Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Активний

Подаруй перезавантаження українським підприємицям

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.12.2023
Закарпатська обл.
Активний
Залишилось зібрати
285494,37 грн.
Зібрано у відсотках
4%
Потрібно зібрати
300000,00 грн.

Проєкт Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&WE Hub) виник як відповідь на війну, коли багато жінок змушені були переїхати, втратили роботу, власну справу або зіткнулися з релокацією бізнесу. Наша допомога полягає у наданні умов для навчання та розвитку, обміну досвідом і нетворкінгу для жінок, зацікавлених у розвитку власної справи або тих, хто тільки планує розпочати бізнес. 

U&WE Hub включає онлайн і офлайн компонент, який представлений 4 хабами – в Броварах, Гощі, Івано-Франківську і Чернівцях. Всі офлайн-хаби є child-friendly й оснащені дитячими кімнатами з адміністраторкою, де жінки можуть залишити своїх дітей під час навчання. Крім того, ми організовуємо виїзні навчальні інтенсиви для жінок у селах, що наразі в Україні робить тільки U&WE Hub. 

За 14 місяців діяльності U&WE Hub близько 700 українок спробували свої сили у підприємництві й перетворили бізнес-ідею у покроковий бізнес-план, готовий до запуску, завдяки ґрунтовній навчальній програмі. Загалом у спільнотах U&WE Hub понад 3000 жінок, які ведуть свій бізнес або хочуть займатися підприємництвом. 

Ми навчаємо жінок не просто вести свій бізнес, а робити це у сталий спосіб, враховуючи вплив на суспільство та екологію, та сприяючи досягненню глобальних цілей ООН. Ми також заохочуємо жінок офіційно реєструвати свій бізнес та сплачувати податки. Ми пишаємось тим, що 30% жінок, які не мали бізнесу, реєстрували його під час нашої програми. 

Що нам потрібно?

Сьогодні нам хочеться дати жінкам не лише умови для створення бізнесу та зростання, а й можливість відновити ресурс. Спостерігаючи за їхніми неймовірними історіями стійкості в умовах невизначеності, релокації бізнесів з окупованих територій та взаємної підтримки, ми одночасно помічаємо і їхню силу, і їхню втому. Однак, коли йдеться про фінансові ресурси, вони намагаються спрямувати їх на добробут власних сімей та потреби бізнесу. 

Саме тому ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення енергії учасниць. Протягом 3-денної програми ми плануємо дати їм можливість побути на природі, поспілкуватися з однодумицями та онлайн-подругами наживо, отримати майстер-клас від психолога та познайомитися з місцевими підприємицями. Наша програма – це одночасно можливість провести глибоку групову роботу та знайти особисті стимули рухатися вперед з новими силами. Крім цього, цей ретрит допоможе підприємицям попередити вигорання, адже вони несуть значну відповідальність та постійно стикаються зі стресом.

Ми переконані, що відновлення підприємиць – це не лише про добробут 15 українських жінок, а суттєвий вклад у їхні родини та атмосфери у командах соціально відповідальних бізнесів. 

Орієнтовна сума, потрібна для проведення програми – 300 000 грн. У неї включений бюджет на проживання, харчування та проїзд до місця проведення програми у Карпатах, а також запрошення кількох експертів для проведення майстер-класів для підприємиць. Крім цього, ми заклали у бюджет трансфер для екскурсій до місцевих підприємиць, матеріали для проведення арт-терапії та сувеніри на згадку про цю подію.

Учасниці спільноти:

Пропонуємо Вам подивитися відгуки учасниць наших програм:

  • Людмила Киселиця, засновниця театру тіней “Verba”: 

 

  • Інна Кутіщева, співзасновниця компанії з виробництва промислового змішувального обладнання “ХімМікс”, яка релокувала свій бізнес з окупованого Мелітополя: 

Про організаторів:

Програма U&WE Hub реалізується Центром “Розвиток КСВ”. Партнери онлайн-компонента – програма USAID “Мріємо та діємо”, офлайн компонента – Global Giving та Посольство Королівства Нідерландів в Україні. На національному рівні Меморандум про співпрацю підписаний з Міністерством економіки України. Історії учасниць, анонси відкритих подій та багато інших форматів у наших соціальних мереж у Instagram LinkedIN Facebook Telegram та на сайті U&WE Hub

ID: 9161

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
26.02.2024 09:48
1917,63 грн.
Благодійна допомога
24.02.2024 17:16
1917,63 грн.
Благодійна допомога
23.02.2024 18:53
95,00 грн.
Иван
12.02.2024 17:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.02.2024 13:39
50,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть повернути втрачене здоров’я військових
Завдяки проєкту ми закупимо апарат пасивної реабілітації плеча та апарат пасивної реабілітації для сугло…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Показати всі