке захворювання лікується лише видаленням очей, і дитина ніколи не зможе побачити цей світ. Проте вихід є – швейцарська клініка в Лозанні "Hоspital Ophtalmique Jules-Gonin" погодилася взяти на лікування хлопчика. Проте таке лікування потребує величезної суми коштів. Частина вже зібрана силами сім'ї та небайдужих людей. Проте те, що залишилося – все одно непідйомна сума для родини. Давайте допоможемо Микиті вперше в житті побачити свою маму та цей яскравий світ!

З березня 2013 р. лікарі борються за зір Микити. Перше лікування складалося із 6-курсів химіотерапії післе опромінення. Щодня впродовж 30 днів дитяті під наркозом проводили опромінення, але це лікування не дало бажаного результату, пухлина дуже агресивна, зараз було запропоновано пройти артеріальну для інтеру хімію, це лікування дуже дороге, рахунок на лікування 74 800 франків (62 400 євро).

На сьогоднішній день вже зроблено дві артеріальні для інтеру хімії, динаміка позитивна, лікування у жодному випадку переривати не можна, наслідки необоротні, і ситуація вкрай критична. Сім'я Микити в розгубленості, вони переживають дуже складний період. Сльози, безсонні ночі, постійний страх за життя малюка, – все це, щоб це маленьке рідне сонечко продовжувало радувати і могло бачити цей світ своїми оченятами.

"Дуже страшно, коли доклавши всі мислимі і немислимі зусилля, ти все-таки врятував своє дитя, врятував від смерті.... І раптом розумієш, що це лише перший крок, що попереду місяці боротьби за нормальне життя твого маляти!! Але для цієї боротьби необхідні засоби!!! І ти дивишся в очі своїй дитинці, витираєш йому сльозинки і благаєш Бога, щоб послав тобі добрих людей, які зрозуміють твоє горе, проникнуться твоїм болем і допоможуть здолати цей бар'єр!!! Ти розумієш свою безпорадність, розумієш, що не зможеш сам допомогти своєму маляті і сподіваєшся на диво!!! Сподіваєшся на добрі серця і чуйні душі!!!

Ми виявилися в скрутному положенні, дуже просимо допомогти! Самим нам не впоратися! Будь ласка, допоможіть нам вилікувати нашого сина! Ми вичерпали всі свої можливості! Але все-таки є сили і віра в те, що ми не одні з нашою бідою, що є добрі люди, які можуть допомогти нашій біді" - говорить мама хлопчика зі сльозами на очах.

Допоможіть Микиті побачити свою маму та все навколо нього, адже є стільки всього цікавого, і хлопчик буде радіти кожній хвилині життя, побачивши оточуючий світ у його яскравих фарбах!

 

 

ПІБ: Дудкін Микита Денисович, 03.12.2011 р.

Місто: Мелiтополь

Діагноз: ретінобластома (рак) обох очей

 

ID: 1018
Підтримали
Благодійна допомога
29.10.2014 00:12
60,00 грн.
Благодійна допомога
28.10.2014 18:37
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.10.2014 16:22
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.10.2014 12:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
27.10.2014 02:49
3900,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Підтримати
Здоров'я
Оптимізм – це віра, яка керує досягненнями. 2
Артем народився з дуже важкими діагнозами: ДЦП та сенсоневральне порушення слуху. Лікарі казали, це виро…
Показати всі